Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 25.6.17 | 20:00 | HOSTI | Malvazinky 1.FC ZAHR 1.FC | 11. | 6:1 |
Ne 25.6.17 | 20:00 | P1 | Stříbrný hroch C Beerchester United | 11. | 4:1 |
Ne 25.6.17 | 20:00 | MIKU4 | Sestra Sojka Dýně AC A | 11. | 1:2 |
Ne 25.6.17 | 20:00 | MIKU2 | Old Mosquitos Legion Aliena A | 11. | 0:7 |
Ne 25.6.17 | 20:00 | MIKU3 | Sedmikráskov Čimice Koza znezaneřáděná | 11. | 6:1 |
Ne 25.6.17 | 20:00 | P3 | Rumové pralinky FC Laxní přístup | 11. | 4:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Legion Aliena | 11 | 10 | 1 | 0 | 73:21 | 21 |
2. | Malvazinky 1.FC | 11 | 7 | 3 | 1 | 52:19 | 17 |
3. | Sedmikráskov Čimice | 11 | 7 | 0 | 4 | 43:34 | 14 |
4. | Rumové pralinky FC | 11 | 5 | 3 | 3 | 33:27 | 13 |
5. | Beerchester United | 11 | 4 | 4 | 3 | 35:33 | 12 |
6. | Sestra Sojka | 11 | 4 | 3 | 4 | 32:30 | 11 |
7. | Laxní přístup | 11 | 5 | 1 | 5 | 24:27 | 11 |
8. | Dýně AC A | 11 | 4 | 2 | 5 | 23:30 | 10 |
9. | Old Mosquitos | 11 | 4 | 0 | 7 | 27:35 | 8 |
10. | Koza znezaneřáděná | 11 | 3 | 1 | 7 | 19:56 | 7 |
11. | ZAHR 1.FC | 11 | 2 | 2 | 7 | 28:46 | 6 |
12. | Stříbrný hroch C | 11 | 1 | 0 | 10 | 15:46 | 2 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 20.3.17 | 19:15, 20:30 | SCBEC | Sedmikráskov Čimice |
So 25.3.17 | 08:45, 10:00 | TEMPO | ZAHR 1.FC |
Út 28.3.17 | 19:15, 20:30 | SCBEC | Legion Aliena A |
So 8.4.17 | 08:45, 10:00 | TEMPO | Beerchester United |
Po 10.4.17 | 19:00, 20:15 | P2 | ZAHR 1.FC |
St 19.4.17 | 18:00, 19:15 | HRAB3 | Legion Aliena A |
Ne 23.4.17 | 18:45, 20:00 | P3 | Laxní přístup |
So 6.5.17 | 08:45, 10:00 | ZAK | Stříbrný hroch C |
So 6.5.17 | 10:00, 11:15 | ZABEH | Rumové pralinky FC |
So 6.5.17 | 10:00, 11:15, 12:30 | KBELY | Sestra Sojka |
So 13.5.17 | 10:00, 11:15, 12:30 | KBELY | Sestra Sojka |
So 20.5.17 | 08:45, 10:00 | TEMPO | Koza znezaneřáděná |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Vasyl Karaslai | Legion Aliena A | 21 |
2. | Vlastimil Janoušek | Pětapůl TJ | 16 |
3. | Dmytro Donchuk | Legion Aliena B | 13 |
4. | Andrei Cucenic | Legion Aliena B | 13 |
5. | Pavel Štěpánek | Beerchester United | 13 |
6. | Sergiu Miron | Co je? | 12 |
7. | Michal Žák | Sestra Sojka | 12 |
8. | Josef Černý | Pětapůl TJ | 11 |
9. | Pavel Rákosník | Malvazinky 1.FC | 11 |
10. | Ondřej Nosek | Ďáblice FK | 10 |
11. | Dominik Ježek | Sedmikráskov Čimice | 10 |
12. | Miroslav Čanecký | Beerchester United | 9 |
13. | Denis Dotiuc | ZAHR 1.FC | 9 |
14. | Igori Miron | Rumové pralinky FC | 7 |
15. | Rostyslav Chernyshov | Legion Aliena A | 7 |
16. | Marek Kupka | Stříbrný hroch C | 7 |
17. | Nazariy Shukatka | Legion Aliena A | 7 |
18. | Jan Kopal | Koza znezaneřáděná | 7 |
19. | Tomáš Matějka | Laxní přístup | 7 |
20. | Petr Kalina | Old Mosquitos | 7 |