21. 11. 17 19:00 P3 Damned CF Traktor humus VET A 10. 4:4 (3:3)
Pohledné utkání, ve kterém se moc nebránilo. Zasloužená remíza. Dufek
Luděk Michalík – Gabriel Kaprál, Miloslav Mahdík, Tomáš Manhart, Martin Suchý, Petr Svoboda, Martin Vlasák, Petr Zouza vs Zdeněk Feierfeil – Jan Chadima, Bohumil Exner, Jiří Hořejší, Matúš Karnafel, Tomáš Kunc, Petr Majer, David Šefrna, Roman Zvolský
50 Petr Zouza 5., 30. David Šefrna
11. Tomáš Kunc
48. Roman Zvolský
7. 11. 17 20:45 BECH Traktor humus VET A Gambrinus VH VET 9. 1:5 (0:3)
Hosté si už v prvním poločase vypracovali tříbrankový náskok, který už jen udržovali a navýšili.
Traktor humus VET A Gambrinus VH VET
Zdeněk Feierfeil – Jan Chadima, Bohumil Exner, Adrian Lehnert, Petr Šebor, Jan Vrňák, Roman Zvolský vs Michal Petráš – Ladislav Jacko, Lukáš Krajči, František Novák, Milan Novák, Martin Ryšavý, Georgi Ivanov Tsonev, Jan Vladyka
51. Jan Vrňák 17. František Novák
22., 30. Lukáš Krajči
40. Georgi Ivanov Tsonev
54. Jan Vladyka
1. 11. 17 20:45 CESMI Vojenské lesy VET Traktor humus VET A 8. 2:1 (1:1)
Utkání technicky výborné úrovně, s minimem faulů. Paradoxně všechny branky padly po standardních situacích. Lesy se ve druhé půli dostaly do vedení z penalty a těsné vedení už udržely až do konce. Marián Pitel, Jiří Kopřiva
Vojenské lesy VET Traktor humus VET A
Miroslav Miller – Roman Bäumel, Petr Buchta, Karel Hubička, Pavel Knápek, Miloslav Moravec, Jan Novák, Daniel Pašek, Jaromír Šmerda vs Zdeněk Feierfeil – Jan Chadima, Bohumil Exner, Matúš Karnafel, Filip Kudrnáč, David Šefrna, Roman Zvolský
25., 40. Jaromír Šmerda 28. Filip Kudrnáč
24. 10. 17 19:30 MIKU1 Klokan club Perón V Traktor humus VET A 7. 5:3 (4:3)
Traktor dal rychle tři góly, pak ale taktovku převzal Klokan a ještě do poločasu zápas otočil. Olmr
Klokan club Perón V Traktor humus VET A
Petr Víšek – Aleš Deré, Karel Kristen, Lukáš Kučera, Zdeněk Kuneš, Mario Lička, Zdeněk Mikyška, Petr Štáf ml. vs Zdeněk Feierfeil – Jan Chadima, Bohumil Exner, Matúš Karnafel, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Adrian Lehnert, David Šefrna, Roman Zvolský
10. OG
17. 10. 17 20:45 LITVI Traktor humus VET A Veteráni Ďáblice 6. 8:3 (3:0)
Moc hezký zápas, plný nasazení, techniky i bojovnosti. Traktor zvítězil naprosto zaslouženě. Jan Malypetr, Jaroslav Sirotek
Traktor humus VET A Veteráni Ďáblice
Zdeněk Feierfeil – Jan Chadima, Bohumil Exner, Matúš Karnafel, Karel Kubec, David Kudrnáč, Adrian Lehnert, David Šefrna, Roman Zvolský vs Tomáš Dvořák – Michal Beránek, Jan Hruška, Petr Jelínek , Lukáš Majcharčík, Jaroslav Mareček, Antonín Mareš, Jiří Pelich, Aleš Pfeifer
17. David Kudrnáč
25., 55. David Šefrna
29., 60. Bohumil Exner
37., 39., 50. Karel Kubec
35., 56., 59. Aleš Pfeifer
4. 10. 17 20:45 HOSTI Rokoska VET B Traktor humus VET A 5. 3:3 (1:2)
Traktor téměř celé utkání vedl, ale ve druhém poločase se dostal pod tlak a Rokoska v závěru zaslouženě vyrovnala. Pěkný, rychlý fotbal.
Rokoska VET B Traktor humus VET A
Tomáš Kučera – Martin Beránek, Jindřich Dobřanský st., Svatopluk Michal, Tomáš Michal, Petr Šindelář, Aleš Strach, Lubomír Velčovský, Tomáš Volný vs Zdeněk Feierfeil – Jan Chadima, Bohumil Exner, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Adrian Lehnert, Petr Šebor, Roman Zvolský
13. Tomáš Volný
41. Svatopluk Michal
58. Lubomír Velčovský
9. Ladislav Kautský
16., 38. Jan Chadima
27. 9. 17 20:15 P2 Traktor humus VET A Šrot FC VET 4. 12:0 (5:0)
Jednoznačná záležitost vítězů. Oba týmy začaly ve čtyřech, Šrotu pak přišel hráč, ale to už prohrával 0:2. Paradoxně ve chvíli, kdy se síly vyrovnaly, začal koncert Traktoru, zatímco soupeř postupně nestačil fyzicky. Zápas s minimem faulů a spoustou krásných akcí domácích.
Traktor humus VET A Šrot FC VET
David Kudrnáč – Bohumil Exner, Ladislav Kautský, Karel Kubec, David Šefrna, Roman Zvolský vs Zbyněk Šaller – Petr Dubec, Radek Jirkovský, Jiří Kurka, Jiří Marek, Pavel Šilhavý
1., 8. Bohumil Exner
6., 42., 58. Roman Zvolský
10. Karel Kubec
20., 36. Ladislav Kautský
39., 50., 55., 59. David Šefrna
19. 9. 17 19:00 P3 Kings of Kent Traktor humus VET A 3. 6:2 (3:1)
Slušný zápas, Traktor neproměňoval tutovky, domácí dobře bránili a měli štěstí v koncovce.
Kings of Kent Traktor humus VET A
Tomáš Zach – Martin Bělina, Jan Falc, Vojtěch Mráz, Milan Mužátko, Jan Novák, Petr Potoček, Stanislav Rattay, Filip Turšner vs Zdeněk Feierfeil – Bohumil Exner, Matúš Karnafel, Ladislav Kautský, Karel Kubec, David Kudrnáč, Filip Kudrnáč, Adrian Lehnert, David Šefrna, Roman Zvolský
11., 25., 33., 40., 51. Martin Bělina
27. Jan Novák
26. Karel Kubec
41. Matúš Karnafel
12. 9. 17 19:15 KORAB Traktor humus VET A Javorák 2. 2:6 (1:2)
Po vyrovnané první půli začaly Traktoru docházet síly a Javorák toho dokázal využít.