Čt 29.9.16 19:30 ZAK X-team K.F.C. FC VET   (VL4D)
Čt 29.9.16 20:45 ZAK ALT 1.AK Kamarádi 1.FC   (HL6H)
Út 18.10.16 18:30 HRAB3 Daltonové VET Touš KK   (VL4A)
Út 18.10.16 19:45 HRAB3 Friends Prague Kehar Club FC   (HL5C)
Ne 13.11.16 17:30 CESMI M16 AC FC DDR FC   (HL7L)
Ne 13.11.16 18:45 CESMI Koza znezaneřáděná Morna to zařídí FC   (HL8O)

29. 11. 16 20:15 P3 The Hamptons Concur 1.FC 11. 2:3 (1:3)
Hosté výborným prvním poločasem stanovili výsledek, který domácí ani větším nasazením ve druhé půli nedokázali zvrátit. Felix Hampapa
The Hamptons Concur 1.FC
Jan Stejskal – Filip Jelen, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Petr Matějů, Ondřej Sejk, Jakub Stejskal, Jiří Svoboda, Jan Vedlich vs Tomáš Lucovič – Domenico Del Carmelo, Henrik Huhta, Filip Kabátek, Eric Leitner, Victor Mallo, Alessio Marongiu, Yury Pratasenia, Manuel Prieto Zanoni, Marko Rumpli
25. Petr Matějů
40. Ondřej Sejk
7., 28. Filip Kabátek
17. Victor Mallo
15. 11. 16 18:15 MIKU4 Blok D The Hamptons 10. 2:3 (1:3)
Hosté byli celý zápas lepší a zaslouženě vyhráli. Kdyby lépe proměňovali šance, mohlo být skóre mnohem výraznější. Vejvoda
Blok D The Hamptons
Jakub Lejnar – Robert Bouška, Petr Burian, Martin Dušek, Petr Girard, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, Nikos Timiopulos vs Jan Stejskal – Filip Jelen, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Petr Matějů, Ondřej Sejk, Jakub Stejskal, Jiří Svoboda, Martin Tesař, Jan Vedlich
20. Václav Hnízdil
41. Martin Kubát
7. Ondřej Sejk
24. Vojtěch Liška
25. Jakub Stejskal
9. 11. 16 20:30 STER3 The Hamptons Žabí hlen 9. 0:1 (0:0)
Vyrovnané a na osmou ligu velmi pohledné utkání. V mrazivém počasí se nakonec štěstí přiklonilo na stranu hostů. Tomáš Pechar, Stanislav Petroušek
The Hamptons Žabí hlen
Jan Stejskal – Filip Jelen, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Petr Matějů, Ondřej Sejk, Jakub Stejskal, Jiří Svoboda, Martin Tesař, Jan Vedlich vs Vladimír Rys – Pavel Jakoubek, Michal Jariš, Petr Lebeda, Václav Los, Vít Pecánek, Miroslav Vokáč
50. Pavel Jakoubek
2. 11. 16 18:30 HRAB1 V.I.P. The Hamptons 8. 1:1 (1:0)
VIP si moc šancí nevytvořilo, hosté naopak své šance zahodili nebo je zlikvidoval domácí brankář.
V.I.P. The Hamptons
Robert Johánek – Ondřej Coch, Petr Ctibor, Petr Křenek, Martin Nykl, Ondřej Pecha, Miloš Sobotka vs Jan Stejskal – Filip Jelen, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Petr Matějů, Jakub Stejskal, Jiří Svoboda, Martin Tesař
20. Martin Nykl 40. Martin Tesař
17. 10. 16 20:15 MOTO2 Strahovská 10 B The Hamptons 7. 0:6 (0:2)
Utkání bylo ve 21. minutě předčasně ukončeno po zranění dvou hráčů Strahovské. Boubín
Strahovská 10 B The Hamptons
David Jaroš – Ladislav Havlíček, Jakub Kříž, Radim Šimík, David Vícha vs Jan Stejskal – Filip Jelen, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Ondřej Sejk, Jakub Stejskal, Jiří Svoboda, Jan Vedlich
13. Filip Jelen
15. Vojtěch Liška
10. 10. 16 18:15 MIKU4 The Hamptons Rebel Circus 6. 0:5 (0:3)
Slušné utkání s převahou hostujícího týmu. Jednoznačný a zasloužený výsledek. Jakub Halamka, Patrik Kolen
The Hamptons Rebel Circus
Jan Stejskal – Filip Jelen, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Ondřej Sejk, Jakub Stejskal, Jiří Svoboda, Martin Tesař, Jan Vedlich vs Jakub Liška – Marek Bačík, Erik Čech, David Černý, Stanislav Cifrinec, Tomáš Dvořák, Dalibor Hollý, Jakub Štolba, Petr Veselý
5. Tomáš Dvořák
23. Dalibor Hollý
25., 34. Marek Bačík
42. Erik Čech
3. 10. 16 18:15 LITVI Prosím, nesmějte se The Hamptons 5. 0:4 (0:4)
Pěkné utkání, ve kterém byli hosté nebezpečnější a do poločasu rozhodli. Josef Šafařík
Prosím, nesmějte se The Hamptons
Jiří Smíšek – Jakub Bělohradský, Filip Friedman, Petr Friedman, Jiří Platil, Václav Pokorný, Pavel Rečný, Jan Rychlovský, Josef Smíšek, Vladimír Staněk vs Jan Stejskal – Filip Jelen, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Jakub Stejskal, Jiří Svoboda, Martin Tesař
3., 27. Jiří Svoboda
9. Vojtěch Liška
17. Filip Jelen
28. 9. 16 19:45 HRAB2 The Hamptons Pražský axiom 4. 4:0 (2:0)
Fotbalovější mužstvo zaslouženě vyhrálo. Melíšek, Vostatek
The Hamptons Pražský axiom
Jan Stejskal – Filip Jelen, Dan Lapáček, Ondřej Sejk, Jakub Stejskal, Jiří Svoboda, Jan Vedlich vs Mikuláš Starý – Martin Bednář, Pavel Fabini, Pavel Janeček, Michal Pitín, Jakub Vaněček, Ondřej Vaněček
3. Jiří Svoboda
23., 48. Filip Jelen
53. Ondřej Sejk
21. 9. 16 19:00 STOD Notorlet Stodůlky The Hamptons 3. 1:3 (1:0)
Hamptons prohráli první půli, zlepšeným výkonem v poločase druhém však zápas otočili. Hošek
Notorlet Stodůlky The Hamptons
Marek Ždánský – Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Aleš Komár, Pavel Krbec, Michal Pokorný, Vladimír Valášek, Aleš Vochoc vs Jan Stejskal – Filip Jelen, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Petr Matějů, Jakub Stejskal, Jiří Svoboda, Martin Tesař, Jan Vedlich
5. Aleš Komár 35. Jiří Svoboda
44. Filip Jelen
56. Martin Tesař
12. 9. 16 18:00 STER3 The Hamptons Midget 2. 4:0 (0:0)
Utkání probíhalo bez problému. Petr Sochůrek, Lukáš Bejlovec
The Hamptons Midget
Jan Stejskal – Filip Jelen, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Petr Matějů, Ondřej Sejk, Jakub Stejskal, Jiří Svoboda, Martin Tesař vs Filip Beneš – Richard Bureš, Lukáš Krutek, Šimon Med, Petr Mik
40., 48. Ondřej Sejk
50. Martin Tesař
56. Filip Jelen
5. 9. 16 18:45 BIHOR Pikes HK The Hamptons 1. 2:4 (1:3)
Ve férovém utkání zasloužená výhra Hamptons.
Pikes HK The Hamptons
Kryštof Pavlík – Michal Černý, Martin Janovský, Kryštof Klose, Filip Lubenský, Jonáš Melichar, Alan Miškovský, Luboš Ruda, Jonatan Seger, Daniel Sychra, Tomáš Vacek vs Jan Stejskal – Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Petr Matějů, Ondřej Sejk, Jakub Stejskal, Jiří Svoboda, Martin Tesař