8. Hodkovičky United FC 11 4 2 5 34:35 10

Út 26.9.17 18:15 HOSTI Lokál United Sanitka AS   (HL8D)
Út 26.9.17 19:30 HOSTI Kerata Chíjos RAF Jinonice   (HL7B)
Čt 16.11.17 18:15 MIKU3 Malostranský SK Autobazar Duo VET   (VL2B)
Čt 16.11.17 19:30 MIKU3 R.I.P. B Lucián FC B   (HL5F)
Čt 16.11.17 20:45 MIKU3 Druhá fáze Pivojs s.r.o.1.FC   (HL8I)

1. 12. 17 20:00 ZAK Scarface AC 4077 DUCKS 11. 1:6 (0:2)
Hosté byli v zápase jasně lepším týmem ve všech směrech. Předváděli pohledný fotbal plný pohybu. Závěr utkání byl zbytečně nervózní, ale to byl nebyl pan Žďárský...:-) Rosenberger
Scarface AC 4077 DUCKS
Michal Klíma – Martin Briestenský, Štěpán Gregor, Ondřej Honka, Martin Plevka, Stanislav Roubíček, Jan Samec, Richard Valoušek, Radomil Žďárský vs Michal Borovan – Jan Doležal, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring, Radek Prokop, Jaroslav Sita
57. Ondřej Honka 18., 30. Radek Prokop
33. Petr Hakl
37. Lukáš Hakl
45., 49. Jan Doležal
43. Radek Prokop
15. 11. 17 19:30 LITVI 4077 DUCKS R.I.P. A 10. 6:5 (3:2)
Vyrovnaný zápas s řadou šancí na obou stranách, těsná výhra domácích.
4077 DUCKS R.I.P. A
Jan Prušák – Michal Borovan, Jan Doležal, Miroslav Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring, Jiří Karafiát, Václav Karafiát, Radek Prokop, Jaroslav Sita, Zdeněk Vácha vs Jan Linhart – Ondřej Bílek, Martin Hoidar, Jakub Honka, František Krejča, Ondřej Lípa, Petr Nosálek
54. František Krejča
9. 11. 17 19:15 MALES Přezletice SK RSC 4077 DUCKS 9. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, jak herně, tak výsledkově. Janků
Přezletice SK RSC 4077 DUCKS
Tomáš Zemánek – Radomír Jungbauer, Lukáš Kubelka, Lukáš Myška, Pavel Pokorný, David Rek, Jakub Šiller vs Jiří Karafiát – Michal Borovan, Jan Doležal, Miroslav Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring, Václav Karafiát, Radek Prokop, Jaroslav Sita, Zdeněk Vácha
9. Pavel Pokorný
59. Jakub Šiller
11. Jaroslav Sita
35. Lukáš Hakl
3. 11. 17 18:00 MALES 4077 DUCKS Power Rangers 8. 2:7 (1:3)
4077 DUCKS Power Rangers
Jiří Karafiát – Michal Borovan, Jan Doležal, Miroslav Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Radek Prokop, Jan Prušák vs Petr Hýsek – David Anděl, David Buš, Jan Hanzálek, Michal Kocourek, Denis Komárek, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Matyáš Tittelbach
28., 50. Miroslav Doležal 9. David Buš
17., 32., 39., 57. Pavel Novanský
18. Michal Kocourek
35. Tomáš Ottomanský
18. 10. 17 18:15 BECH Palouček AC 4077 DUCKS 7. 3:5 (0:4)
Slušné, v tempu hrané utkání s převahou Ducks, kteří rozhodli už v prvním poločase. Palouček v druhé půli už jen korigoval.
Palouček AC 4077 DUCKS
Ondřej Žáček – Petr Bartoníček, Lukáš Haloun, Jakub Kadeřábek, Jan Kadeřábek, Ondřej Miček, Lukáš Vizingr vs Jiří Karafiát – Michal Borovan, Jan Doležal, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring, Jaroslav Sita, Zdeněk Vácha
33. Jan Kadeřábek
44. Ondřej Miček
53. Lukáš Vizingr
15., 23. David Haring
27., 30., 36. Jaroslav Sita
11. 10. 17 19:30 LITVI 4077 DUCKS Oratoř Kobylisy 6. 8:2 (4:1)
Hosté svým poněkud hysterickým přístupem k zápasu ztratili hned na začátku koncentraci. Ducks se soustředili na hru a snadno dávali góly. Jakub Vindiš, Jan Plachý
4077 DUCKS Oratoř Kobylisy
Jan Prušák – Michal Borovan, Jan Doležal, Miroslav Doležal, Lukáš Hakl, Petr Hakl, Jiří Karafiát, Jaroslav Sita vs Radek Vodička – Ivo Bačo, Ondřej Bačo, Lukáš Kučera, Michal Malík, Tomáš Manhart, František Rodr, Miroslav Tipta, Petr Urban
45. Miroslav Tipta
4. 10. 17 20:15 P3 Městská policie 4077 DUCKS 5. 3:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém měli domácí více štěstí.
Městská policie 4077 DUCKS
Michal Klimáček – Jiří Babica, Matěj Blažek, Tomáš Brosch, David Panýrek, Vladimír Panýrek, Petr Skřivan, Aleš Unger vs Jiří Karafiát – Michal Borovan, Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, Jan Prušák, Jaroslav Sita, Zdeněk Vácha
15. Tomáš Brosch
42. Matěj Blažek
57. David Panýrek
29. Michal Borovan
49. Zdeněk Vácha
29. 9. 17 18:15 DEKAN 4077 DUCKS Madona music bar 4. 3:0 (2:0)
Zasloužené vítězství Ducks. Tomáš Kubík
4077 DUCKS Madona music bar
Jan Prušák – Michal Borovan, Jan Doležal, Miroslav Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl vs Ondřej Pecha – Jan Baudisch, Michal Jiřík, Lukáš Krejčík, Martin Kůla, Ondřej Kulka, Marek Svoboda, Patrik Veselý
19., 43. Karel Drábek
20. Miroslav Doležal
15. Patrik Veselý
20. 9. 17 19:30 DEKAN 4077 DUCKS Vládci Prahy 3. 4:7 (2:0)
Pěkný, zpočátku velmi vyrovnaný zápas. Domácí v poločase po rychlých protiútocích vedli 2:0, ale absolutně nezvládli nástup do druhého poločasu. Vládci si vytvořili rozhodující náskok a polevili až v poslední pětiminutovce.
4077 DUCKS Vládci Prahy
Jan Prušák – Jan Doležal, Miroslav Doležal, Petr Hakl, Jiří Karafiát, Václav Karafiát, Jaroslav Sita, Zdeněk Vácha vs Karel Erben – Tomáš Bábovka, Adam Hlava, Martin Humpl, Jakub Klíma, Tomáš Krysta, Tomáš Souček, David Sváček
52. Jakub Klíma
15. 9. 17 18:45 TEMPO Hodkovičky United FC 4077 DUCKS 2. 3:3 (0:1)
Hezké utkání ve vysokém tempu se šancemi na obou stranách. Nakonec zasloužená remíza.
Hodkovičky United FC 4077 DUCKS
Jan ŠubrtJakub Hněvkovský, Štěpán Materna, Marek Mysliveček, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar vs Jan Prušák – Michal Borovan, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, Jiří Karafiát, Václav Karafiát
35. Štěpán Materna
37. Jakub Hněvkovský
46. Tomáš Pechar
22., 42. Petr Hakl
47. Jan Prušák
6. 9. 17 19:30 MIKU4 4077 DUCKS Sokol Picasso A 1. 1:4 (0:3)
Vyrovnané, ofenzivně hrané utkání. Sokol své šance lépe řešil a zaslouženě vyhrál. Vostatek
4077 DUCKS Sokol Picasso A
Jan Prušák – Michal Borovan, Jan Doležal, Miroslav Doležal, Lukáš Hakl, Petr Hakl, Jiří Karafiát, Zdeněk Vácha vs Tomáš Plevka – Vladimír Čermák, Martin Hladil, Lukáš Hora, Pavel Osmančík, Kamil Patkáň, Patrik Vala, Lukáš Zahradníček