12. Sloni na Pobřeží A 11 1 3 7 20:59 -5

Po 16.4.12 18:15 BECH Paráda Rachot   (HL5A)
Po 16.4.12 19:30 BECH Premiéra TV Veteráni Ďáblice   (VL3A)
Po 16.4.12 20:45 BECH Autobazar Duo A R.I.P. A   (HL4A)
Po 28.5.12 18:15 MIKU3 Žvahov Houbaři   (SVL3B)
Po 28.5.12 19:30 MIKU3 J.R.Club A Reds FC   (HL4A)
Po 28.5.12 20:45 MIKU3 Ještěrka Letná FC   (HL4A)

22. 6. 12 18:15 DEKAN Vládci Prahy Ontosport 11. 1:4 (0:2)
Hráči Ontosport hráli po celý zápas o poznání lépe. S podivem vydrželi to že neměli nikoho na střídání. Vládci mohou děkovat svému brankáři za to že skore na konci zápasu zůstalo jednociferné. Otakar Anděl, Jaromír Hajn
Vládci Prahy Ontosport
Karel Erben – Josef Brandejs, Adam Hlava, Lukáš Lyer, Michal Paleček, Antonín Snopek, David Sváček, Jan Vosátka vs Michal Brenner – Tomáš Běloch, Matěj Filip, Tomáš Hrdlička, Karel Novák, Zdeněk Novák
44. Michal Paleček 5. Zdeněk Novák
20., 50. Tomáš Běloch
46. Karel Novák
15. 6. 12 18:15 zzNOVOB Ontosport Real Prd 10. 8:5 (5:1)
Krásné utkání plné gólů, hráno nahoru dolů. Příjemnou sportovní atmosféru kazili jen nevychování hosté restaurace a četníci. Kratochvíl
Ontosport Real Prd
Václav Novák – Tomáš Běloch, Michal Brenner, Matěj Filip, Tomáš Hrdlička, Karel Novák, Zdeněk Novák, Jiří Žák, Jan Zdich vs Jan Šabík – Jan Enökl, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Jiří Tomášek, Václav Tůma, Michal Volák
56. Michal Volák
8. 6. 12 19:30 HANSP Sloni na Pobřeží A Ontosport 9. 4:4 (2:1)
Oboustranně skvělý fotbal, zasloužená remíza.
Sloni na Pobřeží A Ontosport
Jakub Adamčík – Tomáš Čeleda, Filip Hereš, Jakub Krása, David Polydor, Matyáš Tittelbach, Jan Trska vs Václav Novák – Tomáš Běloch, Michal Brenner, Matěj Filip, Tomáš Hrdlička, Miloš Jirák, Karel Novák, Zdeněk Novák, Jiří Žák, Jan Zdich
22., 55. Jakub Krása
30. Filip Hereš
38. Jan Trska
26., 55. Karel Novák
50. Matěj Filip
56. Tomáš Hrdlička
1. 6. 12 19:30 PRKOP Ontosport President FC 8. 4:7 (1:2)
Po 20ti minutách hry se hostům začalo střelecky dařit a přestříleli svého soupeře, který dokázal také "kousat".
Ontosport President FC
Václav Novák – Tomáš Běloch, Tomáš Hrdlička, Karel Novák, Zdeněk Novák, Jiří Žák, Jan Zdich vs Marek Fišl – Vojtěch Ebr, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kolankiewicz st., Jan Mudraninec, Václav Potužník, Vladimír Sup, Aleš Svoboda, Pavel Záhora
21., 44., 50. Jiří Žák
59. Karel Novák
21., 26., 45., 46., 52., 58. Martin Kolankiewicz ml.
58. Vladimír Sup
25. 5. 12 17:45 STER2 Polární záře Ontosport 7. 9:1 (2:1)
Hosty zlomily momenty na hranici obou poločasů.
Polární záře Ontosport
Zbyněk Šaller – Radek Hůla, David Lojek, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Roman Peták, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek, Marek Vávra vs Václav Novák – Tomáš Běloch, Michal Brenner, Tomáš Hrdlička, Karel Novák, Zdeněk Novák, Jan Zdich
19., 33., 56. David Lojek
29., 32., 60. Vítězslav Rákosník
36., 37., 55. Petr Štěpánek
10. Michal Brenner
18. 5. 12 18:15 PRKOP Ontosport Pivní balet 6. 1:12 (1:3)
Domácí v 5 lidech nemohli hostům dlouho vzdorovat.
Ontosport Pivní balet
Václav Novák – Michal Brenner, Matěj Filip, Tomáš Hrdlička, Karel Novák, Zdeněk Novák vs David Poláček – Marek Böhm, Ludvík Mlch, Vít Petrák, Jan Pilát, Václav Procházka, David Riedl, Josef Soukup
17. Karel Novák 4., 14., 39., 40., 60. Marek Böhm
21. Vít Petrák
33., 46., 50. Jan Pilát
49. David Riedl
50. Ludvík Mlch
51. Václav Procházka
11. 5. 12 19:15 ZAK Efficenza AC Ontosport 5. 5:2 (2:2)
Herně vyrovnané utkání, ve druhé půli se však gólově prosadil pouze tým Efficenzy. Vojtěch Svoboda, Marek Martinka
Efficenza AC Ontosport
Martin Pobuda – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Jan Hanzal, Jaromír Janoušek, Břetislav Klápště, Michal Lipovský, Petr Louda, Michal Němec, Jiří Tlamsa, Jan Zralý vs Václav Novák – Tomáš Běloch, Michal Brenner, Matěj Filip, Miloš Jirák, Karel Novák, Zdeněk Novák, Jiří Žák
7. Kamil Bouzid
23. Jiří Ditter
33., 36. Michal Lipovský
50. Břetislav Klápště
8. Zdeněk Novák
28. Matěj Filip
4. 5. 12 20:15 TEMPO Ontosport Chuchle 4. 2:3 (0:1)
Zápas byl plný zvratů, utkání nakonec v závěru rozhodli ve svůj prospěch hosté.
V 57. minutě rozhodčí po odpískaném faulu nechal hráče týmu Chuchle pokračovat ve hře a následně vstřelenou branku uznal.
Jiří Sedláček
Ontosport Chuchle
Václav Novák – Tomáš Běloch, Michal Brenner, Matěj Filip, Miloš Jirák, Karel Novák, Zdeněk Novák vs Jaroslav Lang – Jiří Arnold, Daniel Dobrovodský, Pavel Koli, Jan Kozák, Tomáš Novotný, Jiří Novotný ml.
35. Tomáš Běloch
40. Matěj Filip
20., 56., 57. Jiří Arnold
20. 4. 12 19:30 HANSP Ontosport PAPE Dejvice 3. 4:10 (2:7)
Utkání hrané ve slušném tempu z části rozhodl rychlý nástup Dejvic. Ve zbytku utkání bylo k vidění mnoho šancí a gólů na obou stranách. Jiří Pondělíček, Marek Schneeweis
Ontosport PAPE Dejvice
Václav Novák – Tomáš Běloch, Michal Brenner, Matěj Filip, Miloš Jirák, Karel Novák, Zdeněk Novák vs Robert Martišek – Michal Bára, Daniel Beránek, Pavel Brož, Petr Hartman, Patrik Šašek, Ivan Štochl, Jaroslav Vališ, František Vomáčka, Tomáš Vostrovský