Pá 20.10.17 17:00 DEKAN Oratoř Kobylisy Madona music bar   (HL3C)
Pá 20.10.17 18:15 DEKAN Kumpáni VET STG Milovice   (VL3D)
Pá 20.10.17 19:30 DEKAN Nebeský bastardi Emergency   (HL7H)
St 8.11.17 18:15 HOSTI Prokaryota FZ Bába FC   (HL6F)
St 8.11.17 19:30 HOSTI Queens Park Club Petrohradská BFK A   (HL3B)
St 8.11.17 20:45 HOSTI Touš KK Rychlé pípy VET   (VL4A)

30. 11. 17 19:30 MIKU1 Reage boys Dolní Kralovice FC 11. 1:4 (0:1)
Zápas ovládli hráči hostí, kteří měli více šancí a celkový herní projev byl lepší.
Reage boys Dolní Kralovice FC
Pavel Sivák – Michal Bošanský, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Ondřej Pavlíček, Pavel Pech vs Richard Šaman – Jan Boček, Miroslav Boček, Milan Hrtánek, Jan Korta, Václav Paroubek, Jakub Pitelka, Ondřej Pitelka, Jan Prchal, Petr Vlk
57. Jaromír Hladůvka 24. Miroslav Boček
52. Jan Prchal
53. Václav Paroubek
57. Jakub Pitelka
42. Jan Boček
16. 11. 17 20:15 P2 Concur 1.FC Reage boys 10. 6:1 (4:0)
Soupeři přes chladné počasí hráli v dobrém tempu. Domácí byli techničtější a zaslouženě vyhráli. Roman Kinský, František Typovský
Concur 1.FC Reage boys
Marko Rumpli – Miguel Baptista, Bogdan-Gabriel Bruma, Norman Lamvu - Garcia, Eric Leitner, Tomáš Lucovič, Alessio Marongiu, Yury Pratasenia, Manuel Prieto Zanoni, Giacomo Vacirca, Jan Zelený vs Pavel Sivák – Michal Bošanský, Jaromír Hladůvka, Martin Lehečka, Dalibor Mička, Ondřej Pavlíček, Pavel Pech
5. Manuel Prieto Zanoni
10., 16., 26. Bogdan-Gabriel Bruma
56. Jan Zelený
58. Giacomo Vacirca
59. Jaromír Hladůvka
9. 11. 17 20:15 P2 Reage boys Bandidoz 9. 3:1 (2:1)
Utkání rozdílných poločasů. V první půli byli lepší domácí Reage boys a zaslouženě vedli 2:1. Ve druhé půli se hosté Bandidoz zlepšili, domácí přehrávali, vytvářeli si šance, které však nedokázali proměnit. V závěru útočil i brankář, který se nestihl vrátit a domáci zvýšili na 3:1 z kopu od brány, čímž vítězství zpečetili. Rataj
Reage boys Bandidoz
Pavel Sivák – Michal Bošanský, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Martin Lehečka, Jan Nekvapil, Pavel Pech vs František Vógl – Jan Dřízhal, David Příhoda, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Jan Voříšek
9. Michal Bošanský
26. Jan Nekvapil
54. Pavel Sivák
27. Jan Dřízhal
2. 11. 17 20:15 P2 Atletico Dělo SFC A Reage boys 8. 5:2 (0:2)
Zajímavé utkání. První poločas byl jasně v režii hostujícího týmu, ale po poločase rozhodl utkání ve prospěch domácích Pazderník čtyřmi góly v řadě. Hosté na to už nestihli odpovědět. Procházka
Atletico Dělo SFC A Reage boys
Daniel Bacho – Ondřej Fronček, Jiří Hanel, Jakub Hepp, Tomáš Kaplan, Pavel Kubesa, Jan Langer, Jan Lasák, Pavel Latoň, Michal Pazderník, Jan Říha, Matěj Uhlíř, Daniel Weinert vs Pavel Pech – Michal Bošanský, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Martin Lehečka, Jan Nekvapil, Pavel Sivák
35., 38., 45., 57. Michal Pazderník
60. Pavel Kubesa
19., 22. Michal Jareš
26. 10. 17 20:15 P1 Reage boys XXX 7. 2:1 (1:0)
Reage Boys za stavu 1:1 v 54. minutě využili rozhodujícího brejku a vyrovnané utkání rozhodli ve svůj prospěch. Hošek
Reage boys XXX
Pavel PechMichal Bošanský, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Martin Lehečka, Dalibor Mička, Pavel Sivák vs Jiří Hlavín – Marek Daneziev, Martin Dusil, Zbyněk Dusil, Jan Fečík, Milan Kejzlar, Lukáš Kříž, Jan Kubr, Jakub Moťka, Petr Palkoska
15. Michal Bošanský
54. Dalibor Mička
41. Milan Kejzlar
19. 10. 17 19:30 MIKU1 Slamník I.USP Reage boys 6. 1:6 (0:3)
Reage boys v poklidu dokráčeli k jednoznačnému vítězství nad chybujícím Slamníkem. Husák
Slamník I.USP Reage boys
Petr Linhart – Petr Andreas, Richard Chlistovský, Radek Dolejší, Tomáš Linhart, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Martin Petráček, Michael Tereba vs Martin Lehečka – Michal Bošanský, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Jan Nekvapil, Pavel Pech, Pavel Sivák
41. Petr Andreas 19., 44. Jaromír Hladůvka
22. Michal Jareš
29. Pavel Pech
39. OG
54. Michal Bošanský
5. 10. 17 20:15 P2 Reage boys Indus 5. 3:4 (1:2)
Indus sice neměl nikoho na střídání, ale fotbalová kvalita byla na jeho straně. Zejména kontrola míče Folejtara a rychlost a akcelerace obrany výrazně převyšovaly 6. ligu. Souboj o střelce utkání vyhrál nechtěně domácí Jareš, neb jeho podpis nesla i parádní hlavička do vlastní branky. Pochvala obou týmů za férový zápas. Jaroslav Vimer, Petr Ovčáček
Reage boys Indus
Ondřej Pavlíček – Michal Bošanský, Daniel Čermák, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Martin Lehečka, Dalibor Mička, Pavel Pech, Radek Sedlák vs Dino Velič – Jan Dřevíkovský, Michal Folejtar, Jakub Hlava, Filip Laník, Filip Malý
23., 55., 59. Michal Jareš 16., 34., 53. Jan Dřevíkovský
24. OG
28. 9. 17 20:15 P1 Tralalalala Reage boys 4. 1:3 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém byli lepší domácí, ale vyhráli hosté.
Tralalalala Reage boys
Martin Cuhra – Pavel Bartl, Václav Jánský, Karolína Kopecká, Milan Lecián, Filip Petrásek, Marek Sommer, Vladimír Španihel vs Ondřej Pavlíček – Michal Bošanský, Daniel Čermák, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Dalibor Mička, Jan Nekvapil
37. Vladimír Španihel 11. Michal Jareš
33., 52. Michal Bošanský
21. 9. 17 20:15 P2 Reage boys Strašnická šlechta 3. 3:4 (1:1)
Rychlé a kombinačně kvalitní utkání, ve kterém branky začaly padat až po změně stran.
Reage boys Strašnická šlechta
Ondřej Pavlíček – Daniel Čermák, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Martin Lehečka, Dalibor Mička, Jan Nekvapil, Pavel Pech, Radek Sedlák vs Petr Havlín – Zdeněk Beránek, Tomáš Havlín, Martin Janeček, Martin Kolkop, Martin Müller, Karel Švec, Petr Sýkorovský