Pá 2.12.16 18:15 STOD Městská policie Gladiators Beroun   (HL3C)
Pá 2.12.16 19:30 STOD President FC Beach attack 90210   (HL5F)
Pá 2.12.16 20:45 STOD Sorry FC FC 1869   (HL7H)

29. 11. 16 20:45 MIKU1 J.R.Club B Libeň SK A 11. 2:2 (1:0)
Velmi poklidné utkání, na kterém se podepsalo mrazivé počasí. Dreksler
Arnošt Havrlant – Michal Jaroš, Matěj Lát, Marek Martínek, David Mička, Petr Nedvěd, Lukáš Skřivan vs Tomáš Minarovič – Rostislav Bakula, Petr Havlík, Pavel Mančař, Jaroslav Matějka, David Řezáč, Michal Vlk
58. Michal Jaroš
43. Rostislav Bakula
57. Jaroslav Matějka
15. 11. 16 19:15 SCBEC Horoušany FC J.R.Club B 10. 5:2 (0:2)
V prvním poločase jasně lepší J.R. Club, ve druhé půli se karta obrátila a Horoušany dominovaly.
Horoušany FC J.R.Club B
Petr Piroš – Roman Fouček, David Horák, Zdeněk Nechvátal, Petr Procházka, Tomáš Regner, Tomáš Růžička vs Arnošt Havrlant – Michal Jaroš, Matěj Lát, Filip Malý, Marek Martínek, David Mička, Petr Nedvěd, Lukáš Skřivan
37., 45., 49. Tomáš Růžička
40. OG
46. Roman Fouček
18. Michal Jaroš
23. Lukáš Skřivan
8. 11. 16 19:30 CESMI J.R.Club B GE Team 9. 3:4 (1:2)
Vyrovnaný zápas spěl k remíze, ale nakonec rozhodl Fronticelli o výhře hostů.
J.R.Club B GE Team
Arnošt Havrlant – David Coufal, Michal Jaroš, Matěj Lát, Filip Malý, Marek Martínek, David Mička, Petr Nedvěd, Vladimír Vítek vs Davide Ricciardi – Mattia Chiodi, Alberto Fronticelli, Petr Malý, Antongiulio Migliacci, Claudio Nappi, Michel Rizzetto, Denis Yildirim, Piero Zappaterra
17. Matěj Lát
39. Filip Malý
55. Michal Jaroš
15., 41., 59. Alberto Fronticelli
30. Claudio Nappi
1. 11. 16 18:15 ARIT OrangeBoom J.R.Club B 8. 1:1 (1:0)
Velice kvalitní utkání, které skončilo zaslouženou remízou. Orange boom mohli rozhodnout zápas, ale v poslední minutě trefili tyč. Husák
OrangeBoom J.R.Club B
Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Jakub Malý, Daniel Nouzák, Jan Rohlíček, Ondřej Samohýl, Jiří Sisel, Jiří Ston vs David Coufal – Matěj Lát, Filip Malý, Marek Martínek, David Mička, Petr Nedvěd, Lukáš Skřivan
18. Jiří Ston 54. Lukáš Skřivan
26. 10. 16 18:15 HANSP Tamu Pua 1.FC A J.R.Club B 4. 2:3 (1:1)
Pěkné utkání. I když se domácí ujali vedení, hosté nakonec vyhráli. Václav Lukšík
Tamu Pua 1.FC A J.R.Club B
Ondřej Mlýnek – Michal Beneš, Josef Brixi, Roman Čapka, Josef Hofman, Ota Koláček, Pavel Synek vs Arnošt Havrlant – David Coufal, Matěj Lát, Filip Malý, Marek Martínek, David Mička, Petr Nedvěd, Vladimír Vítek
12., 59. Pavel Synek 24. Matěj Lát
35. Marek Martínek
55. Arnošt Havrlant
18. 10. 16 18:15 LITVI J.R.Club B Black mamba IBD 7. 4:1 (1:0)
Utkání slušné úrovně, ve kterém zvítězil fotbalovější tým. Domácí svůj náskok postupně navyšovali a hosté zaznamenali úspěch až v poslední minutě. Dufek
J.R.Club B Black mamba IBD
Arnošt Havrlant – David Coufal, Matěj Lát, Filip Malý, Marek Martínek, David Mička, Petr Nedvěd, Lukáš Skřivan vs Jiří Mastný – Jiří Bláha, Michal Bušek, Michal Fryš, Milan Lukáš, Radek Lukáš, Tomáš Mašek
4. Lukáš Skřivan
43. Matěj Lát
45., 48. David Coufal
60. Michal Fryš
11. 10. 16 20:45 zzNOVOB 4 TD Ala Bundy B J.R.Club B 6. 0:6 (0:4)
Už od prvních minut zápasu byla vidět jasná dominance týmu J.R. Club. Svědčí o tom i výsledek, který byl 6:0, a proto si body z tohoto zápasu J.R.Club zaslouží.
4 TD Ala Bundy B J.R.Club B
Vladimír Nedvídek – Jan Albrecht, Adam Kulík, Jan Ondruš, Jan Palkoska, Radek Palkoska, Igor Sloboda, Jan Stárek vs Arnošt Havrlant – David Coufal, Matěj Lát, David Mička, Petr Nedvěd, Lukáš Skřivan, Vladimír Vítek
6., 36. David Coufal
9., 35. Lukáš Skřivan
16. OG
25. Vladimír Vítek
4. 10. 16 18:15 ARIT J.R.Club B Perpetis 5. 3:1 (1:0)
Mužstvo Perpetisu doplatilo na malý počet hráčů. Martin Šašek
J.R.Club B Perpetis
Arnošt Havrlant – David Coufal, Michal Jaroš, Filip Malý, Marek Martínek, David Mička, Petr Nedvěd, Lukáš Skřivan vs Ladislav KouckýKarel Jančák, Miroslav Lacman, Michal Tatoušek, Martin Vlk, Michal Vlk
17. Michal Jaroš
33. OG
52. David Mička
59. Karel Jančák
20. 9. 16 18:30 HRAB2 J.R.Club B Holota FC 3. 6:0 (2:0)
Zápas s jednoznačným výsledkem.
J.R.Club B Holota FC
Arnošt Havrlant – David Coufal, Michal Jaroš, Matěj Lát, Marek Martínek, David Mička, Petr Nedvěd, Lukáš Skřivan, Vladimír Vítek vs Karel Faitl – Roman Čihák, Daniel Digrin, Jan Foukal, Jan Kaňok, Pavel Kiš, Tomáš Novotný, Lukáš Semecký
2. David Coufal
19., 42. Lukáš Skřivan
39. Vladimír Vítek
45. Michal Jaroš
59. Petr Nedvěd
13. 9. 16 20:45 HOSTI Namo FC J.R.Club B 2. 1:2 (0:2)
Utkání dobré úrovně skončilo těsným vítězstvím týmu J.R. Club B.
Namo FC J.R.Club B
Jan Kneissl – Dalibor Bambas, Vlastimil Duchek, Čeněk Dvořák, Michael Jakubův, Tomáš Koucký, Miroslav Krpata, Pavel Krpata, Jan Lehovec, Tomáš Zalabák vs Arnošt Havrlant – David Coufal, Michal Jaroš, Matěj Lát, Filip Malý, Marek Martínek, David Mička, Lukáš Skřivan, Vladimír Vítek
46. Pavel Krpata 7., 20. Lukáš Skřivan
6. 9. 16 20:45 MIKU4 J.R.Club B JUDr. Brouk Pytlík 1. 3:2 (1:1)
Utkání hrané v rozvážném tempu. Hosté víc než zkorigovat nestihli. Michal Šťástka, Kremlík
J.R.Club B JUDr. Brouk Pytlík
Arnošt Havrlant – David Coufal, Michal Jaroš, Matěj Lát, David Mička, Petr Nedvěd, Lukáš Skřivan vs Vladimír Oliberius – Jan Duben, Miroslav Havlíček, Michal Hecht, Andrej Hlásnik, Radek Oravský, Petr Valášek