Čt 22.9.16 19:00 MOTO3 Valník Kbelák FC SUP   (SVL2B)
Čt 22.9.16 20:15 MOTO3 Integrita Jinonice South Rise Again FC   (HL6G)
St 12.10.16 18:30 HRAB2 Cerveza 18.FC DTS Praha   (HL6F)
St 12.10.16 19:45 HRAB2 1.FC RUM SUP Endoprotéza   (SVL2A)
Út 1.11.16 19:30 zzNOVOB Tatarský biftek VET UTS Vršovice VET   (VL3A)
Út 1.11.16 20:45 zzNOVOB UTS Vršovice Tatra 04   (HL2A)

28. 11. 16 19:15 ZAK MSG Prapražačka A 11. 1:1 (1:0)
Utkání dvou týmů, které sestupují. Hezký poklidný zápas skončil zaslouženou remízou. Dufek
MSG Prapražačka A
Norbert Rúček – Miroslav Drobný, Josef Hisem, Roman Kalčík, Václav Kyselka, Tomáš Linhart vs Petr Kubín – René Hönig, Pavel Jirák, Vladimír Mrázek, Matěj Pánek, Zbyněk Zahrádka
7. Josef Hisem 49. Matěj Pánek
15. 11. 16 19:30 MIKU2 Folprecht 1.FC VET MSG 10. 3:5 (1:2)
Přesto, že hosté hráli v první půli v početní nevýhodě, měli převahu, kterou přetavili v góly. Druhá půle probíhala ve stejném duchu. Janča
Folprecht 1.FC VET MSG
Petr Skýpala – Robert Benda, Jiří Benda ml., Josef Körner ml., Roman Kubálek, Roman Schich vs David Kantor – Josef Hisem, Daniel Kotek, Václav Kyselka, Jiří Švec
10. Josef Körner ml.
42. Roman Schich
50. Jiří Benda ml.
5. David Kantor
18., 36., 45. Václav Kyselka
60. Daniel Kotek
7. 11. 16 19:30 HANSP MSG Flamengo CR VET 9. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili.
MSG Flamengo CR VET
vs David Zábranský – Pavel Brož, Miroslav Dvořák, Karel Haškovec, Karel Řezáč, Daniel Šimberský, František Vykysalý
24. 10. 16 18:15 ARIT Ekonom WT VET MSG 8. 4:3 (2:2)
Zajímavé utkání, které bylo po první půli vyrovnané. Ve druhé půli se domácí dostali do vedení, ale hostům se podařilo srovnat. Domácí však opět zabrali a strhli vítězství na svoji stranu. Hosté se v závěru snažili vyrovnat, ale marně. Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov
Ekonom WT VET MSG
Jaroslav Živný – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Karel Chaloupka, Zdeněk Fiala, Milan Jindrák, Karel Kadlec, Martin Vidman vs Jiří Švec – Roman Kalčík, David Kantor, Daniel Kotek, Václav Kyselka, Tomáš Linhart, Ján Zdechovan
10., 37. Karel Kadlec
29., 52. Martin Vidman
8., 51. Tomáš Linhart
12. Daniel Kotek
19. 10. 16 20:15 STOD MSG Dřevosprint SC 7. k. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
11. 10. 16 17:45 ZABEH Santa Dominica VET MSG 6. 9:0 (5:0)
Santa Dominica od začátku utkání dominovala. Hostům se nepodařilo dát ani gól útěchy, i když k němu měli blízko. Antonín Tikovský
Santa Dominica VET MSG
Tomáš Sobotka – Jiří Bašta, Ondřej Kolanda, Michal Lipovský, Petr Mlateček, Petr Prokop, Roman Šťastný vs David Kantor – Miroslav Drobný, Josef Hisem, Roman Kalčík, Daniel Kotek, Václav Kyselka, Petr Licek, Norbert Rúček
10., 11., 15., 47. Roman Šťastný
12., 17. Petr Prokop
40. Jiří Bašta
55., 57. Petr Mlateček
3. 10. 16 19:30 BECH MSG Premiéra TV - Nowatron 5. 3:4 (2:2)
Vynikající šachová partie. Domácí hráli ze zajištěné obrany a vyráželi do brejků. Hosté byli po celé utkání lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Husák
MSG Premiéra TV - Nowatron
Norbert Rúček – Miroslav Drobný, David Kantor, Daniel Kotek, Petr Licek vs Zdeněk Turyna – Peter Demjanovič, David Kratochvíl, Josef Nehasil, Martin Richter, Jan Říha, David Rozvald
24., 30., 34. David Kantor 8. Martin Richter
24., 45. Peter Demjanovič
36. David Rozvald
26. 9. 16 19:00 P3 PH Servis MSG 4. 4:2 (3:2)
Zvítězil lepší tým.
PH Servis MSG
Roman Soukup – Zdeněk Bárta, Tomáš Bartecký, Jiří Chlebna, Milan Kvajsar, Milan Macela, Jiří Maláček, Josef Pokorný, Jindřich Skála, Jindřich Štencl vs Norbert Rúček – Miroslav Drobný, David Kantor, Václav Kyselka, Petr Licek, Tomáš Linhart
5., 45. Milan Kvajsar
21. Jindřich Štencl
23. Zdeněk Bárta
20. Tomáš Linhart
24. David Kantor
21. 9. 16 19:00 P3 MSG Nemesis VET 3. 1:3 (1:1)
Vyrovnané utkání s lepším zakončením hostů. Kohout
MSG Nemesis VET
Norbert Rúček – Miroslav Drobný, Roman Kalčík, David Kantor, Petr Licek, Tomáš Linhart vs Stanislav Šidlo – Jan Beneš, David Bimka, Martin Bušek, Michal Lávička, Jan Průša, Martin Průša, Martin Ptáček, Martin Šiman, Karel Vyšata
11. David Kantor 39 David Kantor
42 Petr Licek
17. Jan Beneš
37. Martin Ptáček
55. Martin Bušek
49. Martin Ptáček
12. 9. 16 18:15 LITVI Sean team VET MSG 2. 5:1 (4:0)
Domácí byli jasně lepším a pohyblivějším týmem a zaslouženě vyhráli. Pavel Černý, Matěj Havlík
Sean team VET MSG
Tomáš Černý – Zbyněk Bureš, Tomáš Klusáček, Daniel Neuberg, Ondřej Polák, Aleš Průša, Petr Sysel, Robert Szabo vs Norbert Rúček – Miroslav Drobný, David Kantor, Václav Kyselka, Petr Licek, Jiří Švec
13., 24. Aleš Průša
18. Zbyněk Bureš
30. Ondřej Polák
46. Robert Szabo
44. Václav Kyselka
5. 9. 16 19:00 P3 Kliďas SFC MSG 1. 4:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém po úvodní přestřelce získal mírnou převahu MSG. Kliďasové však ve druhé půli z brejků vstřelili dvě branky a s přispěním výborného brankáře vítězství nakonec vybojovali.
Kliďas SFC MSG
Bohuslav Křeček – Jaroslav Baka, Jan Bárta, Tomáš Búřil, Hynek Heisig, Michal Heisig, Martin Pecha, Milan Smutný vs Daniel Kotek – Miroslav Drobný, Josef Hisem, Roman Kalčík, David Kantor, Václav Kyselka, Tomáš Linhart, Norbert Rúček, Jiří Švec