Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 7.12.16 | 18:15 | BECH | Pralinky F.C.K. Bronx KKK VET B | 11. | 3:4 |
St 23.11.16 | 17:00 | DEKAN | Bronx KKK VET B Masters V | 10. | 2:11 |
St 16.11.16 | 18:15 | DEKAN | Jawa - Techno team Bronx KKK VET B | 9. | 3:2 |
St 9.11.16 | 17:00 | DEKAN | Bronx KKK VET B J.R.Club VET A | 8. | 3:4 |
St 2.11.16 | 17:00 | DEKAN | Exact old boys Bronx KKK VET B | 7. | 2:11 |
St 19.10.16 | 17:00 | DEKAN | Bronx KKK VET B Double United | 6. | 6:2 |
St 12.10.16 | 18:15 | LITVI | Domácí potřeby VET Bronx KKK VET B | 5. | 4:2 |
St 5.10.16 | 17:00 | DEKAN | Bronx KKK VET B Deportivo Estudiantil VET | 4. | 1:5 |
St 21.9.16 | 17:00 | DEKAN | Bronx KKK VET B Podolka FC VET | 3. | 9:1 |
St 14.9.16 | 17:00 | DEKAN | Bajern Měšičáci Bronx KKK VET B | 2. | 3:6 |
St 7.9.16 | 17:00 | DEKAN | Bronx KKK VET B Sebranka FC VET | 1. | 6:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | J.R.Club VET A | 11 | 8 | 3 | 0 | 50:13 | 19 |
2. | Jawa - Techno team | 11 | 9 | 1 | 1 | 42:24 | 19 |
3. | Masters V | 11 | 9 | 0 | 2 | 75:17 | 18 |
4. | Deportivo Estudiantil VET | 11 | 7 | 1 | 3 | 43:16 | 15 |
5. | Bronx KKK VET B | 11 | 6 | 0 | 5 | 52:40 | 12 |
6. | Domácí potřeby VET | 11 | 6 | 0 | 5 | 44:50 | 12 |
7. | Bajern Měšičáci | 11 | 5 | 2 | 4 | 41:28 | 11 |
8. | Double United | 11 | 5 | 1 | 5 | 57:51 | 11 |
9. | Pralinky F.C.K. | 11 | 3 | 1 | 7 | 34:57 | 7 |
10. | Podolka FC VET | 11 | 1 | 0 | 10 | 13:58 | 2 |
11. | Exact old boys | 11 | 2 | 1 | 8 | 24:66 | 1 |
12. | Sebranka FC VET | 11 | 0 | 0 | 11 | 19:74 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 15.9.16 | 18:15 | HOSTI | Zachovalí Šrot FC VET (VL2B) |
Čt 15.9.16 | 19:30 | HOSTI | Atletico Dělo SFC A Koloušci AK (HL5E) |
Po 3.10.16 | 19:00 | MOTO2 | Pragoflora TJ Hubertův Tuřín (HL8A) |
Po 3.10.16 | 20:15 | MOTO2 | Sanitka AS KáGéčko C (HL8D) |
Po 28.11.16 | 19:00 | P3 | Santa Dominica VET Dřevosprint SC (VL2A) |
Po 28.11.16 | 20:15 | P3 | Sebranka FC A Akta - rez (HL1A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bartiš Martin | 4 | 2 |
Jinoch Pavel | 7 | 4 |
Kurucz Viliam | 10 | 7 |
Mach Aleš | 11 | 3 |
Mathouchanh David | 8 | 3 |
Nechanský Radek | 9 | 1 |
Nykl Martin | 10 | 18 |
Polák Radek | 2 | 0 |
Rittich Šimon | 8 | 7 |
Rožánek Zdeněk | 10 | 0 |
Viklický Vladimír | 11 | 6 |