Po 11.9.17 18:00 KORAB Proradost FK Horno Porno   (HL8C)
Po 11.9.17 19:15 KORAB Praga Calcio CC Lokál United   (HL8D)
Po 11.9.17 20:30 KORAB Zlatý krysy FC Starci na chmelu A   (VL3A)
Út 21.11.17 19:00 P3 Damned CF Traktor humus VET A   (VL1A)
Út 21.11.17 20:15 P3 Inter Letná Nounejm   (HL8B)

5. 12. 17 20:15 KORAB K.T.S. FC Modrý Svině A 11. 6:4 (2:3)
Krásné utkání, ve kterém se útočné akce přelévaly ze strany na stranu, stejně jako vedení. Ojedinělá fair-play hra obou týmů včetně přiznané penalty zasluhuje respekt. Remíza by byla spravedlivější, ale domácí hráli v druhém poločase mnohem víc v klidu a trestali chyby nervózního soupeře. Pavel Procházka, Tomáš Pavlok
K.T.S. FC Modrý Svině A
Pavel Švejda – Adam Brentner, Roman Dušek, Martin Fiala, Martin Kabelka, Alexandr Koula, Tomáš Miko, Josef Němeček vs Pavel Řeháček – Michal Bočan, Tomáš Jedlička, Vladyslav Kovalskyy, Adam Marcinik, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, David Straka
28., 45. Michal Bočan
23. 11. 17 19:15 KORAB Modrý Svině A Real TIDE XXL 10. 2:6 (1:2)
Hosté předvedli parádní týmový výkon, bránili v pěti lidech a čekali na brejky, což se jim vyplatilo. Svině se snažily, ale na jejich obranu nedokázaly vyzrát.
Modrý Svině A Real TIDE XXL
Pavel Řeháček – Michal Bočan, Tomáš Jedlička, Vladyslav Kovalskyy, Adam Marcinik, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Jiří Škrábek, David Straka vs Jiří Bouše ml. – Jiří Bouše, Jan Mašek, Jan Pilmaier, Matěj Soucha, Martin Vošta
10. Tomáš Rosenberger
49. Vladyslav Kovalskyy
5., 37., 46. Jan Mašek
17. Jan Pilmaier
31., 56. Matěj Soucha
7. 11. 17 20:15 METE1 Morová rána 1.FC Modrý Svině A 9. 1:1 (0:0)
Rychlý a kombinační fotbal se spoustou šancí. Po vyrovnané první půli si hosté vynutili převahu, dokázali však proměnit jen jednu ze svých šancí a v závěru za to byli potrestáni. Novotný
Morová rána 1.FC Modrý Svině A
Miroslav Šimek – Tomáš Bobek, Daniel Bojčuk, Ondřej Gros, Vlastimil Kundert, Josef Kužílek, Pavel Rodr, Tomáš Růžek, David Šmejkal vs Pavel Řeháček – Michal Bočan, Tomáš Jedlička, Vladyslav Kovalskyy, Adam Marcinik, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Viktor Santarius, Jiří Škrábek, David Straka
53. Daniel Bojčuk 35. Tomáš Rosenberger
2. 11. 17 19:15 KORAB Modrý Svině A Nova LFC A 8. 5:2 (1:1)
Modrý Svině A Nova LFC A
Pavel Řeháček – Michal Bočan, Tomáš Jedlička, Vladyslav Kovalskyy, Adam Marcinik, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Viktor Santarius, Jiří Škrábek, David Straka vs Jiří Landa – Václav Kryštof, Milan Macela, Daniel Rajmon, Jindřich Skála, Patrik Štorc, Štěpán Urban
47. Václav Kryštof
26. 10. 17 17:00 HANSP Modrý Svině A Vemex 7. 6:0 k.
19. 10. 17 19:15 KORAB La Famiglia Modrý Svině A 6. 5:0 (3:0)
První půli ovládli hru domácí. Po přestávce měly šance i Svině, netrefovaly však branku a domácí v závěru svou výhru pojistili.
La Famiglia Modrý Svině A
Jiří Šimral – Josef Kurka, Carlo Maria Maione, Michal Sochor, Jan Vejlupek, Jan Zuna, Jan Zuna, Matěj Zuna vs Pavel Řeháček – Michal Bočan, Tomáš Jedlička, Vladyslav Kovalskyy, Adam Marcinik, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Jiří Škrábek, David Straka
5. Josef Kurka
10. Jan Zuna
22. Carlo Maria Maione
56., 60. Michal Sochor
12. 10. 17 19:15 KORAB Modrý Svině A Sedm zbabělých B 5. 3:1 (1:0)
Hosté měli celý zápas převahu, ale proti dobře bránícímu soupeři a zejména jeho brankáři se nedokázali prosadit. Vyhrál objektivně horší tým. Beneš
Modrý Svině A Sedm zbabělých B
Pavel Řeháček – Michal Bočan, Tomáš Jedlička, Adam Marcinik, Tomáš Rosenberger, Viktor Santarius, Jiří Škrábek, David Straka vs Tomáš Surmík – Petr Benda, Jakub Kadlec, Petr Kouble, Martin Kuča, Ondřej Vaculík, Roman Zbudil
25. Michal Bočan
32. David Straka
48. Tomáš Jedlička
31. Martin Kuča
5. 10. 17 19:15 KORAB The Wall Modrý Svině A 4. 4:2 (2:0)
Pěkné utkání hrané nahoru dolů. Domácí byli techničtější a přesnější v koncovce. Svině se prosadily až v závěru za rozhodnutého stavu.
The Wall Modrý Svině A
Petr Vonka – Jakub Havlíček, Petr Jindřich, Josef Stolín, Jan Topinka, Jakub Zamazal vs Pavel Řeháček – Michal Bočan, Tomáš Jedlička, Adam Marcinik, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Jiří Škrábek, David Straka
2. Josef Stolín
19. Jakub Havlíček
32. Jan Topinka
46. Petr Jindřich
43., 59. Michal Bočan
28. 9. 17 19:15 KORAB Modrý Svině A Terasy KFC A 1. 6:0 k.
21. 9. 17 19:15 KORAB Modrý Svině A Torpedo Cannabis 3. 1:0 (1:0)
Velmi bojovný zápas s řadou šancí na obou stranách, kterému kralovali brankáři. Torpedo zejména v druhém poločase většinu času dobývalo branku soupeře, domácí se ale ubránili.
Modrý Svině A Torpedo Cannabis
Pavel Řeháček – Michal Bočan, Tomáš Jedlička, Adam Marcinik, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Viktor Santarius vs Marián Višňa – Maroš Anderko, Michal Bošela, Peter Bubniak, Jaroslav Falat, Tomáš Krejčí, Ján Labant, Pavol Mulík, Marián Pitel
2. Anton Olchovoj 41 Michal Bočan 55. Tomáš Krejčí
14. 9. 17 19:15 KORAB Footside Modrý Svině A 2. 2:7 (1:3)
Jako první si vzal slovo hostující gólman, který všechny pobavil unikátním vlastencem. Jeho spoluhráče to ale nenahlodalo, ještě do poločasu otočili výsledek a nakonec suverénně dokráčeli ke dvěma bodům. Voldán
Footside Modrý Svině A
Lukáš Kopal – Jakub Grünbaum, Pavel Horák, Tomáš Hos, Jan Kadlčák, Martin Šlajchrt, Jan Šmirkl, Lukáš Vachuta vs Pavel Řeháček – Michal Bočan, Tomáš Jedlička, Adam Marcinik, Tomáš Rosenberger, Jiří Škrábek, David Straka