Ne 9.10.16 15:00 DEKAN Bum bar VET Tycho de Brahe VET   (VL3D)
Ne 9.10.16 16:15 DEKAN Květák Gang of Jan Palach   (HL6K)
Ne 9.10.16 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS Steaua FC   (HL5H)
Ne 4.12.16 16:15 HANSP Vixens Athletico Spořilov   (HL8M)
Ne 4.12.16 17:30 HANSP Morová rána 1.FC VET Hell´s Old Boys   (VL3D)
Ne 4.12.16 18:45 HANSP Youngsters FC Alej FK A   (HL3D)

26. 11. 16 10:00 BECH Nulová šance Desítníci CH.C. 11. 10:2 (3:1)
První půle byla celkem vyrovnaná. Ve druhé půli hosté naprosto odpadli a domácí je jasně rozstříleli. Vukovič
Nulová šance Desítníci CH.C.
Tomáš Axler – Jan Bernhardt, David Borovička, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Josef Klapal, David Nekola, Lukáš Švec, Michal Věchet vs Václav Kameník – Jiří Bauer, Peter Demjanovič, David Kratochvíl, Miloslav Sejrek, Martin Uhlíř
46. Martin Uhlíř
12. 11. 16 10:00 ZAK Bruins FC Nulová šance 10. 3:0 (0:0)
Vítězný tým se prosadil trpělivým výkonem, Nulové šanci nezbyly síly na vyrovnání.
Bruins FC Nulová šance
Ivan Bareika – Artem Bokii, Vladislav Gorbunov, Kyrylo Linov, Andrey Polyakov, Vladimir Pushkarev, Ilia Skirdov, Dmytro Zaporozhchenko vs Tomáš Axler – David Borovička, Leoš Buřval, Martin Dvořák, David Nekola, Lukáš Švec, Michal Věchet
37., 38. Kyrylo Linov
57. Andrey Polyakov
15 Ilia Skirdov
39 Ivan Bareika
5. 11. 16 08:45 DEKAN Nulová šance Alej FK B 9. 3:3 (2:1)
Velmi vyrovnané utkání nakonec skončilo zaslouženou dělbou bodů. Benny Benkár, Vlastimil Janoušek
Nulová šance Alej FK B
Tomáš Axler – Jan Bernhardt, David Borovička, Leoš Buřval, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Václav Jindřich, David Nekola, Lukáš Švec, Michal Věchet vs Petr Majer – Marek Fejfar, Matěj Fejfar, Jan Grus, Petr Hanzalius, Tomáš Jauker, Tomáš Kubík, Radek Kuchař, Tomáš Pořízek
15., 36. Lukáš Švec
29. Jan Bernhardt
3. Petr Hanzalius
44. Tomáš Jauker
59. Tomáš Kubík
30. 10. 16 12:30 ZAK Sokol V.-Notorax B Nulová šance 8. 10:1 (3:0)
Ač byli domácí bez střídání a v průběhu prvního poločasu se jim zranil hráč, tak to byla zcela jednoznačná záležitost pro vítěze. Dufek
Sokol V.-Notorax B Nulová šance
Marek Ferstl – Robin Eremiaš, Václav Horejsek, Petr Kuna, Jakub Michajluk, Tomáš Tesař vs Tomáš Axler – Jan Bernhardt, David Borovička, Leoš Buřval, Martin Dvořák, Filip Hartmann, David Nekola, Lukáš Švec, Michal Věchet
17., 29., 30., 36., 42. Robin Eremiaš
34., 50., 51. Tomáš Tesař
39., 47. Petr Kuna
25 Petr Kuna 46. Michal Věchet 3. David Nekola
22. 10. 16 11:15 ZABEH Nulová šance SG-II Butovice 7. 2:2 (1:0)
V první části hry šla Nulová šance do vedení až v úplném závěru prvního poločasu. A v polovině druhé půle ještě vedení navýšili. Jenže nejlepší muž Butovic dvěma góly v závěru zápasu srovnal na konečných 2:2. Ale vyhrát mohly oba týmy, neboť gólů mohlo být více na obou stranách.
Nulová šance SG-II Butovice
Tomáš Axler – Jan Bernhardt, David Borovička, Leoš Buřval, Martin Dvořák, Filip Hartmann, David Nekola, Michal Věchet vs Lukáš Krist – Vítězslav Černý, Jan Hanton, Přemysl Horký, Petr Staněk, Mario Stašák, Martin Stupka, Jan Surovec
30. David Nekola
41. David Borovička
53., 58. Přemysl Horký
15. 10. 16 11:15 KBELY Well Done Nulová šance 6. 1:1 (1:1)
Zápas dobré úrovně. Well Done o něco fotbalovější, soupeři dobře bránili a tak je remíza nakonec zasloužená. Lubomír Nešpor
Well Done Nulová šance
Andrey Abroskin – Nikita Baranovsky, Andrian Gaju, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Glib Kushnir, Iegor Martynov, Oleksii Ostrenskyi, Vladimir Timanov, Semen Troyan vs Tomáš Axler – Jan Bernhardt, David Borovička, Leoš Buřval, Martin Dvořák, Lukáš Švec, Michal Věchet
30. Glib Kushnir 18. Martin Dvořák
8. 10. 16 08:45 P2 Jabadabadoo Prosek Nulová šance 5. 3:1 (1:0)
Jabadabadoo rozhodli ve druhé půli o své zasloužené výhře. Český
Jabadabadoo Prosek Nulová šance
Michal Karaman – Pavel Hradílek, Tomáš Kučera, Jan Machynka, Jan Novák, Zdeněk Podlipný, Jan Weigl vs Tomáš Axler – David Borovička, Leoš Buřval, Martin Dvořák, Filip Hartmann, David Nekola, Lukáš Švec, Michal Věchet
28., 49. Tomáš Kučera
43. Pavel Hradílek
51. David Nekola
1. 10. 16 10:00 P3 Nulová šance Hypochondři 4. 5:4 (1:1)
Nulová šance proměnila všechny šance, díky tomu porazila lepší Hypochondry. Tomáš Vitásek
Nulová šance Hypochondři
Tomáš Axler – David Borovička, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Josef Klapal, David Nekola, Lukáš Švec, Michal Věchet vs Radim Hanzlík – Jaroslav Béreš, Michal Hejč, Martin Peňáz, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Richard Trelo, Pavel Velkov, Pavol Volkay