Čt 7.4.22 19:00 P3 Gaučáci FC Kings of Kent   (VL2B)
Čt 7.4.22 20:15 P3 Bandidoz Real Motion SG   (HL6G)
Po 2.5.22 19:30 STOD Amfora restaurant Inter Lotyšák A   (HL2A)
Po 2.5.22 20:45 STOD Strahovská 10 A Bee Well Čelákovice   (HL7B)
Pá 27.5.22 18:00 SANC1 Máčkaři FK Deers FC   (HL8J)
Pá 27.5.22 19:15 SANC1 Masařky z horní dolní FC 1869   (HL8J)

17. 6. 22 18:00 SANC1 Notor Střešovice FC Legendy FC 11. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili.
Notor Střešovice FC Legendy FC
Lukáš Doubek – Ondřej Jelínek, Václav Kafka, Petr Kantor, Matej Poništ, Tomáš Tauchen, Viktor Višňovský vs
3. 6. 22 18:15 HANSP Orange Predators B Notor Střešovice FC 10. 1:0 (1:0)
Pěkné utkání, hodně šancí, ale skoupé na góly. Orange Predators zaslouženě díky svojí bojovnosti berou těsné vítězství. Miroslav Kotek
Orange Predators B Notor Střešovice FC
Jiří Janota – Vít Beránek, Vojtěch Gottlieb, Michael Grendys, Radek Nebeský, Jiří Zika vs Radim Jírovský – Václav Kafka, Petr Kantor, Jan Krouský, Jáchym Novák, Tomáš Tauchen, Viktor Višňovský
18. Vojtěch Gottlieb
26. 5. 22 20:30 KORAB Notor Střešovice FC Bílá pohroma 9. 2:3 (0:3)
Napínavý zápas málem skončil remízou, nakonec ale hosté uhájili svůj náskok z prvního poločasu. Jakub Vojíř, Milan Badal
Notor Střešovice FC Bílá pohroma
Lukáš Doubek – Ondřej Jelínek, Petr Kantor, Jan Krouský, Matej Poništ, Jan Svoboda, Tomáš Tauchen, Viktor Višňovský, Jakub Vorel vs Josef Viktora – Ondřej Černý, Michal Hanuš, David Janovský, František Skokan, Petr Tichý, Jakub Tinta, Vojtěch Vender, Václav Zubal
40. Tomáš Tauchen
50. Jan Svoboda
16., 19., 23. Petr Tichý
20. 5. 22 20:45 BECH Korunka Běchovice FK Notor Střešovice FC 8. 6:1 (3:1)
Domácí byli od úvodu lepší. Dvořák
Korunka Běchovice FK Notor Střešovice FC
Vojtěch Hejma – Matěj Erben, Tomáš Kučera, Patrik Matěka, David Rubeš, Jakub Sádlo, Karel Sádlo ml. vs Radim Jírovský – Tomáš Donát, Daniel Jordák, Petr Kantor, Jan Krouský, Jáchym Novák, Tomáš Tauchen, Viktor Višňovský
27. Jakub Sádlo
28., 30., 52. David Rubeš
55. Karel Sádlo ml.
60. Matěj Erben
4. Tomáš Tauchen
13. 5. 22 19:15 P3 Notor Střešovice FC Real Hagrid CF 7. 2:8 (0:5)
Zasloužená výhra fotbalovějšího mužstva, pohledné a klidné utkání. Miroslav Vostatek
Notor Střešovice FC Real Hagrid CF
Lukáš Doubek – Daniel Jordák, Václav Kafka, Petr Kantor, Jan Krouský, Matej Poništ, Tomáš Tauchen, Jakub Vorel vs Martin Žatečka – Jan Frauknecht, Ondřej Kejkrt, Lukáš Matera, Matěj Nejedlý, Ondřej Pavelka, Vít Pavelka, Antonín Vydra
52. Matej Poništ
59. Petr Kantor
3. Lukáš Matera
10., 14., 28., 50., 56. Vít Pavelka
25. Ondřej Kejkrt
58. Matěj Nejedlý
6. 5. 22 19:15 P2 Pyjavíce FK Notor Střešovice FC 6. 3:5 (0:4)
Pohodový zápas, ve kterém fotbalovější Střešovice šly do vedení, které dlouho kontrolovaly. V polovině druhé půle jim ale došel dech a Pyjavíce se přiblížily na rozdíl jednoho gólu. Hosté tak výhru pojistili až v poslední minutě.
Pyjavíce FK Notor Střešovice FC
Martin Matějček – Pavel Blahoňovský, Jaroslav Kraus, Alex Liška, Marek Majerníček, David Matějček, Jan Obrtel ml., Jaromír Šmatla, Jáchym Tomsa, Pavel Tomsa vs Radim Jírovský – Ondřej Jelínek, Václav Kafka, Petr Kantor, Jan Krouský, Tomáš Tauchen, Viktor Višňovský, Jakub Vorel
32. Jakub Vorel
29. 4. 22 19:15 P3 Notor Střešovice FC Papaya Royal Club 5. 6:2 (1:0)
Jasné vítězství domácích. David Kocman
Notor Střešovice FC Papaya Royal Club
Radim Jírovský – Ondřej Jelínek, Daniel Jordák, Václav Kafka, Petr Kantor, Jan Krouský, Tomáš Tauchen, Jakub Vorel vs Ondřej Stejskal – Pavel Bartoš, Marek Hlaváč, Vít Klajbl, Matyáš Počepický, David Šnajberk, Petr Solař, Rostyslav Voloshyn
58. Pavel Bartoš
22. 4. 22 20:30 ZAK Rozmetadlo FC Notor Střešovice FC 4. 8:4 (0:2)
Krásné utkání z obou stran. Hosté byli lepší první půli, domácí zvedl kontaktní gól a pak spustili gólovou smršť. Martin Dvořák
Rozmetadlo FC Notor Střešovice FC
Tomáš Helebrant – Václav Čížek, Pavel Fary, Petr Hyťha, Tomáš Pivoňka, Lukáš Pokorný, Matěj Slavíček, Hynek Telerovský vs Radim Jírovský – Ondřej Jelínek, Daniel Jordák, Václav Kafka, Petr Kantor, Jan Krouský, Tomáš Tauchen, Jakub Vorel
36., 55. Petr Hyťha
37., 48., 55., 59. Václav Čížek
43. Pavel Fary
49. Matěj Slavíček
5., 54. Václav Kafka
23., 60. Tomáš Tauchen
8. 4. 22 18:00 ZAK Kbelské vosy B Notor Střešovice FC 3. 3:5 (1:4)
Kbelské vosy bojovaly a skoro dotáhly prospaný první poločas, ale v závěru při hře vabank přišla branka Střešovic, která potvrdila jejich vítězství. Zdeněk Holakovský
Kbelské vosy B Notor Střešovice FC
Jan Traub – Lukáš Beneš, Vojtěch Češka, Miroslav Hulín, Kryštof Mejsnar, Jan Podzemský, Jaroslav Souček, Roman Souček vs Radim Jírovský – Ondřej Jelínek, Daniel Jordák, Václav Kafka, Jan Krouský, Matej Poništ, Tomáš Tauchen, Jakub Vorel
28., 43. Vojtěch Češka
44. Jan Podzemský
10. Tomáš Tauchen
21., 24. Ondřej Jelínek
23. Jakub Vorel
58. Jan Krouský
1. 4. 22 19:15 P2 Notor Střešovice FC Beach attack 90210 2. 2:4 (0:3)
V poli vyrovnané utkání, kde o vítězství rozhodla lepší koncovka.
Notor Střešovice FC Beach attack 90210
Lukáš Doubek – Ondřej Jelínek, Daniel Jordák, Petr Kantor, Jan Krouský, Jáchym Novák, Matej Poništ, Tomáš Tauchen, Jakub Vorel vs Michal Dvořák – Jan Boltnar, Filip Exner, Štěpán Haifler, Daniel Klimek, Jan Kožíšek, Vít Svoboda, Pavel Voska
35. Jakub Vorel
56. Ondřej Jelínek
4., 28. Daniel Klimek
21., 60. Štěpán Haifler
25. 3. 22 19:15 ZAK Efficenza AC Notor Střešovice FC 1. 4:2 (3:0)
Efficenza byla po celý zápas lepší, až závěr trochu vypustila. Petr Jambor, Zdeněk Holakovský
Efficenza AC Notor Střešovice FC
Lukáš Froněk – Erik Amir Bouzid, Kamil Bouzid, Vojtěch Jůza, Břetislav Klápště, Vladimír Pavlečko, Jiří Tlamsa, Jan Zralý vs Lukáš Doubek – Tomáš Donát, Ondřej Jelínek, Daniel Jordák, Petr Kantor, Jan Krouský, Matej Poništ, Tomáš Tauchen, Jakub Vorel