12. Válcovna plechu VET 11 1 2 8 12:61 4

Ne 11.9.16 16:15 MIKU4 Bad Boys FC Basta fidli B   (HL8L)
Ne 11.9.16 17:30 MIKU4 Taggart Hustá pěna FC   (HL7L)
Pá 7.10.16 18:00 P1 Deko Řežem to United   (HL2B)
Pá 7.10.16 19:15 P1 Homogen 1.FC B Žlutá křídla   (HL6I)
Pá 4.11.16 19:00 ZABEH PFC Kodymka SUP A Oblouci 81 AFC SUP   (SVL2B)
Pá 4.11.16 20:15 ZABEH Batalion Vinohrady FC Tyran Saens 1.FC VET B   (VL3D)

29. 11. 16 19:30 HOSTI Trenhos VET Deko VET 11. 3:5 (0:3)
Utkání proběhlo ve slušném tempu a šťastnější byli hosté, kteří dokázali využívat svoje brejky.
Trenhos VET Deko VET
Tomáš Kůstka – Vladimír Černý, Jaroslav Dvořáček, Karel Holeček, Václav Kočárek, Tomáš Noll, Roman Sýkora vs Roman Kovář – Tomáš Cígler, Ota Járka, Jiří Krs, Ladislav Obermajer, Jan Pospíšil, Milan Pulec, Martin Rychlý
33., 37., 50. Roman Sýkora 5. Tomáš Cígler
15., 24., 44. Jan Pospíšil
56. Jiří Krs
16. 11. 16 17:00 HANSP Deko VET Tamu Pua 1.FC VET 10. 8:5 (3:3)
Po vyrovnaném prvním poločase se tým Deko VET rozstřílel a pěknými góly dovedl utkání k vítězství.
Deko VET Tamu Pua 1.FC VET
Roman Kovář – Tomáš Cígler, Ota Járka, Jiří Krs, Jan Pospíšil, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Sládek vs Jiří Vlček – Jan Blažek, Jaromír Frühling, Radim Hlubuček, Pavel Holan, Tomáš Hrdina, František Jílek, Jaroslav Mutl, Karel Raděj, Michal Šich, Jan Zikmund
7. Ota Járka
12., 31., 43., 48., 50., 54. Jan Pospíšil
19. Milan Pulec
2., 3., 55. Karel Raděj
21. Jaroslav Mutl
45. Pavel Holan
10. 11. 16 18:00 SCBEC Stýbla Ďáblic VET Deko VET 9. 1:0 (0:0)
Velmi podprůměrné utkání, ve kterém se nemohl prosadit ani jeden z týmů. Nakonec se to v závěru podařilo domácím a díky jediné brance berou oba body za vítězství.
Stýbla Ďáblic VET Deko VET
František Moravec – Josef Čuda, Václav Friml, Petr Michetschläger, Vladimír Stibora, Roman Štochl, Martin Těžký, Roman Venc vs Roman Kovář – Tomáš Cígler, Ota Járka, Ladislav Obermajer, Jan Pospíšil, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Sládek
59. Martin Těžký
25. 10. 16 19:30 SLIVE Deko VET Legends a Veterans 8. 1:1 (0:1)
Bojovné utkání, ve kterém každé mužstvo mělo několik šancí na vítězství. Remíza je spravedlivá. Martin Morozovič
Deko VET Legends a Veterans
Roman Kovář – Tomáš Cígler, Ota Járka, Jiří Krs, Jan Pospíšil, Milan Pulec, Martin Rychlý, Mykhaylo Sutula vs Marián Pašiak – Marek Černý, Tomáš Drahovzal, Juraj Jaborník, Martin Průcha, Radek Švarc, Jakub Urban, Jan Urban
60. Jan Pospíšil 27. Tomáš Drahovzal
20. 10. 16 20:45 HOSTI Válcovna plechu VET Deko VET 7. 1:1 (1:0)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů.
Válcovna plechu VET Deko VET
Roman Havel – Michal Juro, František Kříž, Antonín Neumann, Martin Pišan, David Plaček, Lukáš Sobotka vs Roman Kovář – Tomáš Cígler, Zdeněk Fiala, Ota Járka, Jiří Krs, Ladislav Obermajer, Jan Pospíšil, Milan Pulec, Martin Rychlý, Mykhaylo Sutula
23. Lukáš Sobotka 47. Jan Pospíšil
13. 10. 16 19:30 ARIT Deko VET Přezletice SG 6. 5:4 (3:1)
Utkání mělo náboj až do úplného závěru. Domácí byli v první půli lepším týmem a vedli o dvě  branky. Ve druhé půli se hostům podařilo srovnat, ale poslední slovo měli opět domácí, kteří v závěru strhli vítězství na svoji stranu. Košťál
Deko VET Přezletice SG
Roman Kovář – Tomáš Cígler, Zdeněk Fiala, Ota Járka, Ladislav Obermajer, Jan Pospíšil, Milan Pulec, Martin Rychlý, Mykhaylo Sutula vs Petr Panocha – Marek Bezkočka, Martin Budař, Petr Dufek, Tomáš Hájek, Josef Kubr, Miloslav Mazura, Jaroslav Urban
5., 57. Ladislav Obermajer
13., 21., 43. Jan Pospíšil
8., 56. Josef Kubr
32. Jaroslav Urban
55. Miloslav Mazura
6. 10. 16 20:45 MIKU4 Inter 2011 Deko VET 5. 6:3 (3:1)
Domácí byli jasně lepší a zaslouženě vyhráli.
Inter 2011 Deko VET
Čestmír Pavlásek – Jan Beneš, Jan Koleňák, Aleš Kvasnička, Ladislav Němec, Radek Sláma, Tomáš Strnad, Jan Syrovátka vs Roman Kovář – Tomáš Cígler, Zdeněk Fiala, Ota Járka, Jiří Krs, Jan Pospíšil, Milan Pulec, Martin Rychlý
1., 32., 45. Aleš Kvasnička
4., 54. Jan Beneš
22. Tomáš Strnad
10. Milan Pulec
36. Jiří Krs
53. Jan Pospíšil
27. 9. 16 19:30 ARIT Deko VET Gente VET 4. 2:4 (2:2)
Krásné bojovné utkání, skóre se přelévalo ze strany na stranu. Domácí chtěli v závěru vyrovnat, valili se na soupeře vší silou, ale nepovedlo se. Hosté pak v poslední minutě přidali ještě jeden gól. Čapla
Deko VET Gente VET
Roman Kovář – Tomáš Cígler, Zdeněk Fiala, Ota Járka, Martin Kožmín, Jiří Krs, Jan Pospíšil, Milan Pulec, Martin Rychlý vs Jan Doskočil – Lukáš Benda, Stanislav Bezděka, Martin Hejný, Petr Hladík, Zbyněk Šámal, Michal Škoty, Anatol Špak, Pavel Stárek
14. Jiří Krs
16. Tomáš Cígler
10. Martin Hejný
23. Stanislav Bezděka
38., 60. Pavel Stárek
20. 9. 16 18:15 MIKU2 Deko VET VŠSK MFF UK VET B 3. 0:2 (0:2)
Hosté měli lepší koncovku a tak zaslouženě zvítězili. Štěpán Tikovský
Deko VET VŠSK MFF UK VET B
Roman Kovář – Tomáš Cígler, Ota Járka, Ladislav Obermajer, Jan Pospíšil, Milan Pulec, Martin Rychlý vs Oleksandr Chimič – Petr Adamec, Václav Bičovský, Pavel Borský, Martin Fanta, Denis Gornostaev, Vojtěch Hromíř, Tomáš Marek, David Nečas, Zdeněk Rašovský, Miroslav Srp, Zdeněk Štarman, Vítězslav Stejskal
14., 29. David Nečas
15. 9. 16 20:30 TEMPO Autobazar Duo VET Deko VET 2. 7:2 (3:1)
Domácí si v prvním poločase vypracovali dvoubrankový náskok, který ve druhé půli ještě navýšili a naprosto jednoznačně zvítězili. Janča
Autobazar Duo VET Deko VET
Hynek Franta – Pavel Böhm, Petr Čvirk, Oldřich Kerlický, Petr Kofránek, Jaroslav Mičík, Štěpán Mucha, Martin Pracný, Martin Šorm, Petr Stibal vs Roman Kovář – Tomáš Cígler, Ota Járka, Jiří Krs, Ladislav Obermajer, Jan Pospíšil, Milan Pulec, Martin Rychlý
9., 36. Petr Čvirk
20., 29., 50. Pavel Böhm
32., 41. Štěpán Mucha
10. Jan Pospíšil
54. Milan Pulec
6. 9. 16 18:15 BECH Deko VET Kulišáci CF VET 1. 2:0 (1:0)
Vyrovnané utkání, o trochu lepší DEKO, které zužitkovalo více šancí. Marek Jurčík
Deko VET Kulišáci CF VET
Roman Kovář – Tomáš Cígler, Ota Járka, Jiří Krs, Ladislav Obermajer, Jan Pospíšil, Milan Pulec, Martin Rychlý vs Michal Trojan – David Kácl, Jiří Komers, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Petr Pištěk, Jiří Sýkora, Miloš Vladyka