Čt 26.5.16 18:15 MIKU4 Boží bojovníci FC 1869   (HL6B)
Čt 26.5.16 19:30 MIKU4 Tuscarora A Inter Ohradní   (HL3C)
Čt 26.5.16 20:45 MIKU4 Inter Bubeneč Footside   (HL5C)
Čt 23.6.16 19:00 MOTO2 Red Leads Orange Predators B   (HL7G)
Čt 23.6.16 20:15 MOTO2 Prase FC GFC   (HL8J)

24. 6. 16 18:15 HANSP Pivní balet Berlusconi SV 11. 3:0 (1:0)
Domácí tým potřeboval k postupu vyhrát a to se mu nakonec po zodpovědném výkonu podařilo. Dufek
Pivní balet Berlusconi SV
David Poláček – Marek Böhm, Martin Koula, Vít Petrák, Pavel Plas, Filip Průcha, Jan Šikl, Josef Soukup, Václav Švarc, Roman Vaněk vs Ioannis Svynos – Vojtěch Gavriněv, Jiří Hoskovec, Karel Kudrna, Jan Mucala, Marek Pavlíček, Prokop Vodrážka
17. Josef Soukup
48., 49. Václav Švarc
8. 6. 16 18:15 PRKOP Beach attack 90210 Pivní balet 10. 3:3 (1:2)
Krásné utkání. Pivní balet se ujal v 1. minutě vedení 1:0. Poté přenechal útočnou aktivitu na týmu Beach attack. V druhém poločase Beach otočil až na 3:2, aby výborný Böhm dostal šanci srovnat skóre. Husák
Beach attack 90210 Pivní balet
Josef Bína – Jan Boltnar, Filip Exner, Martin Fila, Štěpán Haifler, Adam Hloušek, Daniel Klimek, Radek Mencl, Jan Pinkas, Vít Svoboda vs Marek Böhm – Vít Petrák, Pavel Plas, David Poláček, Filip Průcha, Jan Šikl, Josef Soukup, Václav Švarc, Roman Vaněk
28. Jan Pinkas
38., 49. Daniel Klimek
1., 56. Marek Böhm
19. Filip Průcha
3. 6. 16 18:15 PRKOP Pivní balet TBC Lachtan A 9. 4:3 (1:1)
První poločas vyrovnaný, v druhém střelba na jednu branku. Domácí po chybách hostů utekli ve skóre a Lachtani už nedokázali zápas zvrátit.
Pivní balet TBC Lachtan A
Václav Švarc – Martin Koula, Vít Petrák, Pavel Plas, David Poláček, Filip Průcha, Jan Šikl, Roman Vaněk vs Robin Alemu – Johan Alemu, Tomáš Andrle, David Čampulka, Jiří Jambor, Jan Vejmelka
23., 46. Vít Petrák
34. Roman Vaněk
58. Václav Švarc
16., 44. Johan Alemu
59. Jiří Jambor
27. 5. 16 18:15 zzNOVOB Real Prd Pivní balet 8. 1:4 (0:2)
Hosté byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli.
Real Prd Pivní balet
Michal Volák – Jan Enökl, Petr Janoušek, Michael Kalous, Petr Matoušek, Adam Nejezchleba, Petr Pleštil, Václav Tůma vs David Poláček – Marek Böhm, Vít Petrák, Pavel Plas, Filip Průcha, Josef Soukup, Václav Švarc, Roman Vaněk
35. Petr Pleštil 10., 46. Roman Vaněk
16. Filip Průcha
47. Pavel Plas
20. 5. 16 19:00 ZABEH Guláš FC Pivní balet 7. 1:4 (0:1)
Pohledné a pohodové utkání. Rozhodlo lepší zakončení hostů. Melíšek, Vostatek
Guláš FC Pivní balet
Jan JiráňJakub Klečka, Miroslav Korecký, Tomáš Korecký, Lukáš Paulů, David Petr, Zdeněk Procházka vs David Poláček – Marek Böhm, Vít Petrák, Pavel Plas, Filip Průcha, Jan Šikl, Josef Soukup, Václav Švarc, Roman Vaněk
40. Jan Jiráň 12. Filip Průcha
31., 38. Marek Böhm
58. Jan Šikl
13. 5. 16 18:15 PRKOP Pivní balet Nalejto 1.FC 6. 3:2 (0:0)
Utkání průměrné úrovně skončilo těsným vítězstvím týmu Pivní balet.
Pivní balet Nalejto 1.FC
David Poláček – Marek Böhm, Martin Koula, Vít Petrák, Pavel Plas, Filip Průcha, Jan Šikl, Josef Soukup vs Jiří Pikner – Vojtěch Kliment, David Přibyl, Luboš Račák, Zdeněk Semecký, Aleš Sirotek
40. Vít Petrák
41. Marek Böhm
59. Pavel Plas
45. Luboš Račák
55. Vojtěch Kliment
29. 4. 16 18:15 PRKOP Modrý Svině B Pivní balet 5. 1:9 (1:4)
Pohodový zápas s jasným průběhem. Zvítězil Pivní balet.
Modrý Svině B Pivní balet
Daniel Straka – Josef Čáslava, Vladyslav Kovalskyy, Jiří Škrábek, Vladimír Škrábek, Alena Škrábková, Jan Slyvinszki, Jakub Straka vs David Poláček – Martin Koula, Vít Petrák, Pavel Plas, Filip Průcha, Jan Šikl, Josef Soukup, Václav Švarc
1. Vladyslav Kovalskyy 3., 50. Václav Švarc
11. Pavel Plas
12. Martin Koula
17., 41., 49. Vít Petrák
43. Josef Soukup
58. Filip Průcha
22. 4. 16 18:15 PRKOP Pivní balet Madona music bar 4. 2:2 (0:0)
První poločas se hrál celkem nudný fotbal bez branek. Ve druhé půli dokázala obě mužstva vstřelit dvě branky a utkání skončilo zaslouženou remízou. Filip Dohnálek, Eva Bartoňková
Pivní balet Madona music bar
David Poláček – Marek Böhm, Vít Petrák, Pavel Plas, Filip Průcha, Václav Švarc, Pavel Žák vs Jan Baudisch – Vladimír Bártl, Vladimír Hejduk, Ondřej Kulka, Ondřej Pecha, Marek Svoboda, Patrik Veselý
40. Marek Böhm
45. Pavel Žák
50. Ondřej Pecha
54. Marek Svoboda
15. 4. 16 19:00 TEMPO Los Bimbananos Pivní balet 3. 1:5 (0:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém měli hosté víc štěstí v zakončení, výsledek tak neodpovídá průběhu. Hráno velice slušně a v dobrém tempu. Tomáš Vodsloň, Jan Roubal
Los Bimbananos Pivní balet
Ondřej Nový – Jiří Hrdlička, Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Rostislav Starý, Jakub Synek, Jan Zavadil vs David Poláček – Vít Petrák, Pavel Plas, Filip Průcha, Jan Šikl, Josef Soukup, Václav Švarc, Roman Vaněk
32. Jan Kuchař 17. Jan Šikl
24. Pavel Plas
38., 57. Josef Soukup
60. Vít Petrák
8. 4. 16 18:15 PRKOP Pivní balet Delfínci 2. 1:3 (0:1)
Delfínci byli za dvou aktivitu odměněni dvěma vlastními góly soupeře. Ve druhém poločase se hra vyrovnala. Petr Daniel, Sergej Halauko
Pivní balet Delfínci
Václav Švarc – Marek Böhm, Martin Koula, Vít Petrák, Pavel Plas, Filip Průcha, Martin Šikl, Josef Soukup vs Ondřej Joch – Martin Čermák, Marek Červák, Marek Frýdl, Martin Lukavský, Ladislav Moravec, Daniel Pavelka
51. Marek Böhm 25., 36. OG
43. Martin Lukavský
1. 4. 16 18:15 PRKOP Černý koně TMK Pivní balet 1. 2:2 (0:0)
Utkání vyrovnané úrovně. Zasloužená remíza. Josef Orel
Černý koně TMK Pivní balet
Lukáš Krotil – Jan Brouček, Petr Konáš, Václav Kovanda, Michal Kramerius, Tomáš Riedl, Jan Vochozka vs Jan Šikl – Martin Koula, Ludvík Mlch, Vít Petrák, Pavel Plas, David Poláček, Josef Soukup, Roman Vaněk