Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 4.12.16 | 10:00 | ZAK | ONBLACK Krabice | 11. | 2:1 |
Ne 20.11.16 | 17:30 | P3 | Drsný šrouby ONBLACK | 10. | 2:3 |
Ne 13.11.16 | 17:30 | MIKU4 | ONBLACK Catchers SC | 9. | 3:1 |
Ne 6.11.16 | 16:15 | MIKU3 | Atomový veverky B ONBLACK | 8. | 3:4 |
Ne 23.10.16 | 16:15 | P3 | ONBLACK Alvarez D.C. | 7. | 1:4 |
Ne 16.10.16 | 15:00 | ZABEH | Fernet team Říčany ONBLACK | 6. | 5:3 |
Ne 9.10.16 | 16:15 | MIKU2 | ONBLACK Real Motion SG | 5. | 2:2 |
Ne 2.10.16 | 16:15 | P3 | Potíže ONBLACK | 4. | 3:5 |
Ne 25.9.16 | 18:45 | DEKAN | ONBLACK Blesk VK B | 3. | 3:4 |
Ne 18.9.16 | 18:45 | P3 | Torpédo Řepy ONBLACK | 2. | 2:1 |
Ne 4.9.16 | 17:30 | MIKU3 | Los Niňos M.B. ONBLACK | 1. | 2:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krabice | 11 | 7 | 2 | 2 | 34:16 | 16 |
2. | Torpédo Řepy | 11 | 7 | 2 | 2 | 30:15 | 16 |
3. | Fernet team Říčany | 11 | 5 | 4 | 2 | 24:24 | 14 |
4. | ONBLACK | 11 | 6 | 1 | 4 | 30:29 | 13 |
5. | Potíže | 11 | 5 | 1 | 5 | 34:23 | 11 |
6. | Los Niňos M.B. | 11 | 5 | 1 | 5 | 17:21 | 11 |
7. | Alvarez D.C. | 11 | 4 | 2 | 5 | 30:26 | 10 |
8. | Catchers SC | 11 | 4 | 2 | 5 | 26:27 | 10 |
9. | Drsný šrouby | 11 | 4 | 1 | 6 | 28:30 | 9 |
10. | Real Motion SG | 11 | 3 | 3 | 5 | 24:36 | 9 |
11. | Blesk VK B | 11 | 3 | 1 | 7 | 25:44 | 7 |
12. | Atomový veverky B | 11 | 2 | 2 | 7 | 25:36 | 6 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 11.9.16 | 16:00 | HOSTI | NBND FC Levá fuska (HL6L) |
Ne 11.9.16 | 17:15 | HOSTI | Vozovna Hloubětín A Cosmo Hagibor FC (HL8N) |
Ne 30.10.16 | 12:30 | ZAK | Sokol V.-Notorax B Nulová šance (HL6J) |
Ne 30.10.16 | 13:45 | ZAK | Huňáč PK Gremio (HL8K) |
So 26.11.16 | 08:45 | BECH | Plameňáci 1.FC B Real Praga C.F. (HL7I) |
So 26.11.16 | 10:00 | BECH | Nulová šance Desítníci CH.C. (HL6J) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Fiala Tomáš | 11 | 1 |
Kobliha David | 7 | 4 |
Kubík David | 4 | 0 |
Macháček Lukáš | 10 | 7 |
Šindelář Filip | 7 | 4 |
Tančinec Lukáš | 7 | 1 |
Voráček Tomáš | 10 | 5 |
Žáček Miroslav | 10 | 6 |
Žák Filip | 6 | 0 |
Zandt Richard | 10 | 0 |