13. 11. 17 20:45 DEKAN Litrpůl FC AG team 9. 7:0 (3:0)
Lukáš Kubásek – Aleš Hlaváč, Peter Munduch, Jan Omasta, Michael Teplý, Jakub Valta, Jiří Zach vs Jan Kubr – Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Ondřej Krejčík, Jakub Milner, Adam Narwa, Ondřej Uruba
4., 49. Jan Omasta
28., 34., 50. Michael Teplý
48. Jiří Zach
6. 11. 17 20:45 MIKU1 AG team Kontis 1.FC 8. 2:1 (1:0)
AG Tem byl zpočátku utkání lepším týmem, ale Kontis se ve druhém poločase zlepšil a mohl i vyrovnat. Husák
AG team Kontis 1.FC
Jan Kubr – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Ondřej Krejčík, Jakub Milner, Adam Narwa, Ondřej Uruba vs Ondřej Kubelka – Lukáš Karásek, Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Jan Malý, Milan Pastvinský, David Pokorný, Jan Vršecký
21., 47. Jakub Milner 58. Jan Vršecký
30. 10. 17 18:00 HRAB3 Klub odložených mužů AG team 7. 3:0 (2:0)
První poločas byl jednoznačný a hosty zachránil od většího přídělu gólman. Pak se hra vyrovnala, ale hosté na obrat neměli.
Klub odložených mužů AG team
Martin Mišovič – Josef Maršík, Ondřej Nekola, Michael Pirčák, Matěj Šupina, Josef Žampach vs Jan KubrVladimír Brůna, Lukáš Ceé, Ondřej Krejčík, Bohumil Lukáč, Jakub Milner, Adam Narwa, Ondřej Uruba
6., 23. Ondřej Nekola
37. Matěj Šupina
24. 10. 17 18:00 HRAB2 AG team KáGéčko A 6. 0:1 (0:0)
Velice vyrovnané utkání, které nakonec dopadlo lépe pro hosty.
AG team KáGéčko A
Jan KubrVladimír Brůna, Lukáš Ceé, Ondřej Krejčík, Bohumil Lukáč, Jakub Milner, Adam Narwa, Ondřej Uruba vs Petr KobrleMatěj Bronec, Josef Čižinský, Martin Hybášek, Václav Matys, Pavel Moskaljuk, Jiří Tichý, Josef Voborník
54. Jiří Tichý
9. 10. 17 20:30 TEMPO Jardovi Hřebíci AG team 5. 10:1 (5:1)
Jednoznačná záležitost domácích, kteří si šli za vítězstvím od začátku utkání a zaslouženě tak vyhráli. David Gajer, Martin Dobiáš
Jardovi Hřebíci AG team
Ondřej Trunečka – Michal Čermák, Jan Kopecký, Ondřej Novák, Adam Rožánek, Martin Šnajdr vs Jan KubrLibor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Ondřej Krejčík, Bohumil Lukáč, Jakub Milner, Adam Narwa, Dominik Šír
6., 8., 17., 32., 47., 52. Adam Rožánek
15., 20., 37. Martin Šnajdr
35. Ondřej Novák
24. Adam Narwa
2. 10. 17 18:00 HRAB3 AG team Díky čau FC 4. 0:2 (0:0)
V deštivém počasí se hrál oboustranně rychlý fotbal s mnoha šancemi na obou stranách. Vojtěch Mráz
AG team Díky čau FC
Jan KubrLibor Brůna, Vladimír Brůna, Ondřej Krejčík, Bohumil Lukáč, Jakub Milner, Martin Mitro, Adam Narwa, Ondřej Uruba vs Jakub Baštýř – Michal Fencl, Jakub Fuksa, Patrik Hloušek, Petr Kubíček, Tomáš Michalík, Tomáš Rod, Darko Silajdžič, Adam Sochor, Richard Spazier
58. Tomáš Michalík
60. Petr Kubíček
25. 9. 17 19:30 MIKU2 AG team V.S.P.S.V.S. 3. 0:6 (0:2)
Vítězové měli herně navrch a zaslouží si oba body. Voldán
AG team V.S.P.S.V.S.
Jan Kubr – Libor Brůna, Ondřej Krejčík, Bohumil Lukáč, Jakub Milner, Martin Mitro, Adam Narwa vs Tomáš Starý – Petr Gregar, Zdeněk Gregar, Jan Hrubeš, Štěpán Lukavec, Matěj Šimůnek, Petr Skalný, Michal Šotola, Vojtěch Šulc, Richard Vaněk
15., 20., 53. Jan Hrubeš
36. Zdeněk Gregar
44., 55. Richard Vaněk
18. 9. 17 19:30 MIKU3 A.Č.A.B. FC AG team 2. 3:3 (0:1)
Domácí byli v první půli lepší, ale nastřelovali jenom tyče, zatímco hosté šli z brejku do vedení. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a zápas skončil remízou, i když hosté museli na konci urputně bránit.
A.Č.A.B. FC AG team
Michael Kunc – Telis Aliapulios, Michal Čákora, Lukáš Ditrich, Jakub Javůrek, Filip Larva, Dominik Linhart, Milan Mazanec, Marek Mikeš, Ondřej Trojan, Filip Tůma vs Jan Kubr – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Jakub Milner, Martin Mitro