23. 11. 16 19:15 STER3 Kehar Club FC Yellow Dildos A 10. 5:2 (5:0)
Šťastné vítězství domácích ve vyrovnaném utkání. Kučera
David Kaminski – Jiří Beneš, Martin Dražan, Milan Holobrada, Petr Kaminski, Štěpán Kučera, Petr Pergler, Jan Rákosník, Josef Rákosník, Jan Sekerka, Martin Sekerka, Pavel Třmínek vs Daniel Mareš – Jan Fried, Jan Hejl, Jan Janoušek, Dominik Kafka, Martin Lenc, Martin Sobotka, Pavel Štěpánek
26. Martin Dražan
47. Martin Lenc
48. Jan Fried
9. 11. 16 19:30 zzNOVOB Yellow Dildos A K.T.S. FC 9. 2:2 (1:2)
Bylo znát, že hrají mužstva z horního patra tabulky. Hostujícím vyšel nástup do utkání, ale hosté ve druhém poločase zaslouženě vyrovnali. Jelínek
Yellow Dildos A K.T.S. FC
Daniel Mareš – Marek Frank, Jan Fried, Jan Hejl, Jan Janoušek, David Krous, Martin Lenc, Martin Sobotka vs Michal Gloser – Martin Fiala, Martin Kabelka, Michal Kabelka, Alexandr Koula, Patrik Macej, Tomáš Miko, Josef Němeček, Pavel Švejda
17. Martin Lenc
44. Martin Sobotka
8., 16. Michal Kabelka 46. Pavel Švejda
1. 11. 16 18:15 MIKU4 Greenhorns FC Yellow Dildos A 8. 2:2 (0:1)
Zápas dobré úrovně, vyrovnaný, spravedlivá dělba bodů. Brhel
Greenhorns FC Yellow Dildos A
Ondřej Stoupa – Tomáš Kozel, Richard Matouš, Jakub Melezínek, Ondřej Švec, Filip Tampier, Taras Voznyuk vs Vlastimil Hošek – Jan Fried, Jan Hejl, Jan Janoušek, David Krous, Martin Lenc, Daniel Mareš
35. Ondřej Stoupa
57. Tomáš Kozel
16. Daniel Mareš
50. Jan Janoušek
25. 10. 16 19:30 MIKU2 Yellow Dildos A Friends Prague 7. 5:1 (2:1)
Utkání v rychlém tempu na obou stranách. Rozhodla produktivita domácích. Zdeňka Kabeláčová
Yellow Dildos A Friends Prague
Daniel Mareš – Jan Hejl, Jan Janoušek, Dominik Kafka, David Krous, Martin Lenc, Martin Sobotka, Pavel Štěpánek vs Lukáš Jarco – Jan Behro, Aleš Kopeček, Martin Lukeš, Otakar Nehasil, Martin Svoboda, Daniel Ungermann, Jan Záruba
4. Martin Lenc
23. Jan Hejl
41., 54. Jan Janoušek
60. Dominik Kafka
11. Martin Lukeš
18. 10. 16 19:30 LITVI Demoliční četa Yellow Dildos A 6. 2:3 (0:2)
Ostré utkání s nasazením na obou stranách. Hosté si za stavu 0:2 mysleli, že to půjde samo, domácí ale dvěma slepenými góly vyrovnali. Od té doby to byl spíš boj než fotbal. Hosté rozhodli po střele brankáře. Dufek
Demoliční četa Yellow Dildos A
Zdeněk Trajer – Petr Beer, Jaroslav Dobrý, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Robert Žemlička vs Daniel Mareš – Jan Fried, Jan Hejl, Jan Janoušek, Dominik Kafka, David Krous, Martin Lenc, Pavel Štěpánek
35. Petr Beer
36. Michal Sofron
53 Jaroslav Dobrý 14. Pavel Štěpánek
21. OG
52. Daniel Mareš
5. 10. 16 18:15 MIKU4 Yellow Dildos A The Wall 5. 2:2 (2:1)
Vyrovnaný zápas skončil zaslouženou remízou.
Yellow Dildos A The Wall
Daniel Mareš – Jan Fried, Jan Hejl, Jan Janoušek, Dominik Kafka, David Krous, Martin Lenc, Martin Sobotka vs Jakub Havlíček – Marek Boura, Petr Jindřich, Tomáš Kapoun, Tomáš Smetana, Josef Stolín, Jan Topinka, Petr Vonka, Jakub Zamazal
23. Dominik Kafka
25. Jan Fried
28. Petr Jindřich
54. Jakub Zamazal
27. 9. 16 20:45 BECH Tatran Válec Yellow Dildos A 4. 3:6 (1:5)
Utkání v rychlém tempu, hosté měli hru pod kontrolou a zaslouženě vyhráli. Trnka
Tatran Válec Yellow Dildos A
Roman Dobiáš – Pavel Brož, Marek Dastych, Lukáš Dlouhý, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Filip Koudelka, Rastislav Malý, David Michajlov, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák vs Jan Fried – Jan Hejl, Jan Janoušek, Dominik Kafka, Martin Lenc, Pavel Štěpánek
15. Filip Koudelka
45. Petr Dlouhý
50. Pavel Pastorčák
2., 22., 30. Pavel Štěpánek
9. OG
11., 34. Dominik Kafka
21. 9. 16 19:30 zzNOVOB Yellow Dildos A Parní válec 3. 6:0 k.
Domácí byli lepší i v první půli, jenže v koncovce byli nemohoucí, zatímco soupeři vyšlo, na co sáhl. Dildos se ale nevzdali, po přestávce střeleckou smůlu protrhli a vybojovali zaslouženou remízu. Jan Vele
Yellow Dildos A Parní válec
Daniel Mareš – Jan Hejl, Jan Janoušek, Dominik Kafka, David Krous, Martin Lenc, Martin Sobotka vs Dominik Jůda – Denis Gusarenko, Jan Novotný, Jindřich Rodovský, Josef Stejskal, Lukáš Svoboda, Andriy Vetsko
36., 60. Jan Janoušek
45., 47., 58. David Krous
17., 33. Jan Novotný
20. Josef Stejskal
25. Jindřich Rodovský
34. Denis Gusarenko
13. 9. 16 20:15 P1 Serval KPKS Yellow Dildos A 2. 0:10 (0:5)
Hosté dominovali celý zápas, nebylo co řešit. Klail
Serval KPKS Yellow Dildos A
Martin Vaňourek – Jiří Anděl, Jan Čanda, Martin Daněček, Daniel Knespl, Jan Kubr, Jan Kuchařík, Josef Řebíček vs Daniel Mareš – Jan Fried, Jan Hejl, Jan Janoušek, Dominik Kafka, David Krous, Martin Lenc, Pavel Štěpánek, Štefan Sulák
45. Dominik Kafka
6. 9. 16 18:15 MIKU3 Yellow Dildos A Lucián FC B 1. 8:1 (2:0)
Hosté prvních deset minut ve čtyřech v poli. Soupeř se v počtu hráčů přizpůsobil. V dalších minutách se projevila daleko větší pohyblivost a kondice domácích, kteří jasně ovládli průběh zápasu. Martin Ullmann, Milan Mašek
Yellow Dildos A Lucián FC B
Vlastimil Hošek – Jan Fried, Jan Hejl, Jan Janoušek, Dominik Kafka, David Krous, Daniel Mareš, Pavel Štěpánek, Štefan Sulák vs Jan Dovolil – Pavel Hašek, Jiří Hloušek, Ondřej Malátek, Daniel Mendel, Ondřej Vecheta