Út 27.6.17 18:15 HOSTI Prokaryota FZ DHL Brohemians   (HL6E)
Út 27.6.17 19:30 HOSTI MC Blázinec Sipral Stars   (HL6D)
Út 27.6.17 20:45 HOSTI Trenhos VET Estudiantes VET B   (VL3B)

26. 6. 17 20:30 ZAK Primeira Equipe Erectico TBC 11. 3:2 (0:0)
Vyrovnané utkání, rozhodla lepší koncovka domácích. Sedláček
Michal Říha – Ondřej Kadeřábek, Josef Kadlčík, Martin Košut, Václav Kužílek, Petr Vejr, Tomáš Vejr vs Pavel Sokolík – Pavel Jindra, David Krňák, Aleš Průcha, Petr Sokolík, Ivan Soukup, Vladimír Vacek
44. Petr Vejr
42. Pavel Jindra
45. Petr Sokolík
12. 6. 17 20:30 ZAK Erectico TBC Legends are back 10. 2:4 (1:2)
Technicky vyspělejší Legendy si v poklidném utkání došly k zaslouženému vítězství.
Erectico TBC Legends are back
Pavel Sokolík – Václav Fiala, Ondřej Hromádka, Michal Jambor, David Krňák, Aleš Průcha, Milan Smetana, Ivan Soukup vs Jan Krůta – Jan Chaloupka, Tomáš Maxa, David Pecha, Lukáš Pecha, David Ročňák, Karel Suchan
22., 57. Michal Jambor 6. Tomáš Maxa
25. David Ročňák
33. Lukáš Pecha
37. Karel Suchan
5. 6. 17 20:30 ZAK Erectico TBC Torpédo Hulín FC 9. 1:4 (1:3)
Torpédo Hulín bylo jednoznačně lepší.
Erectico TBC Torpédo Hulín FC
Pavel Sokolík – Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, David Krňák, František Matějka, Aleš Průcha, Petr Sokolík, Ivan Soukup vs Milan Víšek – František David, Jan Fujáček, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek
16. Aleš Průcha 8., 57. Petr Žaloudek
19. Michal Kodr
29. František David
22. 5. 17 20:30 ZAK Dirty Bastards Erectico TBC 8. 0:2 (0:1)
Vyrovnaný duel, ve kterém všem Erectico vstřelilo branky a soupeři z Dirty Bastards ne. A to byl jediný důvod, proč berou body hráči Erectica. Poctivou práci odvedli oba gólmani. Hráno poměrně čistě bez hrubých faulů.
Dirty Bastards Erectico TBC
Petr Šujan – Milan Hložek, Tomáš Kallausch, Lukáš Kružík, Ondřej Melichar, Jaroslav Uhlík vs Petr Sokolík – Václav Fiala, Ondřej Hromádka, Pavel Jindra, David Krňák, Aleš Průcha, Ivan Soukup
9. Ivan Soukup
49. Aleš Průcha
15. 5. 17 20:30 ZAK Erectico TBC Continental FC 7. 1:3 (1:1)
Vyrovnané kvalitní utkání, kterému by slušela remíza. Ve druhé půli ale střílel jen Continental. Libor Hruška, Jiří Pudil
Erectico TBC Continental FC
Petr Sokolík – Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, David Krňák, Aleš Průcha, Ivan Soukup vs Jaromír Švaněk – Jakub Andrle, Miroslav Korub, Jiří Kotek, Dávid Lupták, Michal Lupták, Marek Maťo, Tomáš Puss, Jiří Štamfest
13. Ivan Soukup 10., 41. Tomáš Puss
53. Jiří Kotek
1. 5. 17 20:30 ZAK Bulánci Erectico TBC 6. 2:1 (1:1)
Na šestou ligu velice kvalitní utkání. Oba týmy hrály aktivní fotbal. Zajímavostí byla poslední minuta první půle, kdy padly na obou stranách góly po hrubých chybách obrany. Petr Černík, Martin Petřina
Bulánci Erectico TBC
Jan Frank – Martin Krchov, Kryštof Petr, Michal Petráš, Milan Seko, Petr Všetečka, David Žampach vs Pavel Sokolík – Ondřej Hromádka, Pavel Jindra, David Krňák, Aleš Průcha, Petr Sokolík, Ivan Soukup
30. David Žampach
33. Petr Všetečka
30. Petr Sokolík
24. 4. 17 20:30 ZAK Erectico TBC Atlético Cerveza 5. 4:0 (1:0)
Atletico se branky nedočkalo, a tak Erectico po gólově hubené první půli přidalo ještě tři kusy a jasně ovládlo zápas.
Erectico TBC Atlético Cerveza
Pavel Sokolík – Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, David Krňák, Aleš Průcha, Petr Sokolík, Ivan Soukup vs Petr Vančura – Abdoulaye Koné, Daniel Kropík, Martin Lukáč, Petr Lukáč, Jan Šimek, Jiří Uhlíř, Haris Zulić
15. David Krňák
34., 52. Aleš Průcha
54. Pavel Jindra
10. 4. 17 20:30 ZAK Tajfun AC Erectico TBC 4. 1:0 (0:0)
V utkání dominovali obě obrany a výborní brankáři. Boubín
Tajfun AC Erectico TBC
Pavel Menhard – Martin Endršt, Libor Gvoždík, Daniel Jiříček, Michal Nedbal, Radim Thiel vs Pavel Sokolík – Michal Jambor, Pavel Jindra, David Krňák, Aleš Průcha, Petr Sokolík, Ivan Soukup
45. Daniel Jiříček
3. 4. 17 20:30 ZAK Erectico TBC Sparta Pivaři AC 3. 1:1 (0:0)
Kvalitní utkání v duchu fair-play. Alnur Oskar
Erectico TBC Sparta Pivaři AC
Pavel Sokolík – Václav Fiala, Michal Jambor, Pavel Jindra, Petr Sokolík, Ivan Soukup vs David Škvor – Michal Dvořák, Zdeněk Klein, Václav Král, Daniel Kučera, Ondřej Kulovaný, Petr Lochman, Josef Pelikán, Jaroslav Stehlík
38. Ivan Soukup 58. Ondřej Kulovaný
27. 3. 17 20:30 ZAK Santovi Sobi Erectico TBC 2. 7:0 (3:0)
David Ardbelava, Irakli Kaliiaev
Santovi Sobi Erectico TBC
Tomáš Švec – Lukáš Garreis, Tadeáš Helešic, Adam Houda, Jakub Touška, Jakub Vladyka, Jakub Volf vs Pavel Sokolík – Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, David Krňák, Aleš Průcha, Petr Sokolík, Ivan Soukup
26., 34. Jakub Vladyka
29., 29. Adam Houda
53., 59., 60. Lukáš Garreis
20. 3. 17 20:30 ZAK Erectico TBC Red Leads 1. 2:2 (0:1)
Vyrovnané utkání skončilo férovou remízou. Jan Lehejček, Martin Borota
Erectico TBC Red Leads
Pavel Sokolík – Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, David Krňák, Aleš Průcha, Petr Sokolík, Ivan Soukup vs Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Oliver Cuadra, Michael Ernest, Jakub Gottfried, Vojtěch Kadlec, Martin Kettner, Vojtěch Martínek, Petr Pachovský, William Pilík, David Stránský, Jonathan Ton