St 19.4.17 18:00 HRAB3 Toyota FC OrangeBoom   (HL7D)
St 19.4.17 19:15 HRAB3 Károv ZJ veteran Ugandská ťava VET   (VL4C)

25. 6. 17 20:00 MIKU2 Old Mosquitos Legion Aliena A 11. 0:7 (0:5)
Jiří Sedmík – Petr Havel, Josef Hervert, Ondřej Mika, Zdeněk Schlibener, Marek Svoboda vs Rostyslav Kushney – Rostyslav Chernyshov, Dmytro Donchuk, Vasyl Karaslai, Maxim Kaydashov, Dmytro Kovalov, Nazariy Shukatka
10. Dmytro Donchuk
59. Dmytro Kovalov
60. Rostyslav Chernyshov
11. 6. 17 20:00 MIKU3 Legion Aliena A Malvazinky 1.FC 10. 7:3 (2:2)
Zprvu hodně vyrovnaný zápas, ve kterém šli Malvazinky bojovností do dvougólového vedení. Legion začala dotahovat koncem 1. půle a povedlo se to zásluhou vlastní branky. Vítěz ve druhé půli skóre otočil a ukázal fotbalovost.
Legion Aliena A Malvazinky 1.FC
Rostyslav Kushney – Rostyslav Chernyshov, Andrei Cucenic, Vasyl Karaslai, Maxim Kaydashov, Nazariy Shukatka vs Benny Benkár – Josef Brož, Josef Černý, Patrik Janoušek, Vlastimil Janoušek, Filip Novotný, Pavel Rákosník, Jiří Šesták, Jan Zeman
23., 36., 52., 56., 60. Andrei Cucenic
30. OG
48. Nazariy Shukatka
5., 18. Pavel Rákosník
42. Josef Černý
4. 6. 17 18:30 HOSTI Legion Aliena A ZAHR 1.FC 9. 10:1 (4:0)
Utkání hrané v režii domácích a v duchu fair play. Michal Jun, Tomáš Pokorný
Legion Aliena A ZAHR 1.FC
Rostyslav Kushney – Rostyslav Chernyshov, Dmytro Donchuk, Vasyl Karaslai, Maxim Kaydashov, Dmytro Kovalov, Nazariy Shukatka vs Martin Lisa – Denis Dotiuc, Daniel Hudák, Bohuslav Mach, Martin Nebeský, Petr Skrčený, Marek Vodrážka
6., 25., 32., 36. Vasyl Karaslai
13., 46., 59. Dmytro Donchuk
17., 52. Rostyslav Chernyshov
54. Dmytro Kovalov
59. Denis Dotiuc
28. 5. 17 15:00 BECH Laxní přístup Legion Aliena A 8. 2:4 (1:3)
Domácí zaspali začátek, ale utkání bylo vyrovnané. Robert Kopřiva, Petr Shíbal
Laxní přístup Legion Aliena A
Radim Nejman – Pavel Hromádka, Michal Krlín, Tomáš Matějka, Vojtěch Procházka, David Šátek, Jan Široký vs Rostyslav Kushney – Rostyslav Chernyshov, Andrei Cucenic, Dmytro Donchuk, Vasyl Karaslai, Maxim Kaydashov, Nazariy Shukatka
20., 33. Tomáš Matějka 7., 56. Andrei Cucenic
8. Dmytro Donchuk
11. Nazariy Shukatka
21. 5. 17 17:30 MIKU4 Legion Aliena A Koza znezaneřáděná 7. 10:2 (6:1)
Úvod zápas byl gólově vyrovnaný, ale do poločasu rozjeli Legion Aliens koncert a skóre se o půli zastavilo na 6:1. Druhá část byla již klidnější a Koza lépe bránila, přesto byl rozdíl ve skóre značný.
Legion Aliena A Koza znezaneřáděná
Rostyslav Kushney – Rostyslav Chernyshov, Andrei Cucenic, Dmytro Donchuk, Vasyl Karaslai, Maxim Kaydashov, Dmytro Kovalov, Nazariy Shukatka vs Miroslav Cölba – Jan Barták, Kryštof Kobeda, Jan Kopal, Aleš Pleštil, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Robert Šenk, Jiří Smolka
7., 15., 42., 48. Vasyl Karaslai
16., 41. Dmytro Donchuk
19., 59. Dmytro Kovalov
21., 25. Nazariy Shukatka
10. Aleš Pleštil
55. Jiří Smolka
14. 5. 17 16:15 MIKU4 Dýně AC A Legion Aliena A 6. 2:3 (1:1)
Hosté byli po celé utkání lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Domácím se podařilo snížit na rozdíl jednoho gólu, ale na vyrovnání již neměli. Janča
Dýně AC A Legion Aliena A
Pavel Krejčí – Antoine Bourg, Tomáš Horvát, Petr Přerovský, Roman Šilov, Petr Skalický, Tomáš Zeman vs Rostyslav Kushney – Rostyslav Chernyshov, Andrei Cucenic, Dmytro Donchuk, Danil Isyanov, Vasyl Karaslai, Maxim Kaydashov
15. Tomáš Horvát
58. Tomáš Zeman
18. Andrei Cucenic
47. Vasyl Karaslai
57. Dmytro Donchuk
16. Maxim Kaydashov
8. 5. 17 17:30 P2 Legion Aliena A Beerchester United 5. 4:4 (3:2)
Lehce nervózní utkání skončilo spravedlivou remízou. Hosté i bez střídání dokázali po celý zápas vzdorovat rychlým a dravým domácím a sami vyráželi do nebezpečných protiútoků, když se naskytla příležitost. Domácím nelze upřít, že mají fotbal v krvi. Na druhou stranu by jim neškodilo dostudovat si základní pravidla. Věděli by pak třeba, že na balón se rukama nešahá, pokud není hra přerušená. A možná by se pak zbavili neoprávněného pocitu ukřivděnosti.
Legion Aliena A Beerchester United
Rostyslav Kushney – Rostyslav Chernyshov, Andrei Cucenic, Dmytro Donchuk, Ilshat Irkin, Danil Isyanov, Vasyl Karaslai, Maxim Kaydashov, Dmytro Kovalov, Nazariy Shukatka vs Petr Vítek – Miroslav Čanecký, Filip Ernest, Pavel Štěpánek, Petr Svoboda, Michal Vávra
14. Dmytro Donchuk
28., 29., 53. Vasyl Karaslai
10. Miroslav Čanecký
22., 54. Michal Vávra
44. Pavel Štěpánek
23. 4. 17 16:15 MIKU3 Stříbrný hroch C Legion Aliena A 4. 2:9 (0:8)
Jasná záležitost hostů. Husák
Stříbrný hroch C Legion Aliena A
Přemysl Přaslička – Jiří Horák, Marek Kupka, František Přaslička, Martin Sazma, Jiří Večerník vs Rostyslav Kushney – Rostyslav Chernyshov, Andrei Cucenic, Dmytro Donchuk, Ilshat Irkin, Danil Isyanov, Vasyl Karaslai, Maxim Kaydashov, Nazariy Shukatka