St 28.9.16 19:15 STER2 STS Chvojkovice - Brod Dirty Bastards   (HL5B)
St 28.9.16 20:30 STER2 Unreal Students FC Penco FC   (HL5D)
Po 17.10.16 18:30 HRAB3 DTS Praha Tuscarora 03   (HL6F)
Po 17.10.16 19:45 HRAB3 Terasy KFC A Kvantanámo   (HL5A)
Čt 1.12.16 19:00 BECH SK Elet Nova LFC B   (HL8I)
Čt 1.12.16 20:15 BECH Sklenářka S.G. Křídla Ďáblic VET A   (VL4E)

7. 12. 16 18:00 STER1 J.R.Club VET A Double United 11. 3:3 (2:0)
Vypadalo to na převahu J.R. Clubu a do poločasu se hra pomalu vyrovnala. V druhé půlce byli lepším týmem hosté a kdyby využili své šance, o vítězi by nebylo pochyb.
J.R.Club VET A Double United
Alessio Scarano – Václav Blažek, Luboš Horáček, Ladislav Kirschner, Zdeněk Liška, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Jiří Němeček, Kamil Zimmer vs Karel Nepraš – Jiří Feitl, Tomáš Hajný, Zdeněk Kovář, Jiří Prais, Marek Svoboda
13. Luboš Horáček
14., 54. David Mička
53 David Mička 50., 58. Marek Svoboda
59. Jiří Feitl
54. Marek Svoboda
23. 11. 16 18:15 LITVI Domácí potřeby VET J.R.Club VET A 10. 2:7 (1:2)
Zasloužené vítězství hostujícího týmu, který byl ve všem lepší a rychlejší.
Domácí potřeby VET J.R.Club VET A
Stanislav Kohoutek – Miroslav Kvasnička, Jan Louda, Michal Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Zdeněk Vlach, Martin Zatkal vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Luboš Horáček, Ladislav Kirschner, Zdeněk Liška, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Jiří Němeček, Kamil Zimmer
21. Vlastimil Schwarz
60. Miroslav Kvasnička
6. Ladislav Kirschner
13. Jiří Němeček
39., 40., 56., 58. David Mička
41. OG
16. 11. 16 18:15 HANSP J.R.Club VET A Deportivo Estudiantil VET 9. 1:0 (0:0)
Bojovné utkání skončilo vítězstvím týmu J.R. Club VET.
J.R.Club VET A Deportivo Estudiantil VET
Alessio Scarano – Václav Blažek, Ladislav Kirschner, Zdeněk Liška, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Jiří Němeček, Kamil Zimmer vs Giovanni Mina – Giulio Feltoni, Riccardo Galletti, Gonzalo Gery, Selmo Morais, Rafael Olguín, Daladier Yazbekc, Nicolas Zappacosta
52. Jiří Němeček 22 Aleš Mička
42 Václav Blažek
22. Rafael Olguín
9. 11. 16 17:00 DEKAN Bronx KKK VET B J.R.Club VET A 8. 3:4 (1:3)
Po první půli hosté vedli o dvě branky. Domácím se poté podařilo snížit a dokonce vyrovnat. V zápětí však hosté opět zabrali a strhli vítězství na svoji stranu.
Bronx KKK VET B J.R.Club VET A
Zdeněk Rožánek – Martin Bartiš, Pavel Jinoch, Viliam Kurucz, Aleš Mach, David Mathouchanh, Radek Nechanský, Martin Nykl, Vladimír Viklický vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Ladislav Kirschner, Zdeněk Liška, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Kamil Zimmer
30. Martin Nykl
33. Viliam Kurucz
43. Pavel Jinoch
15., 44. David Mička
21., 29. Kamil Zimmer
2. 11. 16 19:30 zzNOVOB J.R.Club VET A Bajern Měšičáci 7. 0:0 (0:0)
V prvním poločase vyrovnané utkání. Po změně stran získávali více ze hry domácí a svého soupeře zatlačili do obrany. Hosté dobře bránili a tak tento slušný zápas skončil bezbrankovou remízou.
J.R.Club VET A Bajern Měšičáci
Alessio Scarano – Václav Blažek, Ladislav Kirschner, Zdeněk Liška, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Jiří Němeček, Miloš Opatrný, Kamil Zimmer vs Jaroslav Šenfeld – Jan Černý, Robert Doležal, Dušan Lampart, Jaroslav Pešek, Pavel Sedlmajer, Filip Steindl, Roman Toms
19. 10. 16 19:15 STER2 Sebranka FC VET J.R.Club VET A 6. 1:5 (1:2)
Hosté byli jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli.
Sebranka FC VET J.R.Club VET A
Václav Chmel – Leonidhas Avraamides, Michael Heigl, Miloslav Kobera, Robert Kobera, Libor Nemec, Petr Vlasák vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Ladislav Kirschner, David Matouš, Aleš Mička, David Mička
7. Miloslav Kobera 16. Václav Blažek
20., 45., 51. David Mička
53. David Matouš
12. 10. 16 18:00 SCBEC J.R.Club VET A Pralinky F.C.K. 5. 10:0 (2:0)
Ze začátku vyrovnané utkání, ke konci půle se vývoj hry otočil a J.R. Club začal krásně kombinovat a zakončovat. Hošek
J.R.Club VET A Pralinky F.C.K.
Alessio Scarano – Václav Blažek, Ladislav Kirschner, Zdeněk Liška, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Jiří Němeček vs Radek Martínek – Václav Burian, Luboš Jantol, Ľuboš Kočiš, Josef Kubr, Rudolf Schiller, František Štofila, Petr Viliš
20., 34., 54., 55. David Mička
29., 39., 41. Jiří Němeček
47., 50. David Matouš
52. Ladislav Kirschner
5. 10. 16 19:30 DEKAN Masters V J.R.Club VET A 4. 1:2 (1:1)
V první půli vyrovnané utkání. Po půli hosté vstřelili vítěznou branku a se štěstím zvítězili.
Masters V J.R.Club VET A
Petr Sklenář – Martin Brouček, Martin Dražík, Jan Ernst, Tomáš Faust, Jaroslav Nevrkla, Mauricio Pokorný de Barros, Petr Sedloň, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Ladislav Kirschner, Zdeněk Liška, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Miloš Opatrný
11. Štěpán Vondrášek 30. David Mička
42. Aleš Mička
21. 9. 16 19:45 HRAB3 J.R.Club VET A Jawa - Techno team 3. 1:1 (1:1)
Poklidné utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů.
J.R.Club VET A Jawa - Techno team
Alessio Scarano – Václav Blažek, Ladislav Kirschner, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Miloš Opatrný, Kamil Zimmer vs Vladimír Hora – Ivan Gerschon, Pavel Gerschon, Martin Rampach, Daniel Rezek, Ladislav Sedlák, Pavel Svátek, Daniel Veselý
16. David Mička 18. Daniel Veselý
14. 9. 16 19:45 HRAB3 Podolka FC VET J.R.Club VET A 2. 1:8 (1:2)
Jednoznačná záležitost J.R. Club, který sice prohrávala 0:1, ale nakonec výsledek otočil a zaslouženě zvítězil. Husák
Podolka FC VET J.R.Club VET A
Michal Bedrna – Martin Hradec, Richard Hradec, Pavel Miler, Petr Miler, Jiří Nekola, Ivan Toužimský, Zdeněk Zimovčák vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Ladislav Kirschner, Zdeněk Liška, Aleš Mička, David Mička, Jiří Němeček, Miloš Opatrný, Kamil Zimmer
24. Zdeněk Zimovčák 25., 43., 48. Jiří Němeček
26., 37., 46. David Mička
57. Kamil Zimmer
59. Miloš Opatrný
7. 9. 16 19:45 HRAB3 Exact old boys J.R.Club VET A 1. 1:9 (0:4)
Do 19. minuty vyrovnané utkání, pak převzali hosté otěže a jasně dominovali. Na začátku druhého poločasu se Exact zvedl a zkorigoval skóre, poslední desetiminutovka ale znovu patřila vítězům. Janča
Exact old boys J.R.Club VET A
Jan Němeček – Petr Debnár, Miloslav Hartman, Václav Helmich, Petr Matuška, David Müller, Petr Prokop, Milan Trýb, Pavel Zubatý vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Michal Cvrček, Ladislav Kirschner, Zdeněk Liška, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Jiří Němeček, Miloš Opatrný, Kamil Zimmer