Út 27.6.17 19:30 PRKOP Turbosršni CF Greenhorns FC   (HL5B)
Út 27.6.17 20:45 PRKOP Slawoj Břevnov Legends a Veterans   (VL3B)

26. 6. 17 19:30 BECH AG team D.G.Team 11. 3:3 (1:0)
Jan Kubr – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Martin Kosour, Martin Mitro, Adam Narwa vs Pavel Mlíkovský – Roman Barcal, Václav Blažek, Jiří Bradka, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Petr Roušar, Miguel Santos
44. Michal Kafuněk
55. Jiří Bradka
58. Miguel Santos
12. 6. 17 19:15 STER3 Barclays AG team 10. 3:1 (1:0)
Zápas svázaný taktikou, opatrný. Barclays směrem dopředu lepší, útočnější a proto vyhráli. Procházka
Barclays AG team
Jan Pradáč – Petr Dušek, Oleksandr Iatsenko, František Kačmarik, Tomáš Kunt, Richard Šána, Pavel Šitina, Ievgen Zapolskyi vs Jan Kubr – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Martin Kosour, Bohumil Lukáč, Ondřej Uruba
4., 39., 53. Oleksandr Iatsenko 58. Bohumil Lukáč
30. 5. 17 18:00 HRAB1 AG team Airborne Příbram 9. 3:1 (2:0)
Zajímavé utkání, v závěru se snažili Airborne vyrovnat i s hrajícím gólmanem, ale z protiútoku rozhodli hráči AG. Hošek
AG team Airborne Příbram
Jan Kubr – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Ondřej Krejčík, Bohumil Lukáč, Adam Narwa, Dominik Šír vs Jan Klimek – Jan Celina, Lukáš Koukl, Martin Kříž, Jiří Kubec, Jan Pinkava, Vít Průša, Jan Skřebský
6., 59. Adam Narwa
15. Dominik Šír
47. Jiří Kubec
23. 5. 17 19:30 MIKU4 Bandidoz AG team 8. 2:2 (2:1)
Vyrovnané utkání až do poslední minuty. V 55. minutě tým AG vyrovnal a zajistil si alespoň jeden bod z tohoto zápasu.
Bandidoz AG team
Tomáš Vachek – Jaroslav Jakubec, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, František Vógl, Jan Voříšek vs Jan Kubr – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Martin Kosour, Ondřej Krejčík, Bohumil Lukáč, Adam Narwa, Dominik Šír
11. Jan Voříšek
25. Jaroslav Jakubec
13., 55. Adam Narwa
15. 5. 17 18:15 MIKU3 AG team Nottoric Forest 7. 1:2 (1:2)
Utkání, do kterého hosté nastoupili bez střídání. Na jejich hře to bylo znát, zkušeně zalezli do obrany a vyráželi do protiútoku - dva se jim podařilo proměnit. Od té doby domácí do hostů bušili, ale dokázali si vybušit jen snížení výsledku. Košťál
AG team Nottoric Forest
Jan Kubr – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Martin Kosour, Ondřej Krejčík, Bohumil Lukáč, Adam Narwa, Dominik Šír, Ondřej Uruba vs Vladimír Hnát – Tomáš Jelínek ml., Tomáš Jelínek st., Michal Polák, Josef Slánský, Petr Svoboda, Vladimír Verner
27. Ondřej Krejčík 8. Josef Slánský
11. Vladimír Verner
53. Vladimír Verner
1. 5. 17 19:30 MIKU1 V.S.P.S.V.S. AG team 6. 0:11 (0:7)
V tomto zápase nebylo o čem. Hosté přejeli soupeře ve velkém stylu.
V.S.P.S.V.S. AG team
Pavel Vaněk – Petr Gregar, Jan Hrubeš, Čestmír Šimůnek, Michal Šotola, Michal Švanda vs Jan Kubr – Libor Brůna, Martin Kosour, Ondřej Krejčík, Bohumil Lukáč, Jakub Milner, Martin Mitro, Dominik Šír, Ondřej Uruba
2., 16., 50., 58. Dominik Šír
6., 14., 40. Jakub Milner
12., 26., 52. Ondřej Krejčík
28. Martin Kosour
25. 4. 17 18:15 MIKU4 AG team Tycho de Brahe FC A 5. 1:1 (0:0)
Utkání slušné úrovně bylo vyrovnané po celou jeho dobu. Hosté se dostali do vedení, ale kuriózní vlastní gól domácích rozhodl o dělbě bodů. Lukáš Dufek, Jan Říha
AG team Tycho de Brahe FC A
Jan Kubr – Libor Brůna, Lukáš Ceé, Martin Kosour, Ondřej Krejčík, Jakub Milner, Dominik Šír, Ondřej Uruba vs Rudolf Růžek – Marek Klokočka, Daniel Martiška, Michael Martiška, Martin Pánek, Jiří Runtsch, Sebastian Rygl
39. OG 36. Sebastian Rygl
11. 4. 17 18:00 HRAB2 RAF Jinonice AG team 4. 0:11 (0:8)
Utkání v jednoznačné režii hostů. Zápas byl předčasně ukončen v 55. minutě po inzultaci rozhodčího vyloučeným hráčem Jinonic.
RAF Jinonice AG team
Pavel Sýkora – Petr Chudoba, Stanislav Holman, Matěj Hora, Daniel Keřlík, David Krejdl, František Nevrlý, Václav Odrazil, Jakub Zeman, Jan Zeman vs Jan Kubr – Libor Brůna, Martin Kosour, Ondřej Krejčík, Jakub Milner, Dominik Šír, Ondřej Uruba
55 Václav Odrazil
55 Jakub Zeman
4., 18., 45., 55. Libor Brůna
7., 29., 37. Dominik Šír
12., 14. Martin Kosour
22., 28. Jakub Milner
3. 4. 17 19:30 HANSP AG team Orgasmico L.S.D. 3. 3:3 (1:1)
Krásné utkání. Zasloužená remíza, kterou AG team zachránil v posledních minutách. Husák
AG team Orgasmico L.S.D.
Jan Kubr – Libor Brůna, Lukáš Ceé, Martin Kosour, Ondřej Krejčík, Bohumil Lukáč, Jakub Milner, Dominik Šír, Ondřej Uruba vs Jan Střelka – Ondřej Čibera, Michal Čížek, Michal Filip, Ondřej Kolanda, Jan Spěvák, Martin Troup, Mikoláš Tuček, Jakub Vančura
30. Lukáš Ceé
56., 58. Dominik Šír
30. Martin Troup
44. Mikoláš Tuček
45. Jakub Vančura
27. 3. 17 19:00 MOTO1 Vysmátí zajíci A AG team 2. 4:1 (2:0)
Celé utkání hrálo do karet domácím, kteří vyhráli díky skvělé komunikaci celého týmu.
Vysmátí zajíci A AG team
Václav Matouš – Selami Baydemir, Michal Čvanda, Marek Fajfr, David Fendrych, Jakub Fendrych, Radek Pýcha, Miroslav Sikora, Emre Can Yilmaz vs Jan Kubr – Libor Brůna, Lukáš Ceé, Bohumil Lukáč, Jakub Milner, Martin Mitro, Adam Narwa, Dominik Šír, Ondřej Uruba
17. Radek Pýcha
28. David Fendrych
43., 52. Marek Fajfr
57. Libor Brůna
20. 3. 17 18:15 MIKU2 Kontis 1.FC AG team 1. 0:4 (0:1)
Jednoznačný zápas v režii hostů, kteří soupeři nedali šanci. Melíšek
Kontis 1.FC AG team
Ondřej Kubelka – Lukáš Karásek, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Řechtáček, Jan Soukup, Jan Vršecký vs Jan Kubr – Libor Brůna, Martin Kosour, Ondřej Krejčík, Bohumil Lukáč, Martin Mitro, Adam Narwa, Ondřej Uruba