26. 6. 16 13:45 MALES Partizan Praha Ukradený širáci 11. 0:6 k.
vs Petr Freiman – Jan Hazlbauer, Tomáš Hazlbauer, Štěpán Holý, Petr Kučera, Gaiaz Mukhadzhinov, Vladimír Novák, Ondřej Pecha
12. 6. 16 18:45 KBELY Ukradený širáci Strážci Pomeranče 10. 3:1 (1:0)
Vyrovnané utkání průměrné úrovně, v koncovce lepší vítězové.
Petr Freiman – Miroslav Havlík, Jan Hazlbauer, Tomáš Hazlbauer, Štěpán Holý, Petr Kučera, Gaiaz Mukhadzhinov, Vladimír Novák, Ondřej Pecha vs Harry Löwit – Aleš Formánek, Jakub Lippert, Lukáš Stárek, Slavomír Stárek, Michal Stříbrský, Šimon Větrovský
25., 45. Štěpán Holý
55. Jan Hazlbauer
48. Šimon Větrovský
5. 6. 16 18:45 KBELY Bum bar PV B Ukradený širáci 9. 0:3 (0:0)
Celý zápas byl pod taktovkou vítězů. Bum bar odolával v prvním poločase. Po změně stran Širáci pěknými kombinacemi dostali Bum bar pod tlak a donutili ho k chybám. Vítězství Širáků je naprosto zasloužené. Kučera
Bum bar PV B Ukradený širáci
Petr Hostaša – Jan Dostál, Robert Hecht, Radek Hula, Petr Klusák, Petr Král, Vít Pleskot vs Petr Freiman – Miroslav Havlík, Jan Hazlbauer, Tomáš Hazlbauer, Štěpán Holý, Petr Kubalík, Petr Kučera, Gaiaz Mukhadzhinov, Vladimír Novák
44. Tomáš Hazlbauer
45. Petr Kubalík
52. Jan Hazlbauer
22. 5. 16 18:45 KBELY Ukradený širáci Steaua FC 8. 3:1 (2:0)
Trochu emoční zápas zvládli lépe zkušenější Širáci a dotáhli zápas do vítězného konce. Rataj
Ukradený širáci Steaua FC
Petr Freiman – Miroslav Havlík, Jan Hazlbauer, Tomáš Hazlbauer, Štěpán Holý, Petr Kučera, Vít Mrkvička, Gaiaz Mukhadzhinov, Vladimír Novák, Petr Samec vs Stefan Cioclu – Sergiu Birca, Igor Costandoi, Vitalie Dumitras, Sergiu Galusca, Ivan Gryga, Alexandru Gutuleac, Ion Gutuleac, Nicolae Spiridon, Veaceslav Todorov
6. Štěpán Holý
17., 54. Petr Samec
39. Ion Gutuleac
15. 5. 16 18:45 KBELY Banzai Ukradený širáci 7. 2:4 (2:1)
Hosté měli více hráčů na střídání a to rozhodlo o jejich vítězství, neboť domácím postupem času docházeli síly. Plucar
Banzai Ukradený širáci
Lukáš Zeman – Petr Břečka, Josef Kalabis, Petr Kalabis, Karel Kolman, Jan Linhart, Pavel Zolotarev vs Petr Freiman – Miroslav Havlík, Jan Hazlbauer, Tomáš Hazlbauer, Štěpán Holý, Petr Kučera, Vít Mrkvička, Gaiaz Mukhadzhinov, Vladimír Novák, Jiří Šikner
27. Jan Linhart
28. Josef Kalabis
20. Gaiaz Mukhadzhinov
37. Štěpán Holý
44. Miroslav Havlík
45. Jan Hazlbauer
8. 5. 16 18:45 KBELY Ukradený širáci Avengers FC 6. 3:0 (1:0)
Pohledné, ale nervózní utkání z obou stran. Domácí byli v koncovce lepší. V obou týmech zářili brankáři. Eugeniu Marandici
Ukradený širáci Avengers FC
Tomáš Katz – Petr Freiman, Miroslav Havlík, Jan Hazlbauer, Tomáš Hazlbauer, Petr Kučera, Gaiaz Mukhadzhinov, Vladimír Novák, Ondřej Pecha, Shukhrat Rakhimov, Jiří Šikner vs Denis Viereckl – David Dohányos, Jan Franz, Marek Kaník, Oleg Nikolaenko, Jan Soukup, Lukáš Stróžik, Daniel Svoboda, Tomáš Viereckl
13. Jan Hazlbauer
51. Vladimír Novák
55. Shukhrat Rakhimov
1. 5. 16 18:45 KBELY Dropa FC A Ukradený širáci 5. 0:5 (0:3)
Pěkný fotbal plný pěkných akcí. Hosté byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Pavel Mašek, Vít Mašek
Dropa FC A Ukradený širáci
Martin Votruba – Jiří Blažek, Daniel Budinský, Patrik Gregor, Miroslav Horák, Pavel Jančovič, Vít Janoušek, Jakub Suchel, Martin Vávra, Jan Voráček vs Petr Freiman – Miroslav Havlík, Jan Hazlbauer, Tomáš Hazlbauer, Štěpán Holý, Petr Kubalík, Petr Kučera, Vít Mrkvička, Vladimír Novák, Jiří Šikner
1. Tomáš Hazlbauer
20. Štěpán Holý
30. Vít Mrkvička
42., 47. Miroslav Havlík
24. 4. 16 17:30 KBELY Ukradený širáci Sever 1.FC 4. 0:1 (0:0)
Hosté vytěžili z minima maximum. Domácí sice měli výrazné držení míče, ale proti byl gólman hostů, který zachytal skvěle.
Ukradený širáci Sever 1.FC
Tomáš Katz – Petr Freiman, Jan Hazlbauer, Tomáš Hazlbauer, Štěpán Holý, Petr Kučera, Gaiaz Mukhadzhinov, Vladimír Novák, Shukhrat Rakhimov, Jiří Šikner vs Roman Kuba – Karel Frankota, Jan Linhart, Karel Medek, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Petr Vydra
45. Rostislav Pulkrab
17. 4. 16 19:00 METE1 Hattrick Prosek FC Ukradený širáci 3. 0:2 (0:2)
Pohledné utkání hrané v duchu fair play, se šancemi na obou stranách. Hosté dokázali dvě své šance proměnit a díky tomu vyhráli.
Hattrick Prosek FC Ukradený širáci
Martin Kulíček – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Jiří Březina, Martin Dařílek, Petr Honka, Ivo Kofroň, Tomáš Pečuk, Michal Petrásek, Jan Vlček vs Tomáš Katz – Miroslav Havlík, Jan Hazlbauer, Tomáš Hazlbauer, Štěpán Holý, Bohdan Kondratenko, Petr Kučera, Gaiaz Mukhadzhinov, Vladimír Novák, Jiří Šikner
5. Štěpán Holý
11. Bohdan Kondratenko
10. 4. 16 17:30 KBELY Ukradený širáci PPPO 2. 2:2 (2:1)
V první půli padli během 3 minut 3 branky a domácí vedli o jednu branku. Ve druhé půli se dlouho nic nedělo, až v poslední minutě se hostům podařilo vyrovnat díky nešťastnému vlastnímu gólu domácího mužstva.