16. 11. 17 20:45 CESMI Dolní Kralovice FC Tuscarora 03 10. 4:0 (3:0)
Zápas byl od začátku v režii domácích. Beneš
Richard Šaman – Jan Boček, Miroslav Boček, Milan Hrtánek, Jan Korta, Václav Paroubek, Jakub Pitelka, Ondřej Pitelka, Jan Prchal, Rudolf Šaman, Petr Vlk vs Marek Farda – Filip Borkowski, Martin Kočárek, Lukáš Perský, Andrej Pilipenko, Slávek Rummel, Miroslav Špaček
24. Jan Boček
30. Jan Prchal
48. Ondřej Pitelka
9. 11. 17 19:30 ARIT Tuscarora 03 Concur 1.FC 9. 1:1 (0:1)
Concur se sice ujal vedení, to však bylo vše, mohl klidně prohrát. Tuscarora vyrovnala přímo z rohu a bod brala všemi deseti. Hošek, Cerneha
Tuscarora 03 Concur 1.FC
Marek Farda – Václav Herold, Martin Kočárek, Lukáš Perský, Andrej Pilipenko, Martin Reček, Miroslav Špaček vs Filip Kabátek – Bogdan-Gabriel Bruma, Eric Leitner, Victor Mallo, Alessio Marongiu, Mikhail Sukhotin, Giacomo Vacirca, Jan Zelený
40. Martin Reček 7. Bogdan-Gabriel Bruma
2. 11. 17 19:15 MOTO2 Bandidoz Tuscarora 03 8. 3:1 (1:0)
Pohodové utkání a zasloužené vítězství lepšího týmu Bandidoz. Hošek
Bandidoz Tuscarora 03
František Vógl – Jan Dřízhal, Jaroslav Jakubec, Jan Jeřábek, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Jan Voříšek vs Marek Farda – Václav Herold, Martin Kočárek, Lukáš Perský, Andrej Pilipenko, Martin Reček, Slávek Rummel, Miroslav Špaček
23. Jan Jeřábek
37. OG
50. Jan Dřízhal
54. Martin Kočárek
26. 10. 17 19:30 ARIT Tuscarora 03 Atletico Dělo SFC A 7. 1:1 (1:1)
Pěkné fotbalové utkání dvou týmů se zaslouženou remízou. Boubín
Tuscarora 03 Atletico Dělo SFC A
Lukáš Perský – Václav Herold, Martin Kočárek, Tomáš Már, Andrej Pilipenko, Martin Reček, Slávek Rummel, Miroslav Špaček vs Daniel BachoTomáš Kaplan, Jan Langer, Jan Lasák, Pavel Latoň, Michal Pazderník, Matěj Uhlíř
22. Václav Herold 24. Jan Lasák
19. 10. 17 20:15 P1 XXX Tuscarora 03 6. 3:1 (2:0)
XXX měli v prvním poločase více ze hry a dokázali si vytvořit dvoubrankové vedení. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a sahali po remíze. Nakonec si však domácí v závěru vítězství pojistili.
XXX Tuscarora 03
Jiří Hlavín – Marek Daneziev, Zbyněk Dusil, Jan Fečík, Milan Kejzlar, Lukáš Kříž, Jan Kubr, Jakub Moťka, Petr Palkoska vs Marek Farda – Václav Herold, Martin Kočárek, Tomáš Már, Slávek Rummel, Miroslav Špaček
17. Milan Kejzlar
22. Jakub Moťka
59. Marek Daneziev
49. Václav Herold
5. 10. 17 19:15 MALES Tuscarora 03 Slamník I.USP 5. 5:4 (4:0)
Patrik Štorc
Tuscarora 03 Slamník I.USP
Marek Farda – Martin Kočárek, Tomáš Már, Andrej Pilipenko, Martin Reček, Slávek Rummel, Miroslav Špaček vs Petr Linhart – Petr Andreas, Martin Chalupa, Richard Chlistovský, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Martin Petráček, Michael Tereba
53. Petr Andreas
28. 9. 17 20:15 ZABEH Indus Tuscarora 03 4. 4:2 (1:2)
Běhavý, ale pohodový zápas s množstvím soubojů o míč, ze začátku velmi vyrovnaný. Ve druhé půli se ale Indus brankově zlepšil a otočil vývoj zápasu. Tuscarora se již přes snahu branky nedočkala a odešla poražena.
Indus Tuscarora 03
Jiří Englich – Jan Dřevíkovský, Michal Folejtar, Jakub Hlava, Lumír Kübel, Filip Laník, Filip Malý vs Marek Farda – Tomáš Már, Andrej Pilipenko, Martin Reček, Slávek Rummel, Miroslav Špaček
8., 45. Jakub Hlava
51. Filip Laník
59. Michal Folejtar
13. Miroslav Špaček
21. 9. 17 20:30 MOTO3 Tuscarora 03 Tralalalala 3. 5:0 (4:0)
Ve velice přátelské atmosféře se odehrál zápas s jasným vítězstvím Tuscarory. Janda
Tuscarora 03 Tralalalala
Marek Farda – Václav Herold, Martin Kočárek, Tomáš Már, Andrej Pilipenko, Jan Plic, Martin Reček, Slávek Rummel, Miroslav Špaček vs Martin Cuhra – Jan Gubiš, Karolína Kopecká, Milan Lecián, Zuzana Řežábková, Marek Sommer, Vladimír Španihel
6. Václav Herold
8. Martin Kočárek
23. Slávek Rummel
26. Tomáš Már
31. Jan Plic
14. 9. 17 19:30 ARIT Strašnická šlechta Tuscarora 03 2. 3:1 (1:1)
Oboustranně pohledné utkání.
Strašnická šlechta Tuscarora 03
Petr Havlín – Tomáš Havlín, Lukáš Kabeš, Martin Kolkop, Roman Kopecký, Martin Müller, Petr Sýkorovský vs Lukáš Perský – Marek Farda, Václav Herold, Martin Kočárek, Andrej Pilipenko, Martin Reček, Slávek Rummel, Miroslav Špaček
25. Martin Müller
33., 57. Tomáš Havlín
14. Václav Herold
7. 9. 17 20:15 P2 Tuscarora 03 Reage boys 1. 1:1 (0:0)
Velmi vyrovnané utkání, které mohlo skočit jakýmkoliv výsledkem. Zajímavostí je, že branky padaly až ve druhém poločase. Josef Jedlička
Tuscarora 03 Reage boys
Marek Farda – Václav Herold, Martin Kočárek, Tomáš Már, Lukáš Perský, Andrej Pilipenko, Martin Reček, Slávek Rummel, Miroslav Špaček vs Pavel Sivák – Michal Bošanský, Daniel Čermák, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Martin Lehečka, Dalibor Mička, Jan Nekvapil, Pavel Pech