Út 30.5.17 18:00 HRAB3 Pivojs s.r.o.1.FC FC 1869   (HL7H)
Út 30.5.17 19:15 HRAB3 PFC Kodymka Double United   (VL4A)
St 21.6.17 19:00 P2 M - Bubo A Lachtánci 1.WC   (HL4C)
St 21.6.17 20:15 P2 Partizan Praha Gekad   (HL8F)

19. 6. 17 19:30 ARIT Válcovna plechu FC Yugo FC 11. 0:4 (0:3)
Yugo bylo lepší a fotbalovější a zaslouženě vyhrálo. Šťástka
David Křivánek – Mikuláš Čech, Martin Polák, Matěj Polák, František Prokleška, Matěj Švarc, Petr Syrůček, Jan Trefný vs Armin Hadžić – Filip Nakev, Stanko Paunic, Filip Radenović, Igor Tumbaš, Vuk Vignjević, Miloš Zrnić
10., 58. Igor Tumbaš
24. Filip Nakev
25. Stanko Paunic
5. 6. 17 18:00 HRAB1 Yugo FC Senioři Praha A 10. 0:2 (0:1)
Hosté vsadili na obranu a podržel je skvělý gólman, proto z trochu nervózního utkání berou oba body. David Davídek, Jan Falc
Yugo FC Senioři Praha A
Armin Hadžić – Admir Dedić, Filip Nakev, Stanko Paunic, Filip Radenović, Igor Tumbaš, Vuk Vignjević, Miloš Zrnić vs Michal Resler – Tomáš Chládek, Lukáš Holubec, Petr Kňap, Roman Kňap, Jiří Musílek, Petr Pek, Petr Pekárek, Jan Vlček
39 Igor Tumbaš 28. Jan Vlček
48. OG
29. 5. 17 20:45 MIKU4 Rudý teror Yugo FC 9. 5:10 (2:6)
První poločas jasně v režii Yugo, soupeř byl za půlkou dvakrát, z toho jednou v brejku tři na nikoho. Druhou půli se Teror trošku zlepšil, na obrat to však opravdu nestačilo. Jasné vítězství FC Yugo.
Rudý teror Yugo FC
Marek Kortus – Libor Bláha, Milan Felix, Jan Götthans, Tomáš Götthans, Tomáš Kafka, Ian Kalashnikov, Lukáš Novotný, Marcel Novotný, Libor Rambousek, Dominik Vystyd vs Armin Hadžić – Admir Dedić, Filip Nakev, Stanko Paunic, Filip Radenović, Igor Tumbaš, Vuk Vignjević, Miloš Zrnić
40. Miloš Zrnić
22. 5. 17 18:15 MIKU4 Yugo FC Praetorians FC B 8. 3:1 (1:0)
Zdeněk Martinovský, Zdeněk Reich
Yugo FC Praetorians FC B
Armin Hadžić – Admir Dedić, Filip Nakev, Stanko Paunic, Igor Tumbaš, Vuk Vignjević, Miloš Zrnić vs Martin Provazník – Václav Eis, Lukáš Houška, Miroslav Hrouzek, Petr Provazník, Jiří Sander, Michal Šefr, Jiří Wiesner
12., 56. Igor Tumbaš
51. Stanko Paunic
58. Jiří Sander
15. 5. 17 19:15 HRAB1 PFC Kodymka B Yugo FC 7. 2:3 (2:1)
Domácí hráli první poločas dobrý fotbal a zdálo se, že tím hosty zaskočili. Po změně stran hosté přidali a domácí už spíše jen bránili. Za druhý poločas si hosté zasloužili vyhrát.
PFC Kodymka B Yugo FC
Jiří Abrahamčík – Jan Abrahamčík, Jan Černohlávek, Lukáš Kroupa, Martin Kroupa, Jiří Škarvada, Vít Špička, Lukáš Zindulka vs Armin Hadžić – Filip Nakev, Stanko Paunic, Filip Radenović, Igor Tumbaš, Vuk Vignjević, Miloš Zrnić
8., 27. Jan Abrahamčík 10. Filip Nakev
31., 38. Igor Tumbaš
4. 5. 17 18:00 STER1 Yugo FC Orosený Paragraf 6. 2:5 (2:2)
Přestože domácí hráli o jednoho hráče oslabeni, přišli o bod až v samém závěru.
Yugo FC Orosený Paragraf
Armin Hadžić – Admir Dedić, Filip Nakev, Stanko Paunic, Filip Radenović, Igor Tumbaš, Vuk Vignjević, Miloš Zrnić vs David Zdvořáček – Aleš Blahut, Pavel Bret, Zdeněk Dítě, Ivo Kratěna, Tomáš Probst, Milan Vrchotka
5., 28. Filip Radenović 11., 20. Pavel Bret
55. Zdeněk Dítě
58. Milan Vrchotka
60. Ivo Kratěna
24. 4. 17 20:15 MOTO1 Yugo FC Zelení lenochodi FC 5. 6:2 (4:1)
Domácí byli celý zápas jasně lepší, hosty pustili jen do minima šancí, které, byť párkrát skončily gólem, hostům nestačily. Zasloužená výhra domácích.
Yugo FC Zelení lenochodi FC
Armin Hadžić – Admir Dedić, Filip Nakev, Stanko Paunic, Filip Radenović, Igor Tumbaš, Vuk Vignjević, Miloš Zrnić vs Martin Rus – Jakub Janout, Dominik Kučera, Ondřej Kysilka, Ondřej Mandík, Ondřej Palla
13., 36. Igor Tumbaš
18., 52. Filip Radenović
25. Vuk Vignjević
28. Filip Nakev
14. Ondřej Kysilka
45. Ondřej Palla
10. 4. 17 20:15 MOTO3 Nounejm Yugo FC 4. 2:4 (2:2)
Bojovné utkání, které rozhodla větší kvalita v zakončení. Jiří Vítek, Milan Haramule
Nounejm Yugo FC
Martin Zelinka – Lukáš Gogolák, Roman Janíček, Jiří Kamler, Jakub Kastner, Michal Morong, Josef Pospíšil, Vladimír Vodička, Filip Zemančík vs Armin Hadžić – Filip Nakev, Stanko Paunic, Filip Radenović, Igor Tumbaš, Miloš Zrnić
6. Roman Janíček
11. Filip Zemančík
4. Stanko Paunic
9., 36., 38. Filip Nakev
3. 4. 17 18:45 BIHOR Yugo FC Airconquest F.F.C. 3. 9:0 (5:0)
Jednoznačné utkání. Zdeněk Švajda, Matěj Bauer
Yugo FC Airconquest F.F.C.
Armin Hadžić – Admir Dedić, Filip Nakev, Stanko Paunic, Filip Radenović, Igor Tumbaš, Vuk Vignjević, Miloš Zrnić vs Jiří Bican – Petr Hlávko, Jan Horák, David Hübner, Martin Jeník, Karel Kocián, Matěj Král, Luboš Nouzovský, Jan Novák, Martin Šorma, Ladislav Tichý
3. Filip Nakev
12., 24. Stanko Paunic
28. Filip Radenović
29., 41., 43., 59. Igor Tumbaš
37. Miloš Zrnić
27. 3. 17 19:15 TEMPO Vysmátí zajíci B Yugo FC 2. 2:14 (1:6)
Hosté měli od samého začátku jasnou převahu, kterou proměnili v suverénní vítězství. Dan Buchta, Matěj Michálek
Vysmátí zajíci B Yugo FC
Kamil Vavřina – Patrik Ambruš, David Ballon, Václav Blažek, Zdeněk Matějka, Marek Pešl, Daniel Švorčík, Ondřej Žáček vs Armin Hadžić – Admir Dedić, Filip Nakev, Stanko Paunic, Filip Radenović, Igor Tumbaš, Vuk Vignjević, Miloš Zrnić