Ne 8.5.16 19:15 DABLI Šachťor Praha CF ONBLACK   (HL7J)
Ne 8.5.16 20:30 DABLI Vzteklé Želvičky Pragochmel Blšany A   (HL5H)
So 28.5.16 08:45 BECH Devils of Zderaz Sen Černý Most II PG   (HL5G)
So 28.5.16 10:00 BECH Corleone Hoptajch team   (HL6I)

26. 6. 16 20:00 MIKU4 Power WCC Alkmar 11. 10:0 (5:0)
Celozápasová početní výhoda rozhodla utkání, i když Alkmar by si za snahu alespoň čestný gól zasloužil. Jiří Hron, David Beneš
Power WCC Alkmar
Jan Vágner – Jan Brožek, Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Kovalčík, Jan Málek, Vojtěch Rydvan, Jiří Sejkora vs Tomáš Mandík – Martin Čermák, Jáchym Horáček, Tomáš Pospíchal, Hynek Tomíček
7., 35. Jan Brožek
12. Jan Málek
27. Jiří Sejkora
28., 54. Petr Jelínek
30., 45., 46., 52. Daniel Dohnal
12. 6. 16 20:00 MIKU1 A.Č.A.B. FC Power WCC 10. 0:7 (0:3)
Z počátku vyrovnaný zápas, který postupně začli ovládat Power WCC. Snaha A.Č.A.B. o vstřelení čestného gólu se zastavila u velmi dobrého brankáře. Petr Vítek, Filip Ernest
A.Č.A.B. FC Power WCC
Tomáš Havelka – Lukáš Ditrich, Jakub Javůrek, Jan Kvěch, Jaroslav Leština, Marek Mikeš, Jiří Princ, Petr Šveněk vs Jan Vágner – Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Kovalčík, Jan Málek, Jan Posejpal, Vojtěch Rydvan, Jiří Sejkora, Daniel Taras
22. Petr Jelínek
25., 26., 60. Daniel Taras
32. Jan Kovalčík
47. OG
54. Jiří Sejkora
5. 6. 16 20:00 MIKU3 Power WCC Praetorians FC A 9. 6:2 (3:1)
Zpočátku vyrovnané utkání. Po třech obdržených gólech hosté otevřeli hru a dostali další tři góly. Šimon Hejda
Power WCC Praetorians FC A
Jan Vágner – Jan Brožek, Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Málek, Jan Posejpal, Vojtěch Rydvan, Jiří Sejkora vs Jakub Hrdlička – Stanislav Gregor, Jan Hedbávný, David Kodálík, Richard Kubernát, Martin Provazník, Michal Provazník, Robert Štipka
15. Petr Jelínek
19., 46. Jan Málek
25., 31. Jan Brožek
41. Daniel Dohnal
1., 54. Michal Provazník
29. 5. 16 20:00 MIKU2 Xichties FC Power WCC 8. 3:5 (2:1)
První půli byli o něco lepší domácí a vedli o jednu branku. Ve druhé půli však hosté zabrali a hlavně zásluhou Brožka dokázali otočit výsledek ve svůj prospěch. Čapla
Xichties FC Power WCC
Roman Pytlíček – Martin Bílek, Luboš Dlouhý, Jakub Horáček, Tom Jankovec, Josef Kocourek, David Kremlík, Duc Anh Nguyen vs Jan Vágner – Jan Brožek, Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Málek, Vojtěch Rydvan, Jiří Sejkora
7., 36. Tom Jankovec
11. David Kremlík
18., 48., 52. Jan Brožek
42. Daniel Dohnal
55. Petr Jelínek
22. 5. 16 17:30 HANSP Mestek 97 FC Power WCC 7. 1:1 (0:0)
Vyrovnaný zápas.
Mestek 97 FC Power WCC
Lubomír Brychta – Ondřej Beran, Lubomír Brychta, Jiří Čížek, Marek Horák, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Oldřich Šára, Vlastimil Zajíc vs Jan Vágner – Jan Brožek, Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Vojtěch Rydvan, Jiří Sejkora, Daniel Taras
50. Marek Horák 52. Daniel Dohnal
15. 5. 16 20:00 MIKU2 Power WCC Komety FC B 6. 3:1 (2:0)
Vyrovnaný bojovný fotbal.
Power WCC Komety FC B
Jan Vágner – Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Málek, Jan Posejpal, Vojtěch Rydvan, Daniel Taras vs Stanislav Ineshin – Alexander Bondarev, Artur Kashapov, Eduard Leganov, Vyacheslav Polyanskov, Alexej Tsarev, Viacheslav Vedeniapin
25., 48. Daniel Taras
28. Daniel Dohnal
40. Vyacheslav Polyanskov
1. 5. 16 16:15 HANSP Šotgani Power WCC 5. 2:4 (2:0)
První poločas byli lepší domácí. V druhé půli však hosté zásluhou Málka otočili skóre ve svůj prospěch a vyhráli. Rostyslav Chernyshov, Sabyrzhan Sultanov
Šotgani Power WCC
David Böhm – Dušan Drličiak, Jakub Drocár, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Lukáš Krůta, Tomáš Lácha, Jan Morávek, Oldřich Pikhart, Jiří Šrámek, Jan Zlesák vs Jan Vágner – Jan Brožek, Daniel Dohnal, Lukáš Klimsa, Jan Málek, Jan Posejpal
10. David Böhm
27. Jan Morávek
34., 41., 48. Jan Málek
54. Jan Brožek
24. 4. 16 20:00 MIKU2 Power WCC Kolomajzna TJ 4. 7:0 (3:0)
Rozhodčí se k utkání nedostavili.
Power WCC Kolomajzna TJ
Jan Vágner – Jan Brožek, Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Jan Málek, Jan Posejpal, Vojtěch Rydvan, Jiří Sejkora vs Karel Klíma – Petr Burda, Radoslav Čepák, Martin Horák, Martin Kozelka, Jiří Philipp
3. Petr Jelínek
10., 35., 45., 52. Daniel Dohnal
25., 60. Jan Brožek
17. 4. 16 18:45 MIKU2 Klikaři FC Power WCC 3. 3:9 (2:2)
Zpočátku vyrovnané utkání rozhodla série slepených gólů hostů. Michal Jun, Tomáš Pokorný
Klikaři FC Power WCC
Jiří Povolný – Jiří Andrle, Vojtěch Kounovský, Petr Malina, David Šimera, Jakub Stejskal, Petr Sýkora vs Jan VágnerJan Brožek, Lukáš Klimsa, Jan Málek, Jiří Sejkora, Daniel Taras
1. Jiří Andrle
13. David Šimera
41. Petr Malina
20., 55. Jan Málek
26., 32., 35., 57. Jan Brožek
34., 38., 39. Daniel Taras
10. 4. 16 20:00 MIKU1 Power WCC Gang of Jan Palach 2. 3:3 (1:1)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou. Jiří Humhal, Vladimír Lis
Power WCC Gang of Jan Palach
Jan Vágner – Jan Brožek, Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Jan Kovalčík, Jan Málek, Jan Posejpal, Vojtěch Rydvan vs Lukáš Fremut – Demien Angelo Bambur, Radek Dán, Dan Heuer, Petr Ješeta, Tomáš Maxa, Daniel Plecháč
19. Jan Kovalčík
49., 51. Jan Brožek
22., 42. Petr Ješeta
44. Daniel Plecháč
3. 4. 16 20:00 MIKU2 City Lhotka FC Power WCC 1. 2:5 (1:3)
Power zaslouženě vyhrál. Tomáš Čech, Tomáš Čapek
City Lhotka FC Power WCC
Miroslav Landa – Tomáš Černý, Vanilson Alessandro De Abreu, Milan Dědek, Zdeněk Halada, David Kubalík, Miroslav Landa ml., Marcus Matias Maciel, Adriano Santana do Esprito, Ladislav Špička vs Jan Vágner – Jan Brožek, Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Kovalčík, Jan Málek, Jan Posejpal, Vojtěch Rydvan, Jiří Sejkora