Ne 24.4.16 18:45 ZAK Debakl FC Bamboocha City   (HL3D)
Ne 24.4.16 20:00 ZAK Autobazar Duo VET Reka Group - Calvados   (VL3D)
Ne 15.5.16 16:15 CESMI Legendy FC Zlíchov Catholic FC   (HL8P)
Ne 15.5.16 17:30 CESMI M16 AC FC Améby AFC B   (HL7L)
Ne 15.5.16 18:45 CESMI Morna to zařídí FC Alvarez D.C.   (HL8N)

25. 6. 16 10:00 ZAK Hoptajch team Tus Pelotas 11. 2:1 (2:0)
Velmi vyrovnaný zápas, který domácí po vyhraném poločase dotáhli do vítězného konce. Slušné utkání bez konfliktů. Marek Vinš, Michal Bujalka
Hoptajch team Tus Pelotas
Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Martin Gajdica, Václav Kopecký, Robert Netušil, Marek Růžička, Václav Svoboda vs Ryszard J. Macidlowski – Berk Benli, Jeremie Bertolino, Alexander Cameron, Gabriel Fernandez, Michael Kozár, Peter Kürthy, Carlos A. Molina Tello, Attila Pál
5. Erik Ackermann
29. Václav Svoboda
40. Jeremie Bertolino
11. 6. 16 10:00 BECH Hashlerka THC 1993 A Hoptajch team 10. 3:8 (1:4)
Jasná převaha hostů. Klail
Hashlerka THC 1993 A Hoptajch team
Tomáš Prchal – Ladislav Boch, Jiří Cibelius, Pavel Hromadník, Jan Slepička, Jakub Táborský, Jakub Vlach vs Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Jan Janeček, Václav Kopecký, Robert Netušil, Marek Růžička, Václav Svoboda
13., 53. Jakub Vlach
37. Jakub Táborský
22., 27., 42. Marek Růžička
23., 38. Jan Janeček
30. Václav Kopecký
59., 60. Erik Ackermann
4. 6. 16 10:00 BECH Hoptajch team Guaraní 9. 1:2 (1:1)
Techničtější hosté nakonec zaslouženě zvítězili. Zdeněk Schlibener, Michal Pešek
Hoptajch team Guaraní
Václav Kopecký – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Martin Gajdica, Miroslav Janeček, Michael Mařík, Robert Netušil, Marek Růžička, Václav Svoboda vs Christian Rene Guzman Echalar – Vicente Paul Baez Mendez, Ricardo A. Bello B., Tomáš Bohdal, Alcides Gabriel Grance Valiente, Daladier Yazbekc, Javier Yurrita, Juan José Zamphirópolos
11. Marek Růžička 18. Juan José Zamphirópolos
52. Javier Yurrita
28. 5. 16 10:00 BECH Corleone Hoptajch team 8. 4:2 (3:0)
Utkání slabé úrovně.
Corleone Hoptajch team
Jan Turek – Mohamed Drame, Jaroslav Kolanda, Pavel Mikeska, Michal Šejvl, Daniel Sokolíček, Dominik Sokolíček, Marcel Zanusso vs Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Martin Gajdica, Jan Janeček, Václav Kopecký, Robert Netušil, Marek Růžička, Václav Svoboda
9., 10. Daniel Sokolíček
30. Mohamed Drame
60. Dominik Sokolíček
41. Robert Netušil
43. Marek Růžička
21. 5. 16 10:00 BECH Hoptajch team Alej FK B 7. 1:6 (0:2)
Zpočátku vyrovnané otkání, ovšem v druhé půli jasná převaha týmu Alej. Pavel Černý
Hoptajch team Alej FK B
Robert Netušil – Erik Ackermann, Martin Gajdica, Jan Janeček, Václav Kopecký, Marek Růžička, Václav Svoboda vs Tomáš Kopřiva – Filip Chadraba, Matěj Fejfar, Jan Grus, Tomáš Jauker, Radek Kaňka, Ivan Karhan, Petr Kopřiva, Tomáš Kubík, Tomáš Pořízek
49. Václav Svoboda 8., 44., 45. Tomáš Jauker
24. Filip Chadraba
59. Petr Kopřiva
60. Tomáš Pořízek
14. 5. 16 10:00 BECH Ross Crock Hoptajch team 6. 1:1 (0:1)
Průměrné nezáživné utkání, které skončilo zaslouženou remízou.
Ross Crock Hoptajch team
Tomáš Přibyl – Ondřej Beran, Lukáš Bucvan, Jan Harák, Jiří Kolář, Ladislav Kopfstein, Petr Liška, Jaroslav Plachý, Jan Sočava vs Václav Kopecký – Erik Ackermann, Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Miroslav Janeček, Robert Netušil, Václav Svoboda
60. Lukáš Bucvan 20. Miroslav Janeček
30. 4. 16 10:00 BECH Hoptajch team Šnek FC A 5. 4:1 (1:1)
Zajímavý zápas, konečný výsledek odpovídá průběhu. Nikita Bychkov, Eugeniu Marandici
Hoptajch team Šnek FC A
Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Jan Janeček, Michael Mařík, Václav Svoboda vs Jan Šmíd – Michal Ejem, Tomáš Ejem, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Tomáš Nikodým, Michal Schreiber, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra
24. Michael Mařík
31., 33., 40. Jan Janeček
3. Michal Ejem
23. 4. 16 10:00 BECH Stars beer Hoptajch team 4. 1:1 (0:1)
Zápas se hrál ve vysokém tempu. Oba týmy předváděly krásné akce. Už po pěti minutách se trefil Jarovský, ale pro smůlu do vlastní brány. Domácí se však nevzdali a odměnou jim byl vyrovnávací gól, v padesáté osmé minutě se trefil Dabič. Výsledek 1:1 byl spravedlivý. Milan Kašpar
Stars beer Hoptajch team
Eduard Skramuský – Vanja Dabič, Karel Hnízdil, Milan Javorský, David Kabát, Miroslav Novotný vs Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Jan Janeček, Václav Kopecký, Robert Netušil, Marek Růžička, Martin Šulc
58. Vanja Dabič 5. OG
16. 4. 16 10:00 BECH Hoptajch team SG-II Butovice 3. 1:1 (0:1)
Celkem vyrovnané utkání. Nepříliš pohledný fotbal skončil remízou.
Hoptajch team SG-II Butovice
Václav Kopecký – Erik Ackermann, Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Miroslav Janeček, Michael Mařík, Martin Šulc, Václav Svoboda vs Lukáš Krist – Jakub Beran, Vítězslav Černý, Jan Hanton, Přemysl Horký, Tomáš Slavík, Mario Stašák, Jan Surovec
45. Michael Mařík 15. Přemysl Horký
9. 4. 16 10:00 BECH Nulová šance Hoptajch team 2. 3:3 (1:2)
Průměrné utkání, ve kterém si svoji slabší chvilku vybrali oba brankáři. Zápas nakonec skončil zaslouženou remízou. Hošek,Plucar
Nulová šance Hoptajch team
Tomáš Axler – David Borovička, Leoš Buřval, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Jiří Mittelbach, David Nekola, Lukáš Švec, Michal Věchet vs Václav Kopecký – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Miroslav Janeček, Marek Růžička, Martin Šulc, Václav Svoboda
3. Michal Věchet
36. Filip Hartmann
56. Martin Dvořák
10. Erik Ackermann
15., 32. Marek Růžička
2. 4. 16 10:00 BECH Hoptajch team Napoleoni 1. 1:4 (1:1)
Spravedlivé vítězství mužstva Napoleoni, které bylo po celý zápas fotbalovějším týmem. Plucar