St 5.10.16 18:00 STER1 Homunculus 64! FC Kobylisy A   (HL6F)
St 5.10.16 19:15 STER1 Guatemalské ještěrky U.G.A.R. FC   (HL7F)
St 5.10.16 20:30 STER1 Athletico KMF Tutto bene B   (HL8E)
St 26.10.16 19:00 METE2 Kelímci 3.FC Botostroj SK   (HL8E)
St 26.10.16 20:15 METE2 Gobi dezert Young Guns Prag   (HL8E)

29. 11. 16 20:15 DEKAN MIFA Fighters FO Modrá vopice TJ 11. 5:0 (2:0)
Chvílemi vyhrocené utkání se po většinu času hrálo ve vysokém tempu. Domácí nakonec zužitkovali svou herní převahu a i díky dvěma gólům nejlepšího hráče Františáka vyhráli jasně 5:0. Marek Vogl, Filip Zelinka
MIFA Fighters FO Modrá vopice TJ
Michal Polák – Jan Buchta, Tomáš Chalupský, Petr Fišer, Lumír Františák, Michal Kodýdek, Zbyněk Mrózek, Jindřich Šimáček, Jan Slavík vs Lukáš Vítek – Albert Cheikh, Filip Hamza, Jan Hanzlík, Marek Jaroš, Petr Karel, Martin Kmoch, Daniel Navrátil
20. Jindřich Šimáček
25., 35. Lumír Františák
35. OG
44. Jan Slavík
15. 11. 16 19:00 MOTO2 Indiana Team MIFA Fighters FO 10. 4:1 (1:1)
Zápas o postup a sestup dopadl lépe pro domácí Indianu, která se konečně sešla v silném složení.
Indiana Team MIFA Fighters FO
Dominik Drunecký – Michal Chládek, Petr Maršoun, Miroslav Pechar, Patrik Podzemský, Dominik Šebek, Pavel Zelienka vs Michal Polák – Tomáš Chalupský, Petr Fišer, Michal Kodýdek, Zbyněk Mrózek, Jindřich Šimáček, Jan Slavík
9., 37., 55., 60. Miroslav Pechar 6. Zbyněk Mrózek
8. 11. 16 20:45 DEKAN MIFA Fighters FO Hulla hulla FC 9. 5:1 (4:1)
Výborné utkání se šancemi na obou stranách. MIFA své šance využila a zaslouženě zvítězila. Michal Antonický
MIFA Fighters FO Hulla hulla FC
Michal Polák – Tomáš Chalupský, Petr Fišer, Lumír Františák, Martin Hošek, Michal Kodýdek, Zbyněk Mrózek, Jindřich Šimáček, Jan Slavík vs Miroslav Orság – Jaroslav Guzy, Martin Hajný, Lukáš Harazin, Lubomír Kania, Jiří Kolařík, Zdeněk Vrána
10., 20. Jan Slavík
18. Lumír Františák
27. Jindřich Šimáček
51. Petr Fišer
13. Lukáš Harazin
1. 11. 16 20:45 DEKAN Omlékované Sojky MIFA Fighters FO 8. 0:2 (0:2)
Rychlé kombinační utkání s relativně vyrovnaným prvním poločasem. Druhá půle byla již zcela v režii domácích, kteří doplatili na neproměňování šancí, kterých měli snad na tři zápasy.
Omlékované Sojky MIFA Fighters FO
Daniel Orolín – Martin Bartůněk, Matěj Marek, Tomáš Mrkvička, Josef Panec, Ondřej Smutný, Martin Staněk, David Verner, Marek Verner vs Michal Polák – Tomáš Chalupský, Petr Fišer, Martin Hošek, Michal Kodýdek, Zbyněk Mrózek, Jindřich Šimáček, Jan Slavík
4. Michal Kodýdek
10. OG
25. 10. 16 20:45 DEKAN MIFA Fighters FO Delta FC 7. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili. Milan Bartoš, Jindřich Trmal
MIFA Fighters FO Delta FC
Michal Polák – Tomáš Chalupský, Petr Fišer, Lumír Františák, Martin Hošek, Zbyněk Mrózek, Jindřich Šimáček, Jan Slavík vs
18. 10. 16 20:45 CESMI Akademie Flirtu MIFA Fighters FO 6. 3:1 (2:1)
Bojovné utkání, kdy Akademie dokázala využít své přednosti v zakončování akcí a zaslouženě zvítězila. Husák
Akademie Flirtu MIFA Fighters FO
Martin Pražan – Dominik Beran, Dominik Bouček, Jan Bureš, Martin Chalupník, Michal Dobeš, Martin Gremlica, Tomáš Mulač, Martin Nožička vs Michal Polák – Petr Fišer, Lumír Františák, Zdeněk Lerch, Zbyněk Mrózek, Jindřich Šimáček, Jan Slavík
17. Martin Nožička
27., 54. Martin Chalupník
17. Zdeněk Lerch
11. 10. 16 20:45 DEKAN MIFA Fighters FO Smíchov PSK 5. 2:4 (1:2)
O výhře Smíchova rozhodl rozdílový hráč Čihák.
MIFA Fighters FO Smíchov PSK
Zbyněk Mrózek – Tomáš Chalupský, Petr Fišer, Lumír Františák, Michal Kodýdek, Michal Polák, Jindřich Šimáček, Jan Slavík vs Radek Dvořák – Zdeněk Buřič, Pavel Čihák, Přemysl Gruň, Pavel Harašta, Jan Kašný, Alexander Lewicki, Vladimír Moc
21. Jindřich Šimáček
42. Jan Slavík
22., 28., 58. Pavel Čihák
56. Vladimír Moc
4. 10. 16 20:45 DEKAN Sebranka FC B MIFA Fighters FO 4. 2:6 (1:3)
Zápas bohatý na gólové šance, fotbalovější hosté měli ale vývoj duelu pod kontrolou.
Sebranka FC B MIFA Fighters FO
Petr Haidinger – Tomáš Haidinger, Michal Hlavatý, Petr Karban, Radek Kopal, Ondřej Laun, Tomáš Matoušek, Jan Ort vs David Svoboda – Tomáš Chalupský, Petr Fišer, Lumír Františák, Michal Kodýdek, Zbyněk Mrózek, Michal Polák, Jindřich Šimáček, Jan Slavík
23. Petr Haidinger
60. Tomáš Matoušek
7., 43. Lumír Františák
10. Jan Slavík
20., 55. Jindřich Šimáček
37. Zbyněk Mrózek
27. 9. 16 20:45 DEKAN MIFA Fighters FO Petřiny 09 FC 3. 3:0 (1:0)
První půle velice vyrovnaná s jedním gólem a to do branky hostů. Ve druhé půli si Fighters své vedení potvrdili dvěma góly.
MIFA Fighters FO Petřiny 09 FC
David Svoboda – Tomáš Chalupský, Petr Fišer, Lumír Františák, Michal Kodýdek, Zbyněk Mrózek, Michal Polák vs Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Tomáš Hrabánek, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Václav Rod, Lukáš Vaněček
5., 43. Lumír Františák
45. Michal Kodýdek
20. 9. 16 20:45 DEKAN Praga Calcio CC MIFA Fighters FO 2. 1:2 (0:0)
Rychlé a bojovné utkání skončilo vítězstvím FO MIFA Fighters.
Praga Calcio CC MIFA Fighters FO
Zdeněk Burian – Martin Hladílek, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Martin Mašek, Stanislav Mazouch, Jan Ramba, Jan Tržil vs David Svoboda – Tomáš Chalupský, Petr Fišer, Lumír Františák, Martin Hošek, Michal Polák, Jindřich Šimáček, Jan Slavík
58. Martin Mašek 51. Jindřich Šimáček
55. Jan Slavík
6. 9. 16 20:45 DEKAN MIFA Fighters FO Míchačky 1. 4:6 (3:3)
Velmi rychlé utkání, obrovské nasazení obou mužstev.
MIFA Fighters FO Míchačky
David Svoboda – Jan Buchta, Michal Kodýdek, Zdeněk Lerch, Zbyněk Mrózek, Michal Polák, Jindřich Šimáček vs Jakub Matějů – Jakub Felgr, Vojtěch Horský, Matěj Jiřík, Milan Lišák, Vojtěch Outlý, Viktor Sháněl, Petr Šimek, Bohumil Šišpera, Tomáš Urban, Václav Valenta