Út 5.12.17 19:30 ZAK Namo FC JZD Slivenec   (HL7D)
Út 5.12.17 20:45 ZAK Suchá dáseň AC Blesk VK B   (HL8C)

1. 12. 17 20:00 HOSTI Power Rangers Oratoř Kobylisy 11. 6:3 (2:2)
Ondřej Vlasák – David Anděl, Jan Hanzálek, Michal Kocourek, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Adam Trska vs František Rodr – Lukáš Kučera, Michal Malík, Tomáš Manhart, Tomáš Rossmann, Miroslav Tipta, Petr Urban
45., 60. Tomáš Ottomanský
19. Lukáš Kučera
28., 35. František Rodr
17. 11. 17 19:30 HANSP Městská policie Power Rangers 10. 5:4 (3:3)
Velmi pěkný, kombinační fotbal. Hosté čtyřikrát vedli, nakonec nemají ani bod, protože v závěru rozhodl Panýrek o výhře MP. Husák
Městská policie Power Rangers
Kamil Vícha – Jiří Babica, Tomáš Brosch, Karel Kreuzer, David Panýrek, Vladimír Panýrek, Martin Puk, Karel Růžička vs Adam Trska – David Anděl, Petr Hýsek, Michal Kocourek, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Matyáš Tittelbach
48. Tomáš Ottomanský
10. 11. 17 17:00 DEKAN Power Rangers Madona music bar 9. 11:2 (4:1)
Domácí ovládli zápas a zaslouženě vyhráli. Janča
Power Rangers Madona music bar
Ondřej Vlasák – David Anděl, David Buš, Michal Kocourek, Denis Komárek, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Matyáš Tittelbach, Adam Trska vs Jan Baudisch – Vladimír Bártl, Michal Jiřík, Ondřej Kulka, Marek Svoboda, Lukáš Tesař, Patrik Veselý
14., 16., 30., 37., 55. Pavel Novanský
26., 59. Adam Trska
40., 53., 58. Tomáš Ottomanský
43. David Buš
3. Michal Jiřík
31. Vladimír Bártl
3. 11. 17 18:00 MALES 4077 DUCKS Power Rangers 8. 2:7 (1:3)
4077 DUCKS Power Rangers
Jiří Karafiát – Michal Borovan, Jan Doležal, Miroslav Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Radek Prokop, Jan Prušák vs Petr Hýsek – David Anděl, David Buš, Jan Hanzálek, Michal Kocourek, Denis Komárek, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Matyáš Tittelbach
28., 50. Miroslav Doležal 9. David Buš
17., 32., 39., 57. Pavel Novanský
18. Michal Kocourek
35. Tomáš Ottomanský
26. 10. 17 19:30 ZAK Palouček AC Power Rangers 1. 2:4 (0:2)
Svižné, rychlé utkání plné šancí. Hosté dokázali odskočit do rozhodujícího náskoku až v druhém poločase.
Palouček AC Power Rangers
Ondřej Žáček – Petr Bartoníček, Vojtěch Frula, Lukáš Haloun, Jakub Kadeřábek, Ondřej Miček, Jakub Troníček, Lukáš Vizingr vs Ondřej Vlasák – David Buš, Pavel Caizl, Jan Hanzálek, Michal Kocourek, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Matyáš Tittelbach
37. Lukáš Haloun
54. OG
25 Petr Bartoníček 2., 18. Pavel Novanský
42. Tomáš Ottomanský
47. David Buš
20. 10. 17 18:45 TEMPO Power Rangers Hodkovičky United FC 7. 2:1 (1:0)
Domácí byli mírně lepším týmem, byli více na míči a lépe stříleli. Hodkovičky měly přesto řadu šancí, ale oba gólmani byli oporami.
Power Rangers Hodkovičky United FC
Adam Trska – David Buš, Jan Hanzálek, Michal Kocourek, Denis Komárek, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Matyáš Tittelbach vs Jan Šubrt – Jakub Hněvkovský, Lukáš Kraml, Štěpán Materna, Lukáš Mergl, Marek Mysliveček, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar
20. Denis Komárek
37. David Buš
48. Jakub Hněvkovský
12. 10. 17 19:30 MIKU4 Sokol Picasso A Power Rangers 6. 6:3 (3:1)
Krásný zápas plný gólů.
Sokol Picasso A Power Rangers
Tomáš Plevka – Michal Beran, Martin Hladil, Lukáš Hora, Tomáš Horák, Pavel Osmančík, Patrik Vala, Lukáš Zahradníček vs Tomáš Uhlík – David Buš, Pavel Caizl, Tomáš Dobrý, Jan Hanzálek, Denis Komárek, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský
51. Pavel Caizl
6. 10. 17 18:00 ZAK Power Rangers Scarface AC 5. 3:5 (1:2)
Technický zápas, hraný ve velkém tempu. Rangers bez střídání se drželi do poločasu, po přestávce už byla převaha hostů zřetelná. Přesto se domácí nevzdávali a bojovali až do konce. Scarface v závěrečné pětiminutovce dvěma krásnými góly pojistilo výhru, v poslední minutě ale úplně vypnulo obranu a nechalo Rangers upravit výsledek. Rosenberger
Power Rangers Scarface AC
Ondřej Vlasák – David Anděl, David Buš, Michal Kocourek, Denis Komárek, Tomáš Ottomanský, Matyáš Tittelbach vs Michal Klíma – Martin Briestenský, Štěpán Gregor, Ondřej Honka, Lukáš Kunt, Martin Plevka, Stanislav Roubíček, Jan Samec, Kamil Veselý, Radomil Žďárský