Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 2.12.16 | 17:45 | P3 | Internazionale AC Úderka Žižkov junioři | 11. | 3:8 |
Ne 20.11.16 | 20:00 | P1 | Úderka Žižkov junioři Traktor humus A | 10. | 6:0 k. |
Po 7.11.16 | 20:15 | P3 | Bedna 98 FC Úderka Žižkov junioři | 9. | 3:7 |
St 2.11.16 | 18:15 | MIKU3 | Úderka Žižkov junioři The Penguins 6:5 B | 8. | 7:4 |
Po 17.10.16 | 19:30 | MIKU4 | Scarface AC Úderka Žižkov junioři | 7. | 3:5 |
Po 10.10.16 | 20:15 | P3 | Úderka Žižkov junioři MVS Vršovice A | 6. | 3:4 |
St 5.10.16 | 19:00 | P3 | Libčice FC Úderka Žižkov junioři | 5. | 0:6 k. |
Ne 2.10.16 | 20:00 | P1 | Úderka Žižkov junioři Hodkovičky United FC | 4. | 7:4 |
Po 19.9.16 | 19:00 | P3 | Deko Úderka Žižkov junioři | 3. | 2:5 |
St 14.9.16 | 20:15 | P3 | Úderka Žižkov junioři Výtržník HFC | 2. | 8:1 |
Ne 11.9.16 | 20:00 | P3 | Úderka Žižkov junioři Řežem to United | 1. | 4:10 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úderka Žižkov junioři | 11 | 9 | 0 | 2 | 66:34 | 18 |
2. | Deko | 11 | 7 | 1 | 3 | 58:35 | 15 |
3. | Bedna 98 FC | 11 | 6 | 3 | 2 | 52:29 | 15 |
4. | Internazionale AC | 11 | 6 | 2 | 3 | 58:32 | 14 |
5. | Traktor humus A | 11 | 6 | 2 | 3 | 47:24 | 14 |
6. | Libčice FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 42:54 | 11 |
7. | MVS Vršovice A | 11 | 5 | 0 | 6 | 44:67 | 10 |
8. | The Penguins 6:5 B | 11 | 4 | 1 | 6 | 32:48 | 9 |
9. | Řežem to United | 11 | 3 | 2 | 6 | 30:33 | 8 |
10. | Výtržník HFC | 11 | 3 | 1 | 7 | 24:58 | 7 |
11. | Scarface AC | 11 | 3 | 0 | 8 | 28:43 | 6 |
12. | Hodkovičky United FC | 11 | 2 | 1 | 8 | 36:60 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 20.10.16 | 18:15 | HOSTI | Zachovalí Mamba club V (VL2B) |
Čt 20.10.16 | 19:30 | HOSTI | Jemné a Solené 1.FC Démoni (HL4D) |
Čt 20.10.16 | 20:45 | HOSTI | Válcovna plechu VET Deko VET (VL3B) |
Út 8.11.16 | 18:15 | MIKU2 | ZAK Praha Viktorčin smích (HL7B) |
Út 8.11.16 | 19:30 | MIKU2 | Kliďas SFC Folprecht 1.FC VET (VL2A) |
Út 8.11.16 | 20:45 | MIKU2 | A.G.Č.V. Hoblina Jižák FC (HL4B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bujnovský David | 4 | 2 |
Galus Daniel | 6 | 1 |
Hanousek Marek | 8 | 15 |
Hereš Filip | 7 | 5 |
Kohoutek Rostislav | 1 | 0 |
Kolář Ondřej | 3 | 0 |
Mareš Petr | 5 | 8 |
Mráz Lukáš | 8 | 5 |
Novotný Luděk | 1 | 0 |
Novotný Tomáš | 5 | 1 |
Pospíšil Tomáš | 2 | 2 |
Preisler Dominik | 6 | 9 |
Řezáč Pavel | 8 | 3 |
Zelenka Kamil | 4 | 3 |