Pá 3.11.17 18:00 P2 Kaizer chiefs FC Zde je místo ...   (HL7H)
Pá 3.11.17 19:15 P2 Žlutá křídla Rito Pls   (HL6I)
St 29.11.17 18:15 BECH Midget Gobi dezert   (HL8F)
St 29.11.17 19:30 BECH Trenhos VET Běchovičtí sršni A   (VL3B)
St 29.11.17 20:45 BECH Sedm zbabělých A Primeira Equipe   (HL6E)

6. 12. 17 20:15 BECH Praetorians FC A Hulla hulla FC 11. 5:0 (1:0)
Po celkem vyrovnaném prvním poločase byla druhá půle jasně v režii domácích.
Jakub Hrdlička – Peter Bilka, Jan Hedbávný, David Kodálík, Daniel Kübl, Michal Provazník, Matěj Štědrý vs Lubomír Kania – Pavol Bors, Jaroslav Guzy, Martin Hajný, Lukáš Harazin, Pavel Kalaš, Jiří Kolařík
7., 50., 53. Michal Provazník
42., 45. Peter Bilka
22. 11. 17 19:30 BECH Guatemalské ještěrky Praetorians FC A 10. 2:11 (1:4)
Hosté drželi od začátku otěže zápasu pevně ve svých rukou, domácí nikam nepouštěli a zaslouženě si domů vezou dva body. Vojtěch Liška, Jiří Svoboda
Guatemalské ještěrky Praetorians FC A
František Bartůněk – Jiří Nulíček, Martin Pešek, Tomáš Půček, Michal Turza, Robin Vyhnálek vs Daniel Kübl – Peter Bilka, Tomáš Cigánek, Jan Hedbávný, Jakub Hrdlička, David Kodálík, Michal Provazník, Matěj Štědrý
15., 54. Martin Pešek 9., 17., 42. Peter Bilka
15. Matěj Štědrý
25., 53. Tomáš Cigánek
45., 51., 55., 60. Michal Provazník
57. Jakub Hrdlička
15. 11. 17 17:45 ZABEH Praetorians FC A Executors United 9. 2:4 (0:4)
Executors United si vytvořili za první poločas čtyřbrankový náskok. Po změně stran Praetorians hru vyrovnali a odměnou jim byly góly vstřelené v závěru zápasu. Čapla
Praetorians FC A Executors United
Daniel Kübl – Peter Bilka, Tomáš Cigánek, Jan Hedbávný, Jakub Hrdlička, Michal Provazník, Matěj Štědrý vs Lukáš Fiala – Jan Culka, Vítězslav Culka, Tomáš Jarolím, Jiří Jiráček, Dominik Marek, Zdeněk Palán, Libor Smolík, Adam Žáček
55. Peter Bilka
6., 8. Tomáš Jarolím
11. Libor Smolík
29. Jiří Jiráček
8. 11. 17 20:30 MOTO3 DHL Brohemians Praetorians FC A 8. 6:2 (2:1)
Rychlost a dobré kombinace domácích dělaly urostlým hráčům hostů velké problémy.
DHL Brohemians Praetorians FC A
Ilya Paul Kreys – Rupert Baltrock, Ghassen Chater, Jonathan Kenyon, Miloslav Kloz, Robert Millan, Benjamin Mitchell, Martin Plávek, Jeremie Touret vs Jakub Hrdlička – Peter Bilka, Tomáš Cigánek, Jan Hedbávný, Daniel Kübl, Michal Provazník, Matěj Štědrý
14., 38., 56., 59. Benjamin Mitchell
23. Rupert Baltrock
47. Robert Millan
18., 37. Michal Provazník 50. Matěj Štědrý
2. 11. 17 17:00 HANSP Praetorians FC A Athletico KMF 7. 11:2 (4:1)
Co dodat. Jasná převaha hostů nikoho nenechala na pochybách, kdo v tomto matchi vyhraje. Jediný otazník bylo o kolik. Vyhrál jasně lepší tým. Janča
Praetorians FC A Athletico KMF
Daniel Kübl – Peter Bilka, Tomáš Cigánek, Jan Hedbávný, Jakub Hrdlička, Michal Provazník, Matěj Štědrý vs Václav Kysela – Miloš Frýbert, Michel Issa, Ladislav Kříž, Josef Mizerovský, Michael Rutar, Ondřej Šíp, Petr Šrutka
55. Ladislav Kříž
26. 10. 17 18:15 DEKAN AC SK Viktoria 1905 Praetorians FC A 6. 7:1 (4:1)
Utkání, ve kterém byla Viktoria aktivnější a vytvářela si více brankových příležitostí. Naprosto zaslouženě si tak odváží všechny body. Vostatek
AC SK Viktoria 1905 Praetorians FC A
Lukáš Veselý – Martin Bánoci, Pavel Čepek, Miroslav Fér, Mikuláš Ferjenčík, Jan Trusina, Šimon Zoubek vs Jakub Hrdlička – Peter Bilka, Tomáš Cigánek, Jan Hedbávný, David Kodálík, Richard Kubernát, Daniel Kübl, Michal Provazník, Matěj Štědrý
5., 18. Miroslav Fér
9., 51. Jan Trusina
26., 54. Lukáš Veselý
36. Martin Bánoci
12. Daniel Kübl 59. Daniel Kübl
10. 10. 17 18:15 PRKOP Praetorians FC A Boží bojovníci 5. 14:2 (5:0)
První poločas byl vražděním neúplných neviňátek, kterému se vzepřel pořádně jen brankář Valsa. Ve druhé půli se obraz hry značně změnil, nikoli ale domácí gólostroj. Aleš Řeřicha, Ondřej Štika
Praetorians FC A Boží bojovníci
Jakub Hrdlička – Peter Bilka, Tomáš Cigánek, Richard Kubernát, Michal Provazník, Matěj Štědrý vs Michal ValsaJakub Ducháč, František Kubica, Jindřich Landa, Ondřej Pecha, Tadeáš Pešek
6., 22., 27., 35., 40., 42., 56. Peter Bilka
7., 43., 49., 59. Michal Provazník
20., 58. Richard Kubernát
52. Matěj Štědrý
51. Tadeáš Pešek
53. František Kubica
3. 10. 17 19:30 zzNOVOB Virtus Praha FK Praetorians FC A 4. 1:3 (1:1)
Zápas zaslouženě vyhráli hosté. I když se domácí drželi dlouhou dobu, nedokázali uhrát ani bod.
Virtus Praha FK Praetorians FC A
Lukáš Klaus – Oldřich Bitner, Christian Choděra, Josef Halama, Martin Hamrle ml., Martin Hamrle st., Štěpán Kvapil, Václav Lancinger, Tomáš Ryska, Tomáš Tojnar vs Daniel Kübl – Tomáš Cigánek, Jan Hedbávný, Jakub Hrdlička, David Kodálík, Michal Provazník, Matěj Štědrý
20. Martin Hamrle ml. 42 Martin Hamrle ml. 24. David Kodálík
40. Matěj Štědrý
55. Daniel Kübl
19. 9. 17 18:15 PRKOP Praetorians FC A Serfy.cz 3. 1:5 (0:2)
V prvním poločase měli více šancí hráči Serfy.cz, kteří dokázali vstřelit dva góly. Praetorians šance také měli, ale neproměnili je. Na začátku druhého poločasu sice snížili, ale Serfy přidaly další góly a zaslouženě vyhrály. Husák
Praetorians FC A Serfy.cz
Daniel Kübl – Tomáš Cigánek, Jan Hedbávný, Jakub Hrdlička, Richard Kubernát, Michal Provazník, Matěj Štědrý vs David Štípek – Jan Bednárik, Petr Hénig, Vladimír Janůrek, Jan Kaňka, Lukáš Londa, Marek Novák, Jaroslav Rosenkranc
34. Matěj Štědrý 10. Jaroslav Rosenkranc
29. Vladimír Janůrek
42., 51. Jan Bednárik
59. Petr Hénig
13. 9. 17 20:45 BECH Sean team B Praetorians FC A 2. 0:3 (0:0)
Hráče Sean teamu postihlo zranění, jinak pohledný zápas. Vukovič
Sean team B Praetorians FC A
Martin Šuk – Martin Janeta, Petr Kovařík, Stanislav Krejčí, Jiří Kuklík, Petr Smělý, Pavel Tomšík, Michal Trávníček vs Jakub Hrdlička – Peter Bilka, Tomáš Cigánek, David Kodálík, Richard Kubernát, Michal Provazník, Matěj Štědrý
31., 34. Richard Kubernát
43. Peter Bilka
5. 9. 17 19:15 STER3 Praetorians FC A One Team, One Dream 1. 3:0 (3:0)
Vyrovnaný zápas, ale góly dávaly pouze hráči Praetorians. Libor Viták
Praetorians FC A One Team, One Dream
Jakub Hrdlička – Peter Bilka, Tomáš Cigánek, Jan Hedbávný, David Kodálík, Richard Kubernát, Michal Provazník, Matěj Štědrý vs Jan Hauzr – Dominik Babor, Jan Hála, Jakub Kovář, Martin Lakatoš, Dušan Linhart, David Lundák, Ondřej Slíž, Martin Žárský