So 24.9.16 12:30 KBELY Kbelské vosy B Pfefrs FC   (HL4E)
So 1.10.16 10:00 KBELY Real Praga C.F. Šachťor Praha CF   (HL7I)
So 1.10.16 11:15 KBELY Plameňáci 1.FC B Ross Crock   (HL7I)
So 15.10.16 11:15 KBELY Well Done Nulová šance   (HL6J)
So 15.10.16 12:30 KBELY Améby AFC A Kbelské vosy B   (HL4E)

8. 12. 16 19:15 ZAK Starci na chmelu SUP A Kbelák FC SUP 11. 1:2 (1:0)
Starci šli do vedení, ale Kbelák trpělivou hrou výsledek otočil.
Jaroslav Kroh – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Petr Fassati, Petr Hochmann, Petr Jambor, Ivan Moravec, Jiří Povýšil, Marek Prosický, Daniel Vott vs Jiří Veselý – Vladimír Albrecht, Miroslav Brabec, Miroslav Hulín, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jan Thienel
28. Petr Hochmann 50. Miroslav Hulín
58. Lubomír Nešpor
23. 11. 16 20:15 METE1 Kbelák FC SUP Oblouci 81 AFC SUP 10. 0:5 (0:4)
Hosté byli jasně lepším týmem a již v první půli si vytvořili dostatečný náskok, které ve druhé půli ještě pojistili.
Kbelák FC SUP Oblouci 81 AFC SUP
Jan Thienel – Vladimír Albrecht, Miroslav Brabec, Miroslav Hulín, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jiří Veselý vs Josef Brada – Vlastimil Brabenec, Pavel Janeba, Pavel Jesenský, Evžen Krajina, Petr Kruml, Pavel Prokop, Milan Šídlo, Jiří Svoboda, Petr Venhauer, Rudolf Zuman
6., 22. Jiří Svoboda
9. Petr Venhauer
14. Vlastimil Brabenec
52. Rudolf Zuman
10. 11. 16 20:15 MOTO2 Kbelák FC SUP VV Vokra SV 9. 2:4 (1:1)
Celý zápas vyrovnané utkání. Na konci utkání podržel hosty brankář, který dokonce chytil penaltu a naopak ze dvou rychlých brejků dali hosté vítězné góly. Trochu tvrdší zápas, ale slušný. Vladimír Černý
Kbelák FC SUP VV Vokra SV
Jiří Veselý – Miroslav Brabec, Miroslav Hulín, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jan Thienel vs Tomáš Zunt – Jan Hanibal, Tomáš Procházka, Rostislav Vavruša , Pavel Vrkoslav, Tomáš Zmatlík
4., 39. Lubomír Nešpor 24. Tomáš Zmatlík
40. Pavel Vrkoslav
48., 57. Rostislav Vavruša
3. 11. 16 18:15 DEKAN Stará Garda SUP Kbelák FC SUP 8. 4:1 (2:0)
Jednoznačná záležitost s jednou malou chybičkou na straně Staré gardy.
Stará Garda SUP Kbelák FC SUP
Tomáš Vodička – Tomáš Jaroš, Jiří Kesner, Zdeněk Knápek, Oldřich Pavlovský, Miroslav Šimůnek, Petr Turínek vs Jiří Veselý – Vladimír Albrecht, Miroslav Hulín, Pavel Maršálek, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jan Thienel
21. Tomáš Jaroš
26., 35. Jiří Kesner
51. Petr Turínek
53. Pavel Maršálek
20. 10. 16 18:00 SCBEC Kbelák FC SUP PFC Kodymka SUP A 7. 5:3 (5:0)
Utkání dvou rozdílných poločasů. První byl jednoznačně v režii domácího týmu. Ve druhém byli hosté lepší, ale nakonec jim to stačilo pouze na snížení.
Kbelák FC SUP PFC Kodymka SUP A
Jan Thienel – Vladimír Albrecht, Miroslav Brabec, Miroslav Hulín, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jiří Veselý vs Stanislav Heller – Martin Baitler, Michal Čermák, Jan Doležal, Jan Kupr, Jiří Pípal, Petr Pospíšil, Jan Wierzbicki
2., 5., 25., 27. Lubomír Nešpor
18. Jiří Veselý
31. Michal Čermák
40., 50. Martin Baitler
12. 10. 16 19:30 zzNOVOB Blesk VK SUP Kbelák FC SUP 6. 3:3 (1:1)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Oboustranně slušné utkání.
Blesk VK SUP Kbelák FC SUP
František Fencl – Jan Dřevíkovský, Daniel Dvořák, Ivo Lehovec, Jindřich Ludmila, Tomáš Tikal vs Jan Thienel – Vladimír Albrecht, Petr Havlíček, Miroslav Hulín, Pavel Maršálek, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jiří Veselý
18. Jindřich Ludmila
53., 57. František Fencl
27., 34. Pavel Maršálek
50. Lubomír Nešpor
29. 9. 16 18:00 MALES Kbelák FC SUP Berušky B 5. 1:5 (1:2)
Krásné technické utkání s minimem faulů. Hosté byli lepším týmem a vyhráli zaslouženě. Košťál
Kbelák FC SUP Berušky B
Jiří Veselý – Vladimír Albrecht, Miroslav Hulín, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jan Thienel vs Pavel Zemánek – Petr Hejč, Cyril Hyspecký, Milan Janča, Václav Kouba, Robert Kreibich, Vlastimil Křelina, Jan Kubeček, Miroslav Svoboda, Jaroslav Tater, Robert Zemánek
22. Vladimír Albrecht 11. Jan Kubeček
27. Vlastimil Křelina
32. Václav Kouba
32. Jaroslav Tater
47. Robert Kreibich
22. 9. 16 19:00 MOTO3 Valník Kbelák FC SUP 4. 3:2 (1:1)
Domácí byli lepším týmem a ve druhé půli rozhodli o svém zaslouženém vítězství. Košťál
Valník Kbelák FC SUP
Kostas Maceridis – Milan Bartoš, Petr Mengler, Jan Mráz, Jindřich Procházka, Oldřich Šára, Zdeněk Sokol vs Jan Thienel – Vladimír Albrecht, Miroslav Brabec, Miroslav Hulín, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jiří Veselý
21. Jindřich Procházka
45. Petr Mengler
52. Jan Mráz
21., 41. Lubomír Nešpor
15. 9. 16 17:45 ZABEH Kbelák FC SUP Trops 1.SK SUP 3. 6:2 (2:1)
Technické a kombinační utkání, ve kterém bylo k vidění mnoho šancí. Domácí měli v utkání převahu a zaslouženě zvítězili. Ladislav Obermajer, Petr Štěpán
Kbelák FC SUP Trops 1.SK SUP
Jan Thienel – Vladimír Albrecht, Miroslav Brabec, Miroslav Hulín, Pavel Maršálek, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jiří Veselý vs Jan Severa – Pavel Galyaš, Petr Kovanda, Petr Krča, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Radek Škarda, Miloslav Štván
15., 29., 46. Lubomír Nešpor
39., 53. Pavel Maršálek
43. Miroslav Hulín
16. Radek Škarda
44. Michal Moučka
11. 9. 16 18:45 P3 Úderka Žižkov SUP Kbelák FC SUP 2. 6:6 (1:3)
V bojovném utkání dokázala Úderka dvakrát vymazat dvougólový náskok svého soupeře a nakonec toto krásné utkání skončilo asi zaslouženou remízou. Klail, Čapla
Úderka Žižkov SUP Kbelák FC SUP
Michal Antonický – Zdeněk Janků, Ivan Jurčík, Luboš Kubelka, Milan Kuboš, Oldřich Macák, Luboš Rudiš, Josef Skopal, Jaromír Vydra vs Jan Thienel – Vladimír Albrecht, Miroslav Brabec, Petr Havlíček, Miroslav Hulín, Pavel Maršálek, Lubomír Nešpor, Jiří Veselý