Út 27.9.16 19:00 METE2 Hoblina Jižák FC Pavana AK A   (HL4B)
Út 27.9.16 20:15 METE2 Integrita Jinonice GK Ohradní A   (HL6G)
Po 17.10.16 19:00 MOTO3 Vládci Prahy Liguére FC   (HL4A)
Po 17.10.16 20:15 MOTO3 Canary FC Tvar VD   (HL8H)
Ne 13.11.16 18:45 MIKU4 Strážci Pomeranče Čanda bůráků   (HL6K)
Ne 13.11.16 20:00 MIKU4 Sportbar ZIPO Gang of Jan Palach   (HL6K)

29. 11. 16 20:15 P3 The Hamptons Concur 1.FC 11. 2:3 (1:3)
Hosté výborným prvním poločasem stanovili výsledek, který domácí ani větším nasazením ve druhé půli nedokázali zvrátit. Felix Hampapa
The Hamptons Concur 1.FC
Jan Stejskal – Filip Jelen, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Petr Matějů, Ondřej Sejk, Jakub Stejskal, Jiří Svoboda, Jan Vedlich vs Tomáš Lucovič – Domenico Del Carmelo, Henrik Huhta, Filip Kabátek, Eric Leitner, Victor Mallo, Alessio Marongiu, Yury Pratasenia, Manuel Prieto Zanoni, Marko Rumpli
25. Petr Matějů
40. Ondřej Sejk
7., 28. Filip Kabátek
17. Victor Mallo
17. 11. 16 19:00 MOTO3 Concur 1.FC Strahovská 10 B 10. 6:0 k.
10. 11. 16 20:30 STER1 Rebel Circus Concur 1.FC 9. 2:0 (1:0)
Hezké, bojovné utkání, ve kterém zvítězili domácí.
Rebel Circus Concur 1.FC
Jakub Liška – Marek Bačík, Erik Čech, David Černý, Stanislav Cifrinec, Tomáš Dvořák, Dalibor Hollý, Jan Rohlík, Jakub Štolba, Petr Veselý vs Tomáš Lucovič – Domenico Del Carmelo, Aurelio Hernández Lopez, Eric Leitner, Victor Mallo, Alessio Marongiu, Yury Pratasenia, Manuel Prieto Zanoni, Marko Rumpli
4. Petr Veselý
56. Erik Čech
3. 11. 16 19:15 STER1 Concur 1.FC Prosím, nesmějte se 8. 6:2 (4:2)
Hosté se sice v závěru poločasu skoro dotáhli, ale na techničtějšího a běhavějšího soupeře neměli.
Concur 1.FC Prosím, nesmějte se
Tomáš Lucovič – Domenico Del Carmelo, Aurelio Hernández Lopez, Eric Leitner, Victor Mallo, Alessio Marongiu, Manuel Prieto Zanoni vs Petr Friedman – Filip Friedman, Jiří Platil, Václav Pokorný, Pavel Rečný, Jan Rychlovský, Josef Smíšek, Vladimír Staněk
1., 7., 15., 51., 52. Victor Mallo
29. Aurelio Hernández Lopez
29. Pavel Rečný
29. Jan Rychlovský
18. 10. 16 20:30 STER2 Pražský axiom Concur 1.FC 7. 0:3 (0:2)
Jen díky gólmanovi neskončilo utkání vyšším rozdílem.
Pražský axiom Concur 1.FC
Mikuláš Starý – Ondřej Doubrava, Pavel Fabini, Pavel Janeček, Michal Pitín, Jan Sádlo vs Tomáš Lucovič – Domenico Del Carmelo, Aurelio Hernández Lopez, Filip Kabátek, Victor Mallo, Alessio Marongiu, Manuel Prieto Zanoni, Marko Rumpli
2. Aurelio Hernández Lopez
10., 53. Domenico Del Carmelo
12. 10. 16 19:00 STOD Concur 1.FC Notorlet Stodůlky 6. 4:3 (3:0)
Hostům nebylo štěstí nakloněno, dali si vlastňáka a prohráli.
Concur 1.FC Notorlet Stodůlky
Tomáš Lucovič – Domenico Del Carmelo, David Diaz, Aurelio Hernández Lopez, Filip Kabátek, Eric Leitner, Victor Mallo, Alessio Marongiu vs Marek Ždánský – Štěpán Hampl, Pavel Krbec, Nikola Lancz, Michal Pokorný, Jakub Poláček, Petr Šandera, Vladimír Valášek, Aleš Vochoc
4., 12. Domenico Del Carmelo
28. Aurelio Hernández Lopez
55. OG
33., 58. Štěpán Hampl
48. Aleš Vochoc
6. 10. 16 19:15 STER1 Midget Concur 1.FC 5. 4:7 (2:2)
Utkání plné branek, které se muselo líbit. Hosté proměnili víc šancí a zaslouženě vyhráli. Dufek
Midget Concur 1.FC
Jakub Nováček – David Bala, Filip Beneš, Šimon Med, Petr Mik, Michael Talík vs Tomáš Lucovič – Domenico Del Carmelo, Aurelio Hernández Lopez, Filip Kabátek, Eric Leitner, Victor Mallo, Alessio Marongiu, Marko Rumpli
47. Alessio Marongiu
29. 9. 16 20:45 MIKU3 Concur 1.FC Pikes HK 4. 3:0 (2:0)
Vysoké tempo zápasu, ve kterém dominovala kombinační hra. Domácí byli zkušenější.
Concur 1.FC Pikes HK
Dave Bhoyroo – Domenico Del Carmelo, Aurelio Hernández Lopez, Filip Kabátek, Eric Leitner, Alessio Marongiu, Daniel Alejandro Padilla vs Kryštof Pavlík – Michal Černý, Martin Janovský, Kryštof Klose, Antonín Linhart, Jonáš Melichar, Alan Miškovský, Luboš Ruda, Jonatan Seger, Daniel Sychra, Tomáš Vacek
14. Aurelio Hernández Lopez
17. Alessio Marongiu
40. Filip Kabátek
21. 9. 16 18:30 HRAB1 Concur 1.FC V.I.P. 3. 1:0 (0:0)
Klidné, vyrovnané a snaživé utkání.
Concur 1.FC V.I.P.
Filip Kabátek – Domenico Del Carmelo, Aurelio Hernández Lopez, Victor Mallo, Alessio Marongiu, Daniel Alejandro Padilla, Yury Pratasenia, Daniel Ramet Barea vs Martin Nykl – Ondřej Coch, Petr Ctibor, Petr Křenek, David Pecha, Ondřej Pecha, Miloš Sobotka
58. Daniel Ramet Barea
15. 9. 16 19:15 STER3 Blok D Concur 1.FC 2. 2:3 (1:2)
Domácím se podařilo vyrovnat a už to vypadalo, že si odnesou alespoň bod, nakonec ale rozhodl chvíli před koncem Padilla. Boubín, Kremlík
Blok D Concur 1.FC
Jakub Lejnar – Robert Bouška, Petr Burian, Martin Dušek, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, Nikos Timiopulos vs Dave Bhoyroo – Filip Kabátek, Victor Mallo, Daniel Alejandro Padilla, Yury Pratasenia, Marko Rumpli
15. Václav Hnízdil
42. Petr Burian
9. Victor Mallo
10., 55. Daniel Alejandro Padilla
8. 9. 16 18:00 STER2 Concur 1.FC Žabí hlen 1. 16:4 (7:1)
Utkání průměrné úrovně, ve kterém domácí z důvodu oslabení hostů rozhodli již v prvním poločase. Trnka
Concur 1.FC Žabí hlen
Tomáš Lucovič – Domenico Del Carmelo, David Diaz, Filip Kabátek, Victor Mallo, Alessio Marongiu, Daniel Alejandro Padilla, Yury Pratasenia, Marko Rumpli vs Jan Bárta – Michal Jariš, Petr Lebeda, Václav Los, Vít Pecánek