Ne 2.4.17 18:45 P3 Trops 1.SK Botič FC   (HL3D)
Ne 2.4.17 20:00 P3 Sací komando Modřany Gente - Yeti FC   (HL4F)
Ne 14.5.17 13:45 HANSP Hypochondři Bruchos HFC   (HL5H)
Ne 14.5.17 15:00 HANSP Sokol Suchdol TJ Catchers SC   (HL7K)
Ne 14.5.17 16:15 HANSP Xichties FC Šotgani   (HL6L)

17. 6. 17 10:00 TEMPO ABCOM Hustec 11. 3:6 (2:4)
Hostům stačila k záchraně remíza, ale šli od začátku za vítězstvím. V první půli si vypracovali dvoubrankový náskok, ve druhé půli ho ještě navýšili a zaslouženě vyhráli.
ABCOM Hustec
Roman Čubr – Michal Borecký, Petr Bořuta, Miroslav Dykas, Jakub Martinák, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Šelelyo, Jan Štětka, Stanislav Vladař vs Martin Vohánka – David Balling, Michal Bujalka, Vladimír Čermák, Jan Kořínek, Martin Kubelík, Roman Mašek, Lukáš Moravec, Jakub Talík
22., 28., 60. Jan Štětka 9., 17. Vladimír Čermák
11., 44. Lukáš Moravec
24. David Balling
33. Michal Bujalka
10. 6. 17 10:00 ZABEH Plameňáci 1.FC A Hustec 7. 0:3 (0:2)
Hosté převedli kompaktní výkon a po zásluze zvítězili bez inkasované branky.
Plameňáci 1.FC A Hustec
Jiří Maroušek – Lukáš Dajčar, Pavel Hrubeš, Zdeněk Kasalý, Jan Kechner, Martin Mihalík, Tomáš Neužil, Josef Pospíšil, Václav Štefan, Jiří Zazadzi vs Martin Vohánka – David Balling, Michal Bujalka, Vladimír Čermák, Jan Kořínek, Martin Kubelík, Lukáš Moravec, David Skalík, Pavel Uhlík, Marek Vinš
8. Martin Kubelík
11. Marek Vinš
48. Jan Kořínek
4. 6. 17 11:15 P1 Hustec SAS fans 10. 2:3 (0:1)
Hustec měl více ze hry, body ale berou hosté.
Hustec SAS fans
Vojtěch Havlovec – David Balling, Tomáš Blažek, Michal Bujalka, Vladimír Čermák, Pavel Jamrik, Jan Kořínek, Martin Kubelík, Jakub Talík, Marek Vinš vs Slavomír Giertli – Martin Čech, Peter Giertli, Josef Hudeček, Jiří Šenk, Martin Šišma, Richard Šubrt, Václav Tejml, František Vrána
55. Pavel Jamrik
56. Jan Kořínek
21., 52. Martin Šišma
50. Václav Tejml
27. 5. 17 10:00 P2 MTPCH Hustec 9. 1:0 (1:0)
Utkání nepřineslo moc fotbalových momentů, spíš urputný boj. Díky většímu důrazu a bojovnosti vyhráli nakonec domácí.
MTPCH Hustec
Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Pavel Demo, Petr Janovský, Josef Ludík, Jakub Marianovský, Lukáš Mikula, Jakub Müller vs Vojtěch Havlovec – Michal Bujalka, Vladimír Čermák, Jan Kořínek, Martin Kubelík, Roman Mašek, Jakub Talík, Marek Vinš
5. Lukáš Borek
21. 5. 17 12:30 P1 Hustec KTB B 8. 1:2 (1:2)
Utkání dobré úrovně skončilo těsným vítězstvím hostujícího týmu.
Hustec KTB B
Jiří Blažek – Michal Bujalka, Vladimír Čermák, Pavel Jamrik, Jan Kořínek, Martin Kubelík, Pavel Uhlík, Marek Vinš vs Vojtěch Roubíček – Dominik Behan, Martin Halama, Daniel Hanžl, Petr Karlický, Jan Král, Roman Krsek, Roman Rameš, Jan Švára
26. Pavel Uhlík 18. Dominik Behan
30. Roman Krsek
8. 5. 17 15:00 P3 Hustec Deportivo Praga 6. 0:4 (0:2)
Ve vyrovnaném utkání rozhodlo přesnější zakončení hostujícího týmu. Domácí měli střeleckou smůlu. Kohout
Hustec Deportivo Praga
Martin Vohánka – David Balling, Tomáš Blažek, Michal Bujalka, Vladimír Čermák, Vojtěch Havlovec, Pavel Jamrik, Jan Kořínek, Martin Kubelík, Jakub Talík, Marek Vinš vs Martin Nerad – Martin Beránek, Stanislav Bruder, Tomáš Bruder, David Cestr, Michal Kahoun, Jakub Kosina, Petr Martiník, Franci Mohorič, Vladimír Příbramský, Luboš Vacek
23., 49. Tomáš Bruder
28., 58. Martin Beránek
29. 4. 17 10:00 P2 Hustec Alej FK A 4. 2:2 (1:1)
Obě mužstva předvedla velmi kvalitní výkon.
Hustec Alej FK A
Martin Vohánka – David Balling, Jiří Blažek, Michal Bujalka, Vladimír Čermák, Jan Kořínek, Martin Kubelík, Václav Sus, Jakub Talík vs Petr Malec – Vladimír Bernát, Tomáš Jauker, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Lukáš Krix, Josef Zeman
22. Michal Bujalka
60. Jan Kořínek
9. Lukáš Krix
45. Vladimír Bernát
23. 4. 17 12:30 P3 Atomový veverky A Hustec 5. 1:4 (1:1)
Vyrovnané utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Domácí si zasloužili bod, ale rozhodla lepší fyzička Hustce v druhé půli. Taras Vatral, Yahor Ivanov
Atomový veverky A Hustec
Marek Slezák – František Bartůněk, David Bečvář, Daniel Dusl, Jan Houška, Roman Husek, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar vs Martin Vohánka – Michal Bujalka, Vladimír Čermák, Vojtěch Havlovec, Jan Kořínek, Martin Kubelík, Lukáš Moravec, Jakub Talík, Pavel Uhlík, Marek Vinš
10. Roman Husek 27., 59. Pavel Uhlík
31. Vladimír Čermák
40. Vojtěch Havlovec
9. 4. 17 11:15 P1 Hustec United clans 3. 1:3 (1:0)
Hustec vyhrál první půli 1:0 a byl lepší, ve druhé půli hosté začali šlapat a výsledek po pěkných kombinacích jasně otočili. Hošek
Hustec United clans
Martin Vohánka – Vladimír Čermák, Vojtěch Havlovec, Jan Kořínek, Roman Mašek, Lukáš Moravec, Jakub Talík, Pavel Uhlík, Marek Vinš vs Tomáš Pokorný – Robin Bárta, Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Martin Časar, Jiří Flekač, Josef Sluťák, Martin Soudný
20. Marek Vinš 41. Josef Sluťák
43., 59. Ondřej Bílý
1. 4. 17 12:30 ZAK 1.FC Lehovec Hustec 2. 4:2 (2:1)
Svižné utkání, ve kterém aktivnější domácí prohrávali, ale do poločasu skóre dokázali vyrovnat. Ve druhé půli se opět hosté dostali do vedení, ale domácí v závěru dokázali otočit skóre ve svůj prospěch a vyhráli. Janča
1.FC Lehovec Hustec
Jan Macek – Jakub Daněček, Martin Janů, Jakub Lukavský, Filip Mančal, Tomáš Veselý, Petr Vršinský vs Martin Vohánka – Tomáš Blažek, Michal Bujalka, Vladimír Čermák, Jan Kořínek, Martin Kubelík, Roman Mašek, Pavel Uhlík
22., 57. Filip Mančal
25. Tomáš Veselý
58. Jakub Lukavský
45 Filip Mančal 7., 50. Pavel Uhlík
26. 3. 17 11:15 P1 Hustec Steaua FC 1. 1:2 (1:1)
Dramatické utkání, které po vyrovnané první půli rozhodla branka ze 41. minuty. Hošek