Čt 22.9.16 19:00 MOTO1 Vibromax 1985 juniorka Indiana Team VET   (VL4E)
Čt 22.9.16 20:15 MOTO1 Bohemia Prd Bílý lev CF SUP   (SVL3B)
Čt 13.10.16 19:00 P2 Lomíci Lucián FC SUP   (SVL3B)
Čt 13.10.16 20:15 P2 PRKA Proradost FK   (HL8H)
St 2.11.16 19:00 STOD Midget Notorlet Stodůlky   (HL8G)
St 2.11.16 20:15 STOD Pražačka seniors B Koliba F.C.V.   (SVL3A)

29. 11. 16 20:15 MOTO2 Petřiny 09 FC Omlékované Sojky 11. 5:2 (1:2)
Přestože byli hosté domácím vyrovnaným soupeřem a o půli dokonce vedli, Petřiny chvíli před koncem nejprve vyrovnaly a poté zásluhou střelce Kopeckého celé utkání otočily. Husák
Petřiny 09 FC Omlékované Sojky
Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Václav Rod, Lukáš Vaněček vs Daniel Orolín – Martin Bartůněk, Michal Ducháček, Matěj Marek, Tomáš Mrkvička, Josef Panec, Ondřej Smutný, Martin Staněk, David Verner, Marek Verner
30. Miroslav Javorský
54. Filip Dvořák
55., 57., 60. Oldřich Kopecký
26. Tomáš Mrkvička
27. Michal Ducháček
15. 11. 16 20:15 METE2 Omlékované Sojky Praga Calcio CC 10. 3:1 (1:0)
Nervózní utkání s velkým množstvím nepřesností na obou stranách. Mnoho nedovolených zákroků z obou stran.
Omlékované Sojky Praga Calcio CC
Daniel Orolín – Martin Bartůněk, Tomáš Mrkvička, Josef Panec, Martin Staněk, David Verner, Marek Verner vs Jan Tržil – Martin Hladílek, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Stanislav Mazouch, Jan Ramba, Michal Šindelář, Tomáš Valouch
2. Martin Bartůněk
36. Marek Verner
42. David Verner
31. Michal Šindelář
8. 11. 16 18:30 HRAB2 Míchačky Omlékované Sojky 9. 5:0 (2:0)
Bojovné utkání hrané v rychlém tempu. Oba týmy si vytvořily mnoho šancí, ale jen domácí je dokázali proměnit a zaslouženě berou dva body.
Míchačky Omlékované Sojky
Jakub Matějů – Jakub Felgr, Vojtěch Horský, Matěj Jiřík, Milan Lišák, Vojtěch Outlý, Tomáš Urban, Václav Valenta vs Daniel Orolín – Tomáš Mrkvička, Josef Panec, Martin Staněk, David Verner, Marek Verner
11., 34. Vojtěch Outlý
20., 40. Tomáš Urban
55. Jakub Felgr
1. 11. 16 20:45 DEKAN Omlékované Sojky MIFA Fighters FO 8. 0:2 (0:2)
Rychlé kombinační utkání s relativně vyrovnaným prvním poločasem. Druhá půle byla již zcela v režii domácích, kteří doplatili na neproměňování šancí, kterých měli snad na tři zápasy.
Omlékované Sojky MIFA Fighters FO
Daniel Orolín – Martin Bartůněk, Matěj Marek, Tomáš Mrkvička, Josef Panec, Ondřej Smutný, Martin Staněk, David Verner, Marek Verner vs Michal Polák – Tomáš Chalupský, Petr Fišer, Martin Hošek, Michal Kodýdek, Zbyněk Mrózek, Jindřich Šimáček, Jan Slavík
4. Michal Kodýdek
10. OG
25. 10. 16 19:30 CESMI Indiana Team Omlékované Sojky 7. 5:2 (0:2)
Poklidné a férové utkání dvou rozdílných poločasů, v prvním dominovaly Omlékované sojky a ve druhé Indiana team. Husák
Indiana Team Omlékované Sojky
Dumitru Tintiuc – Michal Chládek, Petr Maršoun, Radomír Paprskář, Miroslav Pechar, Dominik Šebek, Pavel Zelienka vs Daniel Orolín – Martin Bartůněk, Matěj Marek, Tomáš Mrkvička, Josef Panec, Ondřej Smutný, Martin Staněk
31., 44., 53. Miroslav Pechar
34., 54. Michal Chládek
15. Josef Panec
23. Martin Bartůněk
18. 10. 16 19:30 STOD Omlékované Sojky Hulla hulla FC 6. 0:2 (0:0)
Nervózní utkání, plné osobních soubojů, faulů a nepřesností. Vítěz lepší v koncovce.
Omlékované Sojky Hulla hulla FC
Daniel Orolín – Martin Bartůněk, Adam Boško, Michal Ducháček, Matěj Marek, Tomáš Mrkvička, Josef Panec, Ondřej Smutný, Martin Staněk, David Verner, Marek Verner vs Martin Hajný – Pavol Bors, Jaroslav Guzy, Lukáš Harazin, Lubomír Kania, Jiří Kolařík
52. Pavol Bors
58. Lukáš Harazin
11. 10. 16 19:00 P3 Omlékované Sojky Modrá vopice TJ 5. 4:4 (0:3)
Hosté měli více ze hry v první půli, když domácí byli ještě bez střídání. Ve druhé půli měli převahu domácí, kterým přišli ještě dva hráči a zápas dovedli k remíze. Košťál
Omlékované Sojky Modrá vopice TJ
Daniel Orolín – Martin Bartůněk, Michal Ducháček, Josef Panec, Ondřej Smutný, Martin Staněk, David Verner vs Jakub Skála – Albert Cheikh, Filip Hamza, Roman Jakubec, Marek Jaroš, Petr Karel, Daniel Navrátil, Lukáš Radil, Lukáš Vítek
31., 46. David Verner
40. Michal Ducháček
57. Daniel Orolín
14., 34. Filip Hamza
20. Albert Cheikh
27. Petr Karel
4. 10. 16 20:15 MOTO2 Delta FC Omlékované Sojky 4. 0:2 (0:1)
Utkání zdobily kromě šancí výtečné zákroky obou brankářů. Oba jsou jasnou hvězdou utkání. Brankář SOS za čisté konto, brankář FC Delta za útočné exhibice. Lukáš Macek
Delta FC Omlékované Sojky
Ondřej Žlábek – Jaroslav Benda, Connor Jackson, Martin Janků, Jan Kolín, Jiří Maršíček, Adam Nohavica, Ondřej Selucký vs Daniel Orolín – Martin Bartůněk, Tomáš Mrkvička, Josef Panec, Ondřej Smutný, David Verner, Marek Verner
15. Tomáš Mrkvička
60. David Verner
27. 9. 16 20:45 CESMI Omlékované Sojky Akademie Flirtu 3. 0:3 (0:1)
Sojky měly problém s docházkou a pár minut hrály pouze v pěti. Bohužel, ač měly na hřišti nejlepšího hráče, sám na vše nestačil a vrcholem zmaru byl nešťastný vlastní gól.
Omlékované Sojky Akademie Flirtu
Daniel Orolín – Martin Bartůněk, Tomáš Mrkvička, Josef Panec, Ondřej Smutný, David Verner vs Martin Chalupník – Tomáš Benda, Dominik Beran, Dominik Bouček, Jan Bureš, Michal Dobeš, Martin Gremlica, Josef Karas, Martin Pražan
17. Dominik Beran
51. Tomáš Benda
56. OG
20. 9. 16 18:15 SLIVE Smíchov PSK Omlékované Sojky 2. 1:2 (1:2)
Vyrovnané utkání solidní úrovně, v závěru trochu zbytečně vyhrocené. Hosté měli o něco víc štěstí v koncovce a těsný náskok dokázali ubránit. Duben
Smíchov PSK Omlékované Sojky
Radek Dvořák – Pavel Čihák, Přemysl Gruň, Pavel Harašta, Jan Kašný, Vladimír Moc, Zbyněk Vaňous vs Daniel Orolín – Martin Bartůněk, Michal Ducháček, Tomáš Mrkvička, Josef Panec, Ondřej Smutný, Martin Staněk, David Verner, Marek Verner
8. Pavel Čihák 48 Jan Kašný 7. Ondřej Smutný
19. Marek Verner
52. Marek Verner
6. 9. 16 19:00 MOTO3 Omlékované Sojky Sebranka FC B 1. 4:2 (2:1)
Celkem vyrovnané utkání rozhodly dvě velké chyby hostujícího gólmana. Jinak byly Sojky lepší, ale dokázaly zahodit i nemyslitelné. Michal Vávra
Omlékované Sojky Sebranka FC B
Daniel Orolín – Michal Ducháček, Tomáš Mrkvička, Josef Panec, Ondřej Smutný, David Verner, Marek Verner vs Ondřej Laun – Vítězslav Bolf, Petr Haidinger, Petr Karban, Tomáš Klement, Radek Kopal, Tomáš Matoušek