25. 6. 17 18:45 P1 Power WCC Brosway team 11. 9:3 (2:1)
Petr Jelínek – Jan Brožek, Daniel Dohnal, Daniel Taras, Jan Vágner, Dmitry Vasilyev vs Jaroslav Vávra – František Amler, Adam Janoušek, Zdeněk Lvovský, Ladislav Rameš
11. Adam Janoušek
51. Ladislav Rameš
54. Zdeněk Lvovský
11. 6. 17 20:00 TEMPO GP Rangers Power WCC 10. 2:2 (1:1)
Krásné utkání. Mnoho šancí na obou stranách drželo oba brankáře v neustálé permanenci. Lukáš Havlíček
GP Rangers Power WCC
Mikoláš Obrusník – Dominik Čemus, Filip Dolan, Daniel France, Patrik Jantač, Tadeáš Kárník, Albert Kincl, Jan Skřivánek, Adam Tročil vs Jan Vágner – Jan Brožek, Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Kovalčík, Jan Málek, Vojtěch Rydvan, Dmitry Vasilyev
10. Adam Tročil
60. Daniel France
16., 41. Jan Brožek
4. 6. 17 20:00 MIKU1 Power WCC Atomovej brouk B 9. 7:4 (3:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém jsme viděli pěkné šance i branky. Power byl více efektivní v zakončení a zaslouženě vyhrál. Vostatek
Power WCC Atomovej brouk B
Jan Vágner – Jan Brožek, Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Kovalčík, Jan Málek, Vojtěch Rydvan, Dmitry Vasilyev vs Jakub Skřejpek – Josef Fárka, Michal Fárka, Jiří Pech, Tomáš Slabý, Jiří Sova, Jakub Šrom, Šimon Vik, Zbyněk Zykmund
55. Jakub Šrom
28. 5. 17 20:00 MIKU4 Habet Praha FŇ Power WCC 8. 7:2 (4:2)
Jasně lepší Habet si po rychlém vedení vybral v závěru poločasu slabší chvilku a vypadalo to na drama, to však v druhém poločase Habet rázně utnul. David Vojáček, Lukáš Čáp
Habet Praha FŇ Power WCC
Martin Tlustý – Jan Gregar, David Lukeš, Matouš Pinkava, Jakub Podlesný, Martin Rouček, Martin Škorík, Daniel Tůma vs Jan Vágner – Jan Brožek, Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Kovalčík, Jan Málek, Vojtěch Rydvan, Daniel Taras, Dmitry Vasilyev
1., 3., 11. Matouš Pinkava
19. Martin Rouček
32., 39. Jan Gregar
45. David Lukeš
21. Jan Kovalčík
29. Daniel Dohnal
21. 5. 17 20:00 MIKU2 Power WCC Callida CS 7. 3:1 (0:0)
Vyrovnaný zápas, ve kterém vítězný gól padl po nevydařeném odkopu brankáře, který trefil útočníka tak nešťastně, že míč se odrazil přímo do brány. Callida snížila z penalty a vytvořila si trvalý tlak v posledních patnácti minutách zápasu, avšak vítězný tým náskok uhájil.
Power WCC Callida CS
Jan Vágner – Jan Brožek, Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Jan Kovalčík, Jan Málek, Vojtěch Rydvan, Daniel Taras, Dmitry Vasilyev vs Vojtěch Piatak – Marek Červenka, Dušan Kundrát, Marek Michálek, Borek Nagy, Michal Neškudla, Miroslav Plašil, Marek Štěpán
34. Dmitry Vasilyev
44. Jan Kovalčík
47. Daniel Taras
50. Marek Červenka
14. 5. 17 20:00 MIKU2 Liguére FC Power WCC 6. 7:2 (4:1)
Liguére rozdávali fotbalovou radost a zaslouženě soupeře přehráli. Čapla
Liguére FC Power WCC
Ondřej Matějka – Miroslav Fess, Jakub Jaroš, Daniel Maialeh, Lukáš Malý, Lukáš Oslzla, Jakub Šimandl, Roman Váňa vs Jan Vágner – Jan Brožek, Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Kovalčík, Jan Málek, Vojtěch Rydvan, Daniel Taras, Dmitry Vasilyev
3., 35. Lukáš Oslzla
16., 20. Daniel Maialeh
27., 41., 58. Lukáš Malý
5. OG
45. Daniel Taras
8. 5. 17 20:00 MIKU1 Power WCC Atletico Dělo SFC A 5. 3:3 (2:2)
Vyrovnané utkání plné akcí skončilo zaslouženou remízou.
Power WCC Atletico Dělo SFC A
Jan Vágner – Jan Brožek, Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Kovalčík, Jan Málek, Vojtěch Rydvan, Daniel Taras, Dmitry Vasilyev vs Daniel Bacho – Jiří Hanel, Tomáš Kaplan, Pavel Latoň, Michal Pazderník, Jan Říha, Daniel Weinert
20. Petr Jelínek
28. Jan Brožek
33. Daniel Taras
3., 26. Jiří Hanel
31. Michal Pazderník
23. 4. 17 20:00 MIKU2 Penco FC Power WCC 4. 1:7 (0:2)
Jednoznačná záležitost pro hosty.
Penco FC Power WCC
Filip Bari – Vladyslav Bobko, Patrik Byrouti, Matěj Grebeň, David Prachař, Petr Větrovec, Michal Voith vs Jan Vágner – Jan Brožek, Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Kovalčík, Jan Málek, Vojtěch Rydvan, Daniel Taras, Dmitry Vasilyev
49. David Prachař 13. Lukáš Klimsa
29. OG
38. Petr Jelínek
46., 56. Daniel Taras
54. Jan Málek
60. Jan Kovalčík
9. 4. 17 20:00 MIKU2 Power WCC Karcinogenní 3. 1:3 (1:2)
Fotbalovější hosté zaslouženě vyhráli.
Power WCC Karcinogenní
Jan Vágner – Jan Brožek, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Kovalčík, Jan Málek, Vojtěch Rydvan, Daniel Taras vs Michal Mundl – Kamil Černý, Jakub Kupec, Radek Šulc, Michal Vašek, Zdeněk Voska
17. Lukáš Klimsa 5. Jakub Kupec
9., 59. Kamil Černý
2. 4. 17 20:00 MIKU2 Social Members FC Power WCC 2. 2:1 (2:0)
Vyrovnané utkání. První poločas jasně lepší domácí a zaslouženě dali dva góly. Po poločase se zvedli hosté a hned z prvního útoku snížili. Za stavu 2:1 byli na míči prakticky jen hosté, ale nepodařilo se jim vyrovnat. Tomuto zápasu by více slušela remíza.
Social Members FC Power WCC
Michal Voldřich – Jiří Beran, Michal Beran, Patrick Haunschmid, Jan Havlík, Petr Komárek, Michal Křikava vs Jan Vágner – Jan Brožek, Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Kovalčík, Jan Málek, Daniel Taras
12. Jan Havlík
30. Michal Beran
31. Daniel Taras
26. 3. 17 20:00 MIKU1 Power WCC Sturm JM 1. 2:2 (1:1)
Zasloužená remíza.
Power WCC Sturm JM
Jan Vágner – Jan Brožek, Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Kovalčík, Jan Málek, Vojtěch Rydvan vs Sebastián Šulc – Milan Dolejš, Dušan Dřízhal, Jan Hynek, Martin Klejna, Lukáš Kožíšek, Petr Linx, Jiří Navrátil, Jiří Ouředník, Lukáš Pitelka, Martin Soukup