So 25.3.17 10:00 P3 Brazzers Praha FC A Modrý balet A   (HL8J)
So 25.3.17 11:15 P3 Gremio Sarmat FC   (HL8L)
So 13.5.17 11:15 TEMPO Lesser Side FC Huňáč PK   (HL8L)
So 13.5.17 12:30 TEMPO K+K Fotbal Team Hoptajch team   (HL7I)

25. 6. 17 18:45 MIKU1 Heliport SK Zlíchov Catholic FC 11. 6:0 (2:0)
Z počátku velmi opatrné utkání rozhodli dva góly v závěru prvního poločasu a potom tři branky během čtyř minut druhé půle. Jinak velmi klidné a pohodové utkání. Michal Jun, Tomáš Pokorný
Heliport SK Zlíchov Catholic FC
Ondřej Prejzek – Marek Foglar, Kamil Kos, Viktor Kulíšek, Jan Libus, Alan Mašláni, Aleš Pelikán, Miroslav Rubeš, Peter Vaculčiak, Jiří Velebil vs Dominik Radina – Antonín Houdek, Robert Kaplan, Tomáš Kubík, Antonín Semerád, Jakub Šenovský, Daniel Trojan
25. Jan Libus
29. Kamil Kos
38., 53. Peter Vaculčiak
40. Miroslav Rubeš
41. Viktor Kulíšek
11. 6. 17 16:15 DEKAN Hustá pěna FC Heliport SK 10. 3:4 (0:3)
Vyrovnané utkání odehrané v duchu fair - play.
Hustá pěna FC Heliport SK
Petr Bráza – Tomáš Dvořák, David Gregora, Pavel Morda, Martin Provázek, Tomáš Sobota, Michal Stáňo, Lumír Stuchlý, Jakub Voldřich vs Martin Dienstbier – Kamil Kos, Viktor Kulíšek, Jan Libus, Aleš Pelikán, Ondřej Prejzek, Miroslav Rubeš, Peter Vaculčiak
33. Jakub Voldřich
34. Tomáš Dvořák
40. Michal Stáňo
46 Martin Provázek 3. Kamil Kos
10., 30. Miroslav Rubeš
55. Viktor Kulíšek
4. 6. 17 18:45 BECH Heliport SK Gang of Jan Palach 9. 0:0 (0:0)
Korektní utkání, bojovné a s řadou nepřesností. Jak napovídá výsledek, dominovaly obrany.
Heliport SK Gang of Jan Palach
Martin Dienstbier – Marek Foglar, Kamil Kos, Viktor Kulíšek, Juraj Kysel, Jan Libus, Alan Mašláni, Aleš Pelikán, Ondřej Prejzek vs Michal Müller – Demien Angelo Bambur, Adam Blažek, Radek Dán, Dan Heuer, Jan Kubíček, Daniel Plecháč, Jindřich Šálek, Martin Žegklitz
28. 5. 17 13:45 TEMPO England Praha Heliport SK 8. 1:6 (0:2)
Mírnou technickou převahu využil hostující tým k zaslouženému vítězství.
England Praha Heliport SK
Václav Krček – Ondřej Blažek, Lukáš Kronus, Pavel Lysý, Roman Pém, Radek Pubanc, Jiří Smetana vs Martin Dienstbier – Marek Foglar, Kamil Kos, Viktor Kulíšek, Juraj Kysel, Jan Libus, Alan Mašláni, Aleš Pelikán, Gabriel Szuma
50. Lukáš Kronus 22. Juraj Kysel
28., 51. Marek Foglar
33. Jan Libus
44. Alan Mašláni
52. Kamil Kos
21. 5. 17 20:00 DEKAN Heliport SK DDR FC 7. 3:1 (0:1)
Utkání ovlivnilo zranění hostujícího brankáře Štembery, který si nešťastně zlomil nohu v souboji. Domácí vyhráli zaslouženě.
Heliport SK DDR FC
Ondřej Prejzek – Kamil Kos, Viktor Kulíšek, Jan Libus, Alan Mašláni, Aleš Pelikán, Miroslav Rubeš, Gabriel Szuma, Peter Vaculčiak, Jiří Velebil vs Jan Štembera – Michal Chovanec, Lukáš Chytráček, Bohumil Hrbáček, Jaroslav Hroza, Fedor Krajčík, Jan Pouska, Miroslav Sedláček
36., 53., 55. Viktor Kulíšek 16. Bohumil Hrbáček
14. 5. 17 18:45 MIKU4 Améby AFC B Heliport SK 6. 0:11 (0:4)
Hosté byli bojovnější, fotbalovější a točili 9 hráčů. Domácí bez střídání. Od stavu 0:3 rezignace domácích.
Améby AFC B Heliport SK
Ivan Lach – Richard Adamec, Marek Čekan, Jakub Ehespanner, František Kroužil, Petr Maxa vs Ondřej Prejzek – Marek Foglar, Viktor Kulíšek, Juraj Kysel, Jan Libus, Alan Mašláni, Aleš Pelikán, Miroslav Rubeš, Gabriel Szuma, Peter Vaculčiak
7., 10., 24., 33., 43., 47. Peter Vaculčiak
25. Miroslav Rubeš
38. Alan Mašláni
46. Marek Foglar
48. Aleš Pelikán
51. Gabriel Szuma
8. 5. 17 17:30 KBELY Heliport SK Výlov 0.FC 5. 1:0 (0:0)
Celkem vyrovnané utkání s minimem šancí na obou stranách, které šťastně vyhráli domácí.
Heliport SK Výlov 0.FC
Ondřej Prejzek – Michal Kolář, Kamil Kos, Viktor Kulíšek, Juraj Kysel, Jan Libus, Alan Mašláni, Jiří Velebil vs Petr Mičánek – Miloslav Cakl, Vojtěch Hála, Pavel Mičánek, Petr Soldát, Martin Vegricht, Roman Volráb
41. Jan Libus
23. 4. 17 16:15 TEMPO Sportbar ZIPO Heliport SK 4. 0:6 k.
Heliport lepší a Zipo pochopilo, že bez branek se vyhrát nedá. Vitalie Dumitras
Sportbar ZIPO Heliport SK
Jakub Kebrle – Radim Břoušek, Václav Kamenický, Michal Papež, Marián Pettinger, Martin Růžička, Miroslav Vašina, Tomáš Vašina vs Martin Dienstbier – Kamil Kos, Viktor Kulíšek, Jan Libus, Alan Mašláni, Aleš Pelikán, Ondřej Prejzek, Gabriel Szuma, Jiří Velebil
22., 57. Kamil Kos
42. Viktor Kulíšek
50. Alan Mašláni
58. Jan Libus
9. 4. 17 20:00 MIKU3 Heliport SK South Prague FC 3. 6:4 (2:1)
Bojovnější Heliport porazili techničtější South Prague. Rozhodl začátek druhé půle a tři slepené branky Heliportu. South Prague v závěru dotahovali, ale v poslední minutě zaútočil Heliport. Čapla, Čapla
Heliport SK South Prague FC
Martin Dienstbier – Michal Kolář, Kamil Kos, Viktor Kulíšek, Alan Mašláni, Aleš Pelikán, Gabriel Szuma, Peter Vaculčiak, Jiří Velebil vs Jan Hlavatý – Jiří Císař, Jakub Kodr, Vladimír Kosek, Patrik Kozár, Dmitrij Medveděv, Marek Musil, Martin Stričko, Jan Veverka
2., 34., 37. Peter Vaculčiak
21. Alan Mašláni
35. Aleš Pelikán
60. Viktor Kulíšek
26. Jiří Císař
38., 59., 59. Jan Veverka
2. 4. 17 16:15 P1 Protector 1320 FC Heliport SK 2. 4:1 (1:0)
Domácí po poločase vedli o jednu branku, kterou vstřelili hned v první minutě. Ve druhé půli přidali ještě tři branky a jasně zvítězili. Hostům se podařilo v závěru alespoň zkorigovat. Čapla
Protector 1320 FC Heliport SK
Petr Kvasňovský – Michal Hekl, Jan May, Pavel May, Vít Pleskot, Václav Trneček, Jan Vladyka vs Ondřej Prejzek – Martin Dienstbier, Viktor Kulíšek, Juraj Kysel, Jan Libus, Alan Mašláni, Aleš Pelikán, Miroslav Rubeš, Gabriel Szuma, Peter Vaculčiak
1. Jan Vladyka
31., 34., 45. Vít Pleskot
54. Alan Mašláni
26. 3. 17 16:15 MIKU3 Heliport SK Pražská Stoka 1. 6:0 k.
Domácí neudrželi převahu z 1. poločasu, hosté rychlejší hrou zaslouženě vyhráli. Felix Hampapa