Ne 10.4.16 16:00 HOSTI NBND FC Hattrick Prosek FC   (HL6K)
Ne 10.4.16 17:15 HOSTI Valícíse Kojoti Lipodur FC A   (HL7K)
Ne 10.4.16 18:30 HOSTI Legendy FC ZAHR 1.FC   (HL8P)
Ne 1.5.16 16:15 TEMPO Hodkovičky United FC United clans   (HL3D)
Ne 1.5.16 17:30 TEMPO Los Zewlos Potíže   (HL8O)

25. 6. 16 10:00 TEMPO Stars beer Alej FK B 11. 1:4 (0:2)
V úmorném počasí si hostující tým vypracoval vedení v prvním poločase. Po přestávce se trefil Kabát a domácí chtěli vyrovnat. Bohužel ale udělali dvě chyby vzadu a nakonec prohráli.
Stars beer Alej FK B
Eduard Skramuský – Vanja Dabič, Karel Hnízdil, Milan Javorský, David Kabát, Tomáš Lovecký, Miroslav Novotný vs Michal Fejfar – Miloš Bednář, Marek Fejfar, Jan Grus, Petr Hanzalius, Petr Kopřiva, Tomáš Kubík, Tomáš Pořízek, Tomáš Šimák
42. David Kabát 5., 21., 55. Marek Fejfar
49. Tomáš Kubík
11. 6. 16 11:15 ZAK Ross Crock Stars beer 10. 5:0 (1:0)
Fotbal se hraje na góly a ty dávali domácí. Přitom kdyby byl výsledek opačný, nikdo by se nemohl divit, jen ta produktivita... Smetana
Ross Crock Stars beer
Tomáš Přibyl – Ondřej Beran, Petr Hájek, Jiří Kolář, Ladislav Kopfstein, Petr Liška, Jaroslav Plachý, Adam Podroužek, Jan Sočava vs Eduard Skramuský – Vanja Dabič, Karel Hnízdil, Milan Javorský, David Kabát, Tomáš Lovecký, Miroslav Novotný
29. Adam Podroužek
36., 40., 58. Ondřej Beran
47. Jiří Kolář
4. 6. 16 10:00 P3 Stars beer Šnek FC A 9. 2:0 (1:0)
Stars Beer hráli celý zápas v oslabení, ale byli fotbalovější, s podporou brankáře. František Tůma, Jan Šusta
Stars beer Šnek FC A
Eduard Skramuský – Vanja Dabič, David Kabát, Tomáš Lovecký, Miroslav Novotný vs Tomáš Matuna – Ondřej Borovička, Michal Ejem, Ondřej Lorenc, Petr Nosek, Michal Schreiber, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra
30. Vanja Dabič
45. Tomáš Lovecký
28. 5. 16 10:00 DEKAN Tus Pelotas Stars beer 8. 4:1 (3:0)
Domácí byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Timur Tulegaliyev
Tus Pelotas Stars beer
Ryszard J. Macidlowski – Javier F. Avila Selva, Jeremie Bertolino, Štefan Božik, Alexander Cameron, Gabriel Fernandez, Michael Kozár, Peter Kürthy, Mehmet S. Midyat vs Eduard Skramuský – Vanja Dabič, Peter Dubina, Karel Hnízdil, David Kabát, Tomáš Lovecký, Petr Mayer
20. Peter Kürthy
23. Gabriel Fernandez
25. Michael Kozár
38. Javier F. Avila Selva
57. Tomáš Lovecký
21. 5. 16 11:15 HOSTI SG-II Butovice Stars beer 7. 2:2 (0:2)
Domácí na začátku neproměnili šance a následně dvakrát inkasovali. Po přestávce docházely o něco víc síly hostům, takže Butovice dokázaly vyrovnat, i když převahu na míči měli stále hosté. Martin Dubský, Bohumil Vojta
SG-II Butovice Stars beer
Lukáš Krist – Jakub Beran, Jan Hanton, Přemysl Horký, Tomáš Slavík, Petr Staněk, Mario Stašák vs Eduard Skramuský – Vanja Dabič, Peter Dubina, Milan Javorský, David Kabát, Tomáš Lovecký, Petr Mayer
38. Přemysl Horký
53. Lukáš Krist
17. Milan Javorský
29. Tomáš Lovecký
14. 5. 16 12:30 P1 Stars beer Nulová šance 6. 11:1 (5:0)
Férově hrané utkání s množstvím akcí. Po prvním poločase již bylo utkání rozhodnuto ve prospěch domácího týmu. Kryštof Herrmann, Martin Jelínek
Stars beer Nulová šance
Eduard Skramuský – Vanja Dabič, Peter Dubina, Karel Hnízdil, Milan Javorský, David Kabát, Tomáš Lovecký vs Tomáš Axler – David Borovička, Leoš Buřval, David Chrást, Jiří Mittelbach, Lukáš Švec, Michal Věchet
3., 28., 48. Vanja Dabič
11., 23. David Kabát
15. Tomáš Lovecký
35., 57. Karel Hnízdil
43., 50., 59. Milan Javorský
41. David Chrást
30. 4. 16 10:00 DEKAN Napoleoni Stars beer 5. 5:8 (1:3)
Velmi pohledné a kvalitní utkání zdobilo hodně krásných branek a skvělý výkon gólmanů.
Napoleoni Stars beer
Milan Vojtěch – Lukáš Černý, Michal Černý, Jiří Fuciman, Tomáš Juritka, Jiří Kohout, Denis Maizner, Milan Šimek vs Eduard Skramuský – Vanja Dabič, Peter Dubina, Milan Javorský, David Kabát, Tomáš Lovecký, Miroslav Novotný
49., 51. David Kabát
23. 4. 16 10:00 BECH Stars beer Hoptajch team 4. 1:1 (0:1)
Zápas se hrál ve vysokém tempu. Oba týmy předváděly krásné akce. Už po pěti minutách se trefil Jarovský, ale pro smůlu do vlastní brány. Domácí se však nevzdali a odměnou jim byl vyrovnávací gól, v padesáté osmé minutě se trefil Dabič. Výsledek 1:1 byl spravedlivý. Milan Kašpar
Stars beer Hoptajch team
Eduard Skramuský – Vanja Dabič, Karel Hnízdil, Milan Javorský, David Kabát, Miroslav Novotný vs Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Jan Janeček, Václav Kopecký, Robert Netušil, Marek Růžička, Martin Šulc
58. Vanja Dabič 5. OG
16. 4. 16 11:15 ZABEH Hashlerka THC 1993 A Stars beer 3. 1:4 (1:2)
Domácí šli do vedení, bohužel pro ně hosté se postupem času dostali do sedla a otočili výsledek a nakonec i vyhráli.
Hashlerka THC 1993 A Stars beer
Tomáš Prchal – Ladislav Boch, Jiří Cibelius, Petr Glamoš, Pavel Hromadník, Jan Slepička, Tomáš Sokol, Jakub Táborský vs Eduard Skramuský – Vanja Dabič, Peter Dubina, Karel Hnízdil, David Kabát, Tomáš Lovecký, Petr Mayer, Miroslav Novotný
11. Ladislav Boch 20. Petr Mayer
28., 60. David Kabát
32. Vanja Dabič
9. 4. 16 11:15 HANSP Stars beer Guaraní 2. 2:2 (0:1)
Do 43. minuty, kdy byla nařízena penalta pro domácí, probíhal zápas v klidu. Závěrečná čtvrthodinka byla velmi emotivní. Nakonec utkání skončilo zaslouženou remízou, kdy domácí měli více šancí, hosté zase byli velmi silní na balonu. Procházka T, Procházka M
Stars beer Guaraní
Eduard Skramuský – Vanja Dabič, Peter Dubina, Karel Hnízdil, Tomáš Lovecký, Petr Mayer, Miroslav Novotný vs Christian Rene Guzman Echalar – Vicente Paul Baez Mendez, Ricardo A. Bello B., Alcides Gabriel Grance Valiente, Dušan Trembecký, Daladier Yazbekc, Javier Yurrita, Juan José Zamphirópolos
43. Vanja Dabič
45. Karel Hnízdil
48 Petr Mayer 21., 58. Alcides Gabriel Grance Valiente 42. Ricardo A. Bello B.
44. Alcides Gabriel Grance Valiente
2. 4. 16 10:00 DEKAN Corleone Stars beer 1. 6:0 (0:1)
Zajímavý zápas dobré úrovně. Utkání bylo kontumováno ve prospěchu Corleone pro start hráče v trestu v týmu Stars beer.
Corleone Stars beer
Lukáš Lorenc – Mohamed Drame, Jaroslav Kolanda, Pavel Mikeska, Miroslav Sajfert, Michal Šejvl, Daniel Sokolíček, Dominik Sokolíček, Marcel Zanusso vs Eduard Skramuský – Vanja Dabič, Peter Dubina, Milan Javorský, David Kabát, Tomáš Lovecký, Petr Mayer, Miroslav Novotný