Čt 24.3.16 19:00 P1 Bohemia Prd Lomíci   (SVL3B)
Čt 24.3.16 20:15 P1 Atlético Cerveza XXX   (HL6G)
St 13.4.16 18:15 PRKOP Unreal Students FC Reage boys   (HL5E)
St 13.4.16 19:30 PRKOP PAPE Dejvice Medvídkova tlapička   (HL3B)
Po 6.6.16 19:00 P1 Šrot FC Tramway FC   (HL2A)
Po 6.6.16 20:15 P1 4 TD Ala Bundy A Purple Team AFK   (HL4A)

21. 6. 16 18:15 DEKAN Deko VET Bílý lev CF VET 11. 4:0 (2:0)
Hosté si za snahu a bojovnost zasloužili čestný úspěch, ale domácí byli jasně lepším týmem a vyhráli zaslouženě.
Deko VET Bílý lev CF VET
Roman Kovář – Tomáš Cígler, Zdeněk Fiala, Ota Járka, Jiří Krs, Jan Pospíšil, Martin Rychlý vs Miroslav Rajchart – Miloslav Anděl, Tomáš Dobrý, Vladimir Merkulov, Michal Vodička, Jan Zavázal, Michal Žoha
8., 14. Tomáš Cígler
38., 47. Jan Pospíšil
8. 6. 16 19:00 P2 Po Útlumu 06 Deko VET 10. 2:6 (1:4)
Rychlé utkání bez faulů a zbytečných emocí. Hosté nebyli o tolik lepší, ale v produktivitě svého soupeře jasně převýšili. Zdeněk Ševčík ml., Jiří Uchytil
Po Útlumu 06 Deko VET
Jan Harazím – Vojtěch Dostal, Rostislav Korbel, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Petr Vaněček, Vladimír Vodák vs Roman Kovář – Tomáš Cígler, Zdeněk Fiala, Ota Járka, Jiří Krs, Ladislav Obermajer, Jan Pospíšil, Milan Pulec, Martin Rychlý
15., 58. Vojtěch Dostal 2. Jan Pospíšil
10., 40. Ladislav Obermajer
15. Martin Rychlý
22., 55. Tomáš Cígler
2. 6. 16 20:45 MIKU4 VŠSK MFF UK VET B Deko VET 9. 0:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém rozhodla větší efektivita na straně hostů. Domácí nedokázali proměnit žádnou ze svých šancí.
VŠSK MFF UK VET B Deko VET
Oleksandr Chimič – Václav Bičovský, Pavel Borský, Martin Fanta, Vojtěch Hromíř, Tomáš Husák, David Nečas, Zdeněk Rašovský, Miroslav Srp, Zdeněk Štarman vs Roman Kovář – Tomáš Cígler, Zdeněk Fiala, Ota Járka, Jiří Krs, Ladislav Obermajer, Jan Pospíšil, Milan Pulec, Martin Rychlý
24., 54. Tomáš Cígler
17. 5. 16 18:15 zzNOVOB Deko VET UTS Vršovice VET 8. 1:4 (0:2)
Průměrné utkání. Zasloužená výhra Vršovic.
Deko VET UTS Vršovice VET
Roman Kovář – Tomáš Cígler, Zdeněk Fiala, Ota Járka, Martin Kožmín, Jiří Krs, Ladislav Obermajer, Jan Pospíšil, Martin Rychlý vs Jiří Filip – Jiří Dvořák, Jan Krtil, Rudolf Michalský, Pavel Petrásek, Jan Suchánek, Michal Wágner
42. Jan Pospíšil 20. Pavel Petrásek
30. Jan Suchánek
58., 60. Michal Wágner
10. 5. 16 19:30 HOSTI Trenhos VET Deko VET 7. 1:4 (0:4)
Utkání rozhodly dva rychlé góly Cíglera. První poločas zakončen vlastním gólem Trenhos. Po změně stran Trenhos snížili, ale Deko zvítězilo. Čapla J., Čapla M.
Trenhos VET Deko VET
Tomáš Kůstka – Vladimír Černý, Robert Charousek, Jaroslav Dvořáček, Karel Holeček, Václav Kočárek, Michal Mlejnek, Tomáš Noll, Václav Novák vs Roman Kovář – Tomáš Cígler, Ota Járka, Martin Kožmín, Ladislav Obermajer, Jan Pospíšil, Martin Rychlý, Pavel Vitásek
49. Michal Mlejnek 2., 4. Tomáš Cígler
21. Ladislav Obermajer
27. OG
3. 5. 16 19:45 HRAB2 Deko VET X-team 6. 2:0 (1:0)
Klidný, férový, kvalitní a s respektem hraný zápas.
Deko VET X-team
Roman Kovář – Tomáš Cígler, Ota Járka, Jiří Krs, Ladislav Obermajer, Jan Pospíšil, Martin Rychlý, Pavel Vitásek vs Marek Podhorný – Petr Antal, Pavel Fiala, Jaroslav Hrouda, Daniel Kadleček, Radek Klouda, Václav Kricner, Pavel Pokorný, Ivan Šimáček
12. Ladislav Obermajer
41. Jiří Krs
26. 4. 16 20:15 METE2 Rokoska VET A Deko VET 5. 3:2 (0:1)
Vyrovnaný zápas se šťastným koncem pro Rokosku.
Rokoska VET A Deko VET
Petr Louša – Petr Bráza, Milan Énok, Miroslav Hájek, Roman Havel, Marek Hybeš, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Pavel Šnor, Petr Vydra vs Roman Kovář – Tomáš Cígler, Ota Járka, Martin Kožmín, Ladislav Obermajer, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Vitásek
32., 56., 57. Pavel Šnor 21. Milan Pulec
60. Tomáš Cígler
21. 4. 16 19:30 ARIT Deko VET Stýbla Ďáblic VET 4. 2:9 (1:3)
Do 20. minuty vyrovnaný zápas s minimem šancí. Poté Stýbla Ďáblic zcela opanovaly zápas. Jiří Veškrna, Václav Svatoch
Deko VET Stýbla Ďáblic VET
Roman Kovář – Ota Járka, Jiří Krs, Ladislav Obermajer, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Vitásek vs Roman Štochl – Michal Bartůněk, Aleš Jehlička, Martin Těžký, Roman Venc, Miroslav Weiner
24. Pavel Vitásek
55. Ladislav Obermajer
19., 22. Aleš Jehlička
27., 38. Martin Těžký
35., 56. Michal Bartůněk
39., 48., 50. Miroslav Weiner
12. 4. 16 18:15 SLIVE Legends a Veterans Deko VET 3. 7:1 (5:0)
Domácí svého soupeře doslova rozstříleli a naprosto po zásluze zvítězili.
Legends a Veterans Deko VET
Jan Krůta – Marek Černý, Tomáš Drahovzal, Juraj Jaborník, Luboš Rybár, Radek Švarc, Jan Urban vs Roman Kovář – Tomáš Cígler, Ota Járka, Martin Kožmín, Ladislav Obermajer, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Vitásek
8., 28., 30. Marek Černý
19., 60. Juraj Jaborník
30. Radek Švarc
51. Tomáš Drahovzal
32. Ladislav Obermajer
29. 3. 16 18:00 ZAK Deko VET Křídla Ďáblic VET B 2. 2:2 (2:0)
Domácí svou mírnou převahu v 1. poločase zúročili dvěma góly, ovšem hosté se po půlce zvedli a utkání skončilo zaslouženou remízou. Marek Řeháček, David Pšenica
Deko VET Křídla Ďáblic VET B
Roman Kovář – Tomáš Cígler, Ota Járka, Martin Kožmín, Jiří Krs, Ladislav Obermajer, Milan Pulec, Martin Rychlý vs Vojtěch EngelmannMartin Dauda, Karel Kreuzer, Aleš Kvasnička, Martin Marek, Ladislav Němec, Martin Ponikelský, Jan Répal
23., 25. Tomáš Cígler 43 Jiří Krs 35., 47. Martin Dauda
22. 3. 16 19:30 MIKU4 Folprecht 1.FC VET Deko VET 1. 5:3 (2:2)
Velmi dobré utkání z obou stran. Deko pět minut před koncem dokázalo zlomit nerozhodný stav, pak ale domácí třemi góly rozhodli. Kohout
Folprecht 1.FC VET Deko VET
Michal Horák – Robert Benda, Jiří Benda ml., Pavel Hornek, Josef Körner ml., Roman Kubálek, Jaroslav Láznička, Tomáš Petrach, Roman Schich vs Roman Kovář – Tomáš Cígler, Martin Kožmín, Jiří Krs, Ladislav Obermajer, Jan Pospíšil, Martin Rychlý