St 6.4.16 18:45, 20:00 BIHOR Notor Střešovice FC
Ne 10.4.16 17:30, 18:45, 20:00 TEMPO Prague United
Ne 17.4.16 15:00, 16:15, 17:30 ZABEH Ontosport
Ne 24.4.16 16:15, 17:30 MIKU1 Rychlá rota
Ne 24.4.16 17:30, 18:45, 20:00 TEMPO Cosmo Hagibor FC
Ne 1.5.16 16:15, 17:30, 18:45 KBELY Homogen 1.FC A
Ne 1.5.16 18:30, 19:45 HOSTI Catchers SC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Poté, co v předposledním kole úspěšně završily postupovou misi celky Notoru a Well Done, v tom posledním se rozhodlo, který z týmů doplní právě tyto dva jmenované na cestě do vyšší soutěže. Tím šťastlivcem se stalo béčko S.N.F., které si jasnou výhrou nad Catchers zajistilo "volňáska" do 6. ligy. Na Jabadabadoo by se ale přesto mělo usmát štěstí alespoň s dodatečným postupem ze 4. příčky. Poslední kolo rozetnulo s konečnou platností též sestupový uzel. Černý Petr se dostal do ruky Homogenu, jehož poslala dolů porážka od Prague United - právě v posledním kole.

25. 6. 16 11:15 ZABEH S.N.F. B Catchers SC 11. 8:2 (1:2)
Na začátku prvního poločasu, kdy docházelo k vzájemnému oťukávání, vedli Catchers o dva góly. Druhý poločas se S.N.F. rozjel a zápas otočil.
S.N.F. B Catchers SC
Dominik Zukal – Jan Černohaus, Michal Kaplan, Daniel Krůla, Michal Malý, Jiří Pazderec, Vladislav Ščiklin vs Michael Žabka – Jan Bejkovský, Tomáš Jakl, Tomáš Tuček, Marek Vandas, Jan Vlach
13., 32., 34. Michal Malý
33., 58. Daniel Krůla
44. Jan Černohaus
46. Vladislav Ščiklin
53. OG
6., 9. Marek Vandas
25. 6. 16 11:15 LITVI Ontosport Jabadabadoo Prosek 11. 1:3 (1:2)
Utkání hrané v přátelské atmosféře. Přesnějším zakončením se prosadil tým Jabadabadoo Prosek a po zásluze zvítězil.
Ontosport Jabadabadoo Prosek
Jiří Žák – Martin Bendl, Michal Brenner, Tomáš Hrdlička, Miloš Jirák, Jan Zdich vs Martin Pašek – Pavel Hradílek, Tomáš Kučera, Jan Machynka, Jan Novák, Jiří Ort, Zdeněk Podlipný, Vojtěch Vundrlich, Jan Weigl
20. Martin Bendl 8. Jiří Ort
22. Tomáš Kučera
50. Pavel Hradílek
25. 6. 16 11:15 BECH Kanonýři Well Done 11. 2:4 (1:1)
V první půli zcela vyrovnané utkání, po přestávce aktivnější hosté a nakonec zaslouženě vyhráli. Domácím nepomohla ani pěkná akce v závěru. Kohout
Kanonýři Well Done
Jiří Hron – Otakar Cejnar, Jakub Císař, Jakub Klouda, Martin Kubíček, Ivan Weber vs Andrey Abroskin – Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Stanislau Maskaliunets, Oleksii Ostrenskyi, Vladimir Timanov, Semen Troyan
11. Jakub Císař
59. Otakar Cejnar
27. Vladimir Timanov
33. Nikita Baranovsky
42. Semen Troyan
54. Oleksii Ostrenskyi
25. 6. 16 11:15 HOSTI Rychlá rota Cosmo Hagibor FC 11. 0:2 (0:1)
Krásný zápas, ve kterém bylo plno šancí i za horkého počasí.
Rychlá rota Cosmo Hagibor FC
Martin Hrnčíř – Martin Holub, Jiří Hrnčíř, Lukáš Hrnčíř, Rudolf Kvapil, Vojtěch Raiman, Daniel Vu vs Robert Hejduk – Vlastislav Lukášek, Viktor Morkus, Jindřich Rašek, Pavel Řežábek, Patrik Svoboda
10., 50. Patrik Svoboda
25. 6. 16 11:15 TEMPO Prague United Homogen 1.FC A 11. 2:1 (1:0)
Boj o záchranu, který skončil výhrou pro domácí. Hrál se velmi atraktivní fotbal ve vysokých teplotách. Záchranu by si zasloužily oba týmy.
Prague United Homogen 1.FC A
Martin Steiner – Tomáš Hájek, Lukáš Hartmann, Martin Hašek, Jan Jaroš, Patrik Majer, Jan Makal, Jaroslav Moc, Petr Uchytil vs Tomáš Vrábel – Tomáš Horník, Lukáš Hron, Vít Mašek, Jan Plachý, Tomáš Večeřa
30., 58. Patrik Majer 55. Tomáš Večeřa
25. 6. 16 11:15 ZAK Notor Střešovice FC Kalich club Žižkov 11. 4:1 (1:0)
Domácí tým dominoval celý zápas, využil možnosti střídání a uběhal hosty. Zasloužené vítězství Notoru, který oslavil 1. místo a postup do vyšší ligy. Michal Bujalka, Marek Vinš
Notor Střešovice FC Kalich club Žižkov
Lukáš Doubek – Jan Čulík, Ondřej Jelínek, Daniel Jordák, Petr Kantor, Jan Krouský, Jaroslav Pražan, Dušan Psutka, Ondřej Skoták vs Ondřej Bechynský – Martin Grůša, Zdeněk Grůša ml., Zdeněk Grůša st., Martin Kretík, Petr Novotný