Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 20.6.17 | 20:45 | LITVI | Polnohospodár Praha Black mamba IBD | 11. | 10:0 |
Út 6.6.17 | 19:30 | zzNOVOB | 4 TD Ala Bundy B Polnohospodár Praha | 10. | 2:4 |
Čt 1.6.17 | 18:00 | STER2 | Polnohospodár Praha Sean team B | 9. | 6:0 k. |
St 24.5.17 | 20:30 | STER1 | Sorry FC Polnohospodár Praha | 8. | 2:2 |
Út 9.5.17 | 20:15 | P3 | Medvědi A Polnohospodár Praha | 7. | 4:1 |
St 3.5.17 | 20:30 | STER1 | Polnohospodár Praha Pěstební dělníci | 6. | 3:5 |
Čt 27.4.17 | 17:00 | BECH | Lokál United Polnohospodár Praha | 5. | 0:4 |
St 19.4.17 | 20:30 | STER3 | Polnohospodár Praha Kelímci 3.FC | 4. | 4:7 |
Út 11.4.17 | 20:30 | SCBEC | Horoušany FC Polnohospodár Praha | 3. | 0:3 |
Út 28.3.17 | 19:30 | BECH | Polnohospodár Praha Real Praha A | 2. | 6:1 |
Čt 23.3.17 | 19:15 | STER3 | Credit Praha FC Polnohospodár Praha | 1. | 3:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pěstební dělníci | 11 | 8 | 1 | 2 | 34:18 | 17 |
2. | Polnohospodár Praha | 11 | 7 | 1 | 3 | 48:24 | 15 |
3. | Medvědi A | 11 | 7 | 1 | 3 | 35:18 | 15 |
4. | Real Praha A | 11 | 7 | 0 | 4 | 34:29 | 14 |
5. | Sorry FC | 11 | 5 | 3 | 3 | 40:28 | 13 |
6. | Horoušany FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 28:35 | 11 |
7. | Kelímci 3.FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 39:30 | 10 |
8. | Sean team B | 11 | 4 | 1 | 6 | 12:27 | 9 |
9. | Black mamba IBD | 11 | 4 | 0 | 7 | 25:48 | 8 |
10. | Lokál United | 11 | 3 | 1 | 7 | 22:34 | 7 |
11. | Credit Praha FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 33:50 | 7 |
12. | 4 TD Ala Bundy B | 11 | 2 | 2 | 7 | 27:36 | 6 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 4.4.17 | 18:15 | PRKOP | Yakuza Orange Predators B (HL8H) |
Út 4.4.17 | 19:30 | PRKOP | Růžoví delfínci 97,2 El Barto (HL6E) |
St 26.4.17 | 18:00 | SCBEC | Válcovna plechu VET Pralinky F.C.K. (VL4C) |
St 26.4.17 | 19:15 | SCBEC | Běchovičtí sršni A Jawa - Techno team (VL3C) |
St 26.4.17 | 20:30 | SCBEC | Black bridge elite Lachtánci 1.WC (HL4C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Čermák Jiří | 1 | 0 |
Havle Jiří | 10 | 3 |
Jiroušek Vladislav | 10 | 2 |
Kanta Jan | 10 | 1 |
Mikula Tomáš | 11 | 1 |
Nýdrle David | 11 | 6 |
Podrazký Karel | 8 | 1 |
Přecechtěl Tomáš | 11 | 1 |
Škába Pavel | 11 | 4 |
Sklenář Jan | 7 | 0 |
Zahrádka Jan | 11 | 21 |