So 1.4.17 10:00 LITVI Plameňáci 1.FC B Hashlerka THC 1993 A   (HL6J)
So 1.4.17 11:15 LITVI MTPCH Plameňáci 1.FC A   (HL4E)
Ne 11.6.17 17:30 MIKU4 Alkmar Tuxeda FC   (HL6L)
Ne 11.6.17 18:45 MIKU4 Liguére FC Penco FC   (HL5G)
Ne 11.6.17 20:00 MIKU4 Komety FC A Periferie United   (HL5I)

18. 6. 17 17:30 MIKU3 Potíže Horst 1.FC 11. 1:4 (0:3)
Utkání dobré úrovně, ve kterém si hosté v prvním poločase vytvořili náskok, který po pauze udrželi. Trnka
Potíže Horst 1.FC
Robert Bertien Fencl – Martin Bálek, Jaroslav Dolejší, Kevin Kostka, Martin Kovář, Rastislav Macko, David Nekarda, Ondřej Nykodým, Marek Šmíd vs Karel Schaffner – Lucián Baltaretu, Petr Hlavička, Petr Kadlec, Milan Kašpar, Martin Pistulka
56. Kevin Kostka 11., 57. Lucián Baltaretu
14. Petr Hlavička
18. Karel Schaffner
4. 6. 17 15:00 P3 Drsný šrouby Potíže 10. 5:5 (4:4)
Heroický výkon Potíží, které v oslabeném počtu 4+1 uhrály remízu. Čapla
Drsný šrouby Potíže
Pavel Hájek – Michal Balcárek, Bohdan Jelen, Michal Roubal, Adam Šimáček, Tomáš Zahrádka, Tomáš Zídek, Michal Zlatoš vs Robert Bertien Fencl – Martin Bálek, Jaroslav Dolejší, Rastislav Macko, David Nekarda, Marek Šmíd
9. Marek Šmíd
28. 5. 17 17:30 TEMPO Potíže Díky čau FC 9. 3:5 (2:2)
Pohledné utkání a hezké góly zdobily toto utkání. Hosté byli o něco lepším týmem.
Potíže Díky čau FC
Robert Bertien Fencl – Martin Bálek, Jaroslav Dolejší, Kevin Kostka, Martin Kovář, David Nekarda vs Richard Spazier – Patrik Hloušek, Petr Kubíček, Miroslav Kučera, Tomáš Rod, Lukáš Rous, Jakub Ryba, Adam Sochor, Michal Svoboda
9., 55. Martin Bálek
20. Martin Kovář
24. Patrik Hloušek
29., 52. Tomáš Rod
45., 50. Miroslav Kučera
21. 5. 17 13:45 P1 Basta fidli B Potíže 8. 3:5 (1:1)
Pohledné utkání skončilo zaslouženou výhrou hostujícího týmu.
Basta fidli B Potíže
Michal Vráblík – Pavel Brožík, František Bůžek, Ondřej Dub, Tomáš Hájek, Milan Mikšovský, Jiří Nerad, Tomáš Šalplachta, Jan Ungerman vs Robert Bertien Fencl – Tomáš Anděl, Martin Bálek, Jaroslav Dolejší, Rastislav Macko, Marek Šmíd
26., 57. Milan Mikšovský
33. Tomáš Hájek
15. Martin Bálek
45., 49., 59. Marek Šmíd
46. Jaroslav Dolejší
14. 5. 17 15:00 P2 Potíže Alvarez D.C. 7. 2:0 (0:0)
Pohodové utkání spřátelených klubů vyhrál o maličko lepší domácí tým.
Potíže Alvarez D.C.
Robert Bertien Fencl – Martin Bálek, Jaroslav Dolejší, Martin Kovář, Rastislav Macko, David Nekarda vs Martin Šmíd – David Jiroušek, Roman Kovařík, Rudolf Lavický, Jiří Mrázek, Róbert Szántó, Tomáš Szántó, Ladislav Vamberský
43. OG
55. Martin Kovář
8. 5. 17 15:00 P2 Vodka team FC Potíže 6. 8:2 (2:1)
Hosté by si bod zasloužili, protože i přes početní nevýhodu dokázali hrát se svým soupeřem 50 minut poměrně vyrovnanou partii. Gólem na 4:2 se ale utkání zlomilo a pak už šlo jen o to, kolik branek stačí domácí do konce utkání nastřílet.
Vodka team FC Potíže
Milan Smrček – Lukáš Borovička, Tomáš Dvořák, Pavel Eder, Michal Fišer, Jan Foukner, Ervín Schün, Zdeněk Slavík, Michal Stárek, Karel Šukovský vs Robert Bertien Fencl – Martin Bálek, Jaroslav Dolejší, Richard Klimek, David Nekarda
12., 26., 54. Zdeněk Slavík
39., 50., 51., 57. Michal Fišer
55. Jan Foukner
24. Jaroslav Dolejší
35. Martin Bálek
1. 5. 17 16:30 P3 Potíže Terron AC Bozi B 5. 5:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, které rozhodl závěr. Libor Viták, Michal Kopčan
Potíže Terron AC Bozi B
Robert Bertien Fencl – Martin Bálek, Kevin Kostka, Rastislav Macko, David Nekarda, Ondřej Nykodým, Marek Šmíd vs Leoš Melichar – Petr Jeník, Petr Pokorný, Jan Přibyl, Matěj Ruml, Milan Šebek, Petr Zuran
2., 47. Marek Šmíd
43. Ondřej Nykodým
54. David Nekarda
55. Martin Bálek
25., 60. Jan Přibyl
23. 4. 17 12:30 STOD Stodůlecký piráti Potíže 4. 0:6 (0:4)
Hosté byli lepší ve všech ohledech. Zasloužená výhra.
Stodůlecký piráti Potíže
Matěj Spálenka – Tomáš Archmann, Michal Kučera, Zdeněk Maier, Martin Malina, Jakub Mirovský, Miroslav Pánek vs Robert Bertien Fencl – Tomáš Anděl, Martin Bálek, Jaroslav Dolejší, Kevin Kostka, Rastislav Macko, David Nekarda, Ondřej Nykodým, Marek Šmíd
12. Martin Bálek
13. Marek Šmíd
17., 18., 54. Jaroslav Dolejší
50. David Nekarda
9. 4. 17 11:15 P3 Potíže SoClose United 3. 1:6 (1:1)
Domácí byli v prvním poločase lepším týmem, ale hostům se podařilo na konci poločasu vyrovnat. Po změně stran už bylo utkání jednoznačné ve prospěch hostů, kteří vstřelili pět branek a jasně vyhráli. Jan Bušek, Josef Klenot
Potíže SoClose United
Robert Bertien Fencl – Martin Bálek, Jaroslav Dolejší, Richard Klimek, Kevin Kostka, Martin Kovář, David Nekarda, Marek Šmíd vs Lukáš Klíma – Filip Anýž, Ondřej Anýž, David Čapek, Igor Grytsyk, René Kováč, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf
4. Marek Šmíd 28., 36., 41., 56. René Kováč
37. Ondřej Anýž
59. Igor Grytsyk
2. 4. 17 12:30 P3 Vzteklé Želvičky Potíže 2. 3:5 (2:1)
Dobrý začátek Želvičkám nestačil, Potíže se v přesilovce chopily šance a zápas otočily. Vukovič