Čt 14.9.17 18:15, 19:30, 20:45 ARIT Vysmátí zajíci A
Út 19.9.17 18:00, 19:15 HRAB1 Zelení študáci
St 20.9.17 18:00, 19:15, 20:30 STER3 Dukla Praha FK
Čt 28.9.17 18:15, 19:30, 20:45 MIKU4 Limita
Pá 29.9.17 18:00, 19:15 SCBEC Prague St. Gentlemen
Pá 29.9.17 19:30, 20:45 HOSTI Hubertův Tuřín
St 11.10.17 17:45, 19:00, 20:15 P2 Slovan Amatéři
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

A je dobojováno. Z prvního místa s přehledem postupují Prague St.Gentlemen, kteří se se sedmičkou rozloučili v duchu celosezonního působení – vysokou výhrou nad Limitou. Doprovodí je Praetorians a Manchlastr, kteří si to rozdali v posledním kole, kde Manchlastr ve strachu o postup střílel góly jako divý. Měl zároveň štěstí, Fugas totiž podlehl Torpédu a nemohl ho tak ohrozit, Torpédo možná čeká dodatečný postup. Na druhém konci tabulky se na poslední chvíli podařilo zachránit Slovanu, který v přímém boji o záchranu porazil a do osmičky tak shodil Hubertův Tuřín. Kdyby Zelení študáci hráli tak, jak v posledních kolech, mohli se sestupu vyhnout. Na závěr sezony porazili New Jersey Devils, kteří nastoupili v oslabení. Třetí sestupové místo už od prvního kola "zahřívali" Vysmátí zajíci, kteří vůbec nenastoupili.

27. 11. 17 19:15 TEMPO Vysmátí zajíci A Dukla Praha FK 11. 0:6 k.
27. 11. 17 19:00 P3 Torpédo Hulín FC Fugas CF B 11. 4:0 (1:0)
Pohledné utkání, ve kterém se Torpedo dostalo do vedení, které ve druhém poločase ještě dokázalo navýšit. Hošek
Torpédo Hulín FC Fugas CF B
Milan Víšek – František David, Jan Fujáček, Petr Jahn, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek vs Štěpán Honzík – Lukáš Burian, Zdeněk Drozd, Boris Kaliský, Jan Klozar, Jan Kron, Petr Sova, Jan Stiborek
20., 39. Petr Valenta
46. Jan Pucherna
57. Petr Jahn
27. 11. 17 19:00 P2 Praetorians FC B Manchlastr FC 11. 1:8 (0:5)
Po celou dobu utkání byli jasně aktivnější hosté, jak technicky, tak střelecky. Zasloužená výhra. Kohout
Praetorians FC B Manchlastr FC
Martin Provazník – Martin Chaloupecký, Václav Eis, Lukáš Houška, Petr Provazník, Jiří Sander, Michal Šefr vs Jakub Bečvář – Michal Balík, Jakub Čížkovský, Marek Filko, Filip Kotyza, Robert Němec, Vojtěch Přeučil, Jiří Šumbera, David Tejnor, Matěj Veselý, Pavel Vondrášek, Matěj Závorka
53. Martin Chaloupecký 13. Vojtěch Přeučil
18., 29., 30., 51. Matěj Veselý
25. Filip Kotyza
42. Michal Balík
55. Jakub Čížkovský
27. 11. 17 19:00 ZABEH Slovan Amatéři Hubertův Tuřín 11. 4:2 (3:2)
Tuřín dal více gólů, ale bohužel dva do vlastní brány.
Slovan Amatéři Hubertův Tuřín
Leoš Navrátil – Dušan Fojtík, Jiří Fousek, Vojtěch Haninger, Jan Hořejší, Jan Kmeť, Tomáš Konečný, Marek Rucki, Pavel Stejskal, Jan Vocásek vs Karel Musil – Jan Grebík, David Jelínek, Matěj Klíma, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Lukáš Macek, Michal Macek, Adam Stejskal, Alexandr Suchánek
15. Jiří Fousek
17., 23. OG
50. Vojtěch Haninger
8. Adam Stejskal
20. Jan Grebík
27. 11. 17 19:00 MALES Prague St. Gentlemen Limita 11. 8:2 (0:2)
První poločas patřil hostům, kteří se díky dvěma gólům dostali do vedení. Domácí po spálených šancích z prvního poločasu otočili průběh utkání a díky osmi brankám, které vstřelili ve druhém poločase, vyhráli. Velmi vyrovnané utkání. Jaroslav Falat, Jozef Aštary
Prague St. Gentlemen Limita
Erik Kahle – Tomáš Brunclík, Pavel Chalupa, Jakub Karfilát, Vladimír Koucký, Hoang Dung Nguyen, Lukáš Rieger, Tomáš Šimůnek, Pavel Sojka, Filip Tvrzický, František Vomáčka, Ondřej Wallesch, Štěpán Zajíček vs Radek Matoušek – Filip Matoušek, Martin Prokop, Michal Šťastný, Tomáš Zderadička, Vojtěch Zderadička
32., 48. Pavel Sojka
37., 41., 42., 51., 53. Filip Tvrzický
58. Erik Kahle
5. Filip Matoušek
13. Martin Prokop
27. 11. 17 19:00 P1 New Jersey Devils B Zelení študáci 11. 2:4 (0:2)
Převaha Zelených študáků proti oslabenému soupeři se brankově projevila až ve druhém poločase.