7. Notor Střešovice FC 11 4 2 5 30:40 10

St 10.5.17 17:30 ARIT Pěstební dělníci Sean team B   (HL7C)
St 10.5.17 18:45 ARIT Buchmeister team Napoleoni   (HL6F)
St 10.5.17 20:00 ARIT Sedm zbabělých A Sváteční mančaft   (HL7F)
St 31.5.17 18:15 PRKOP SP Clif Guinness AC   (HL8G)
St 31.5.17 19:30 PRKOP Pivušky FC Bylo nás pět plus jedna   (HL7E)

23. 6. 17 18:15 DEKAN Polární záře Gólostroje FC 11. 6:3 (2:1)
Férově vedené utkání, Polární záře si pohlídala klidné vítězství. Byla technicky lepší. Janda
Polární záře Gólostroje FC
Radek Hůla – Robert Čížek, Max Hofman, Jakub Lojek, Tomáš Lojek, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek vs Jan Mádr – Tomáš Dvořák, Jan Fiedler, Miroslav Malý, Jakub Noha, Vít Nohejl
22., 26., 33. Vítězslav Rákosník
40., 60. Petr Štěpánek
51. Robert Čížek
16. Jakub Noha
41., 57. Miroslav Malý
9. 6. 17 18:00 P1 Gólostroje FC Notor Střešovice FC 10. 3:3 (0:1)
Pohledné utkání, ve kterém měli dlouhou dobu navrch hosté, ale domácí ke konci utkání zmobilizovali síly a v poslední minutě vyrovnali. Dufek
Gólostroje FC Notor Střešovice FC
Jan Mádr – Tomáš Dvořák, Miroslav Malý, Martin Menšík, Jakub Noha, Vít Nohejl, Jakub Petrás vs Radim Jírovský – Ondřej Jelínek, Daniel Jordák, Václav Kafka, Petr Kantor, Jan Krouský, Jan Svoboda, Jakub Vorel
46. Martin Menšík
53. Jakub Petrás
60. Miroslav Malý
19., 41. Jan Svoboda
54. Ondřej Jelínek
1. 6. 17 19:30 MIKU2 Opatoff A K Gólostroje FC 9. 2:2 (1:0)
Utkání, kde domácí byli lepším týmem, ale když neproměňovali své šance, přišel trest. Košťál
Opatoff A K Gólostroje FC
Ondřej Horák – Aleš Kosina, Martin Pokorný, Pavel Šámal, Martin Semerád, Vít Semerád, Pavel Svoboda vs Jan Mádr – Tomáš Dvořák, Jan Fiedler, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Martin Menšík, Jakub Noha, Vít Nohejl, Jakub Petrás, Jiří Stuchlík
17. Martin Pokorný
45. Pavel Šámal
34., 40. Miroslav Malý
26. 5. 17 19:30 PRKOP Gólostroje FC President FC 8. 2:5 (1:3)
Pohledný zápas bez problémů. Martin Kroc
Gólostroje FC President FC
Jiří Stuchlík – Jan Fiedler, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Martin Menšík, Jakub Noha, Vít Nohejl vs Martin Kolankiewicz st. – David Kadleček, Martin Kolankiewicz ml., Jan Mudraninec, Vladimír Sup, Jan Tománek, Jan Tománek, Marek Vaňha
11. Vojtěch Krobot
58. Miroslav Malý
5., 32. Martin Kolankiewicz ml.
19. Jan Tománek
20., 58. Vladimír Sup
19. 5. 17 19:15 P3 Gólostroje FC Těžká demence 7. 1:0 (0:0)
Vyrovnaný zápas, domácí byli šťastnější.
Gólostroje FC Těžká demence
Vít Nohejl – Tomáš Dvořák, Jan Fiedler, Vojtěch Krobot, Jan Mádr, Miroslav Malý, Martin Menšík, Jakub Noha, Jakub Petrás, Jiří Stuchlík vs Adam Bystřický – Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Karel Táborský, Ondřej Vokurka
39. Martin Menšík
5. 5. 17 19:30 LITVI Bílá pohroma Gólostroje FC 6. 5:3 (2:2)
V prvním poločase hráči týmu Gólostroje byli fotbalovější a vytvořili si více šancí. Ve druhé půli byli aktivnější domácí a zaslouženě vyhráli. Martin Tesař
Bílá pohroma Gólostroje FC
Josef Viktora – Ondřej Černý, Lukáš Císař, Petr Paleček, Petr Tichý, Jakub Tinta, Václav Zubal vs Jan Mádr – Tomáš Dvořák, Jan Fiedler, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Jakub Noha, Vít Nohejl, Jakub Petrás
10. Petr Paleček
19. Ondřej Černý
32. Lukáš Císař
35., 57. Petr Tichý
15., 18. Jakub Noha
47. Jan Fiedler
28. 4. 17 19:15 P2 Gólostroje FC Beach attack 90210 5. 1:1 (1:1)
O výsledku rozhodli oba kapitáni.
Gólostroje FC Beach attack 90210
Jan Mádr – Tomáš Dvořák, Jan Fiedler, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Martin Menšík, Vít Nohejl, Jakub Petrás vs Josef Bína – Jan Boltnar, Filip Exner, Martin Fila, Adam Hloušek, Daniel Klimek, Jan Pinkas, Lukáš Vincent
22. Vít Nohejl 20. Jan Pinkas
21. 4. 17 19:15 MALES Batalion 91 A Gólostroje FC 4. 4:4 (1:4)
Démonické utkání, remíza odpovídá. Batalion dal na rozjezd rychlý úvodní gól, ale Gólostroje rychle odpověděly a dělaly čest svému názvu. Batalion musel zrychlit a zapojit brankáře. Janča
Batalion 91 A Gólostroje FC
Oldřich Vohnout – Tomáš Demjanovič, Pavel Gruda, Petr Gruda, Martin Jenšík, Radek Melichar, Jiří Novák, Jan Šimpach vs Jiří Stuchlík – Tomáš Dvořák, Jan Fiedler, Vojtěch Krobot, Jan Mádr, Miroslav Malý, Martin Menšík, Jakub Noha, Vít Nohejl, Jakub Petrás
2., 50. Pavel Gruda
49., 54. Petr Gruda
7. Miroslav Malý
15. Vít Nohejl
19. Vojtěch Krobot
23. Jakub Noha
7. 4. 17 19:15 P1 Gólostroje FC TBC Lachtan A 3. 4:7 (2:4)
Zápas zcela ovládl TBC Lachtan a kontroloval ho až do samého konce.
Gólostroje FC TBC Lachtan A
Jiří Stuchlík – Tomáš Dvořák, Jan Fiedler, Miroslav Malý, Martin Menšík, Jakub Noha, Vít Nohejl, Jakub Petrás vs Robin Alemu – Johan Alemu, Tomáš Andrle, David Čampulka, Jan Doležal, Jiří Jambor, Martin Novák, Martin Zelenka