St 18.5.16 18:00 SCBEC Pralinky F.C.K. Starci na chmelu A   (VL3A)
St 18.5.16 19:15 SCBEC Sparta Pivaři AC Rumpra Praha FC   (HL5D)
St 18.5.16 20:30 SCBEC Lachtánci 1.WC Vokra VV   (HL4C)
Pá 10.6.16 17:45 TEMPO Hosthunters Hodkovičky United FC   (HL3D)
Pá 10.6.16 19:00 TEMPO Los Bimbananos Madona music bar   (HL6H)
Pá 10.6.16 20:15 TEMPO J.R.Club A Gumídci Méďové FC   (HL5F)

20. 6. 16 20:30 STER3 Torpédo Hulín FC Barclays 11. 0:2 (0:1)
Zápas o přímý sestup do sedmé ligy přinesl překvapivě velmi pohledný a slušný fotbal a fair play jednání obou mužstev.
Torpédo Hulín FC Barclays
Milan Víšek – František David, Michal Kodr, Eduard Pucherna, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek vs Jan Pradáč – Daniel Beneš, Petr Dušek, Luboš Housa, Tomáš Kunt, David Lubwama, Richard Šána, Pavel Šitina, Jiří Toman
19. Pavel Šitina
39. Richard Šána
6. 6. 16 20:15 METE2 Yellow Dildos A Torpédo Hulín FC 10. 4:2 (3:0)
Domácí si vytvořili v prvním poločase tříbrankový náskok, který ve druhém poločase svou lehkovážností málem ztratili. Husák
Yellow Dildos A Torpédo Hulín FC
Vlastimil Hošek – Jan Fried, Jan Hejl, Dominik Kafka, Martin Lenc, Daniel Mareš, Martin Sobotka, Štefan Sulák vs Petr Pucherna – František David, Eduard Pucherna, Jan Pucherna, Štěpán Skripnik, Petr Valenta, Petr Žaloudek
8. Štefan Sulák
29., 30. Daniel Mareš
50. Dominik Kafka
41. Štěpán Skripnik
46. Petr Valenta
30. 5. 16 20:15 METE2 Le Jardin Torpédo Hulín FC 9. 4:1 (2:0)
Pohledné utkání. Zasloužená výhra domácích. Dufek, Pavel
Le Jardin Torpédo Hulín FC
Pavel Jakoubek – Petr Brezani, Jan Chaloupka, Vojtěch Hrček, Aleš Kalášek, Ivo Koláček, Roman Šebrle vs Milan Víšek – František David, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Štěpán Skripnik, Petr Valenta, Petr Žaloudek
16., 17. Roman Šebrle
34., 57. Ivo Koláček
50. Štěpán Skripnik
23. 5. 16 20:15 METE2 Torpédo Hulín FC Kvantanámo 8. 0:8 (0:3)
Hosté nepustili svého soupeře téměř k ničemu a naprosto jednoznačně zvítězili. Mlynařík
Torpédo Hulín FC Kvantanámo
Milan Víšek – František David, Michal Kodr, Eduard Pucherna, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek vs Jakub Kotek – Aleš Burket, Petr Čáha, Jan Hořejš, Dominik Kirchmann Urban, Adam Kubát, Dušan Kuzmík, Robert Rödling, Ladislav Voráč
2., 37. Petr Čáha
13., 43. Adam Kubát
17. Aleš Burket
46., 59., 59. Dominik Kirchmann Urban
9. 5. 16 20:15 METE2 GK Ohradní A Torpédo Hulín FC 7. 1:5 (1:3)
Hostující hráči prokázali větší touhu po vítězství, lépe kombinovali a zaslouženě zvítězili.
GK Ohradní A Torpédo Hulín FC
Martin Javor – Miroslav Beneš, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Jaroslav Prchal vs Milan Víšek – František David, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek
24. Adam Dlesk 14. František David
15. Michal Kodr
27. Petr Valenta
50., 59. Jan Pucherna
2. 5. 16 20:15 METE1 Torpédo Hulín FC Filipi SK 6. 1:4 (0:0)
První poločas byl vyrovnaný, ale po poločasové přestávce začal tým Filipi přehrávat soupeře a dávat góly. Jaromír Topič, Zdeněk Klíma
Torpédo Hulín FC Filipi SK
Milan Víšek – František David, Eduard Pucherna, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Štěpán Skripnik, Petr Valenta vs Michal Cihlář – Jan Kindl, Pavel Kořánek, Michal Michálek, Jakub Navrátil, Miloš Navrátil, Miroslav Rožníček, Eliseu Tavares Mane, Petr Vaněček
53. Petr Valenta 36., 58. Jan Kindl
49. Eliseu Tavares Mane
52. Pavel Kořánek
25. 4. 16 20:15 METE1 FC 1869 Torpédo Hulín FC 5. 3:7 (0:4)
Jasná záležitost pro Torpédo. Semerád
FC 1869 Torpédo Hulín FC
Jan Krátký – Luboš Kitzberger, Adam Levák, Lukáš Novák, Petr Pavlíček, Josef Šafařík vs Milan Víšek – František David, Eduard Pucherna, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Štěpán Skripnik, Petr Valenta, Petr Žaloudek
37., 40. Luboš Kitzberger
39. Josef Šafařík
14., 19. František David
25., 30., 33., 60. Petr Valenta
56. Jan Pucherna
18. 4. 16 20:15 METE2 Torpédo Hulín FC Farkáň 92 1.FC 4. 0:3 (0:1)
Vcelku pohledné bojovné utkání, v němž hráči hostů, na rozdíl od domácích, dokázali své šance zužitkovat a po zásluze zvítězit. Mlynařík
Torpédo Hulín FC Farkáň 92 1.FC
Milan Víšek – František David, Michal Kodr, Eduard Pucherna, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta vs Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Roman Kelers, Ivo Unger, Pavel Zajíček
18., 32. Petr Adam
53. Pavel Zajíček
11. 4. 16 20:15 METE2 Erectico TBC Torpédo Hulín FC 3. 2:2 (0:0)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou. Dreksler
Erectico TBC Torpédo Hulín FC
František Matějka – Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, David Krňák, Aleš Průcha, Petr Sokolík, Ivan Soukup vs Milan Víšek – František David, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek
37., 60. Michal Jambor 35. Petr Žaloudek
47. Petr Valenta
4. 4. 16 20:15 METE2 Torpédo Hulín FC Boží bojovníci 2. 6:2 (2:2)
Po vyrovnané první půli, kdy nejprve Torpédo otočilo z 0:1 na 2:1, dokázal v poslední minutě Sazonchik srovnat na 2:2. Ve druhé půli ovšem branky stříleli jen hráči Torpéda, a to hned čtyřikrát. Bojovníci nezabalili hned hru a snažili se až do konce, ale měli smůlu, brankář Torpéda svoji svatyni uhájil. Za zmínku stojí výrazná pumelenice hráče Pešky, která otevřela účet utkání.
Torpédo Hulín FC Boží bojovníci
Milan Víšek – František David, Michal Kodr, Eduard Pucherna, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek vs David Javůrek – Jakub Ducháč, Jindřich Landa, Tadeáš Pešek, Jan Řezník, Yaroslav Sazonchik, Jan Svozil, Martin Veit, Artur Walaszczyk
13., 59. František David
33. Michal Kodr
35. Jan Pucherna
53. Petr Žaloudek
12. Tadeáš Pešek
30. Yaroslav Sazonchik
21. 3. 16 19:15 ZAK Blaženka spiders Torpédo Hulín FC 1. 3:0 (0:0)
Dynamické utkání. Po bezgólovém prvním poločasu se tým Blaženka spiders ve druhé půli ujal vedení a svou převahu udržel až do konce zápasu.
Blaženka spiders Torpédo Hulín FC
Ondřej Machů – Zbyněk Faukner, Radek Finkous, Marek Jurčík, Marek Kotala, Karel Masařík, Martin Pleva, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj vs Milan Víšek – Michal Kodr, Eduard Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek