St 21.3.18 18:00, 19:15, 20:30 ZAK Suchá dáseň AC
St 21.3.18 18:00, 19:15, 20:30 SCBEC Traktor Praha A
Čt 22.3.18 18:15, 19:30 zzNOVOB Legends are back
Pá 13.4.18 18:00, 19:15, 20:30 ZAK Traktor Praha A
Út 17.4.18 19:15, 20:30 MOTO3 Slovan Amatéři
St 18.4.18 19:00, 20:15 P1 Fugas CF B
Pá 20.4.18 18:15, 19:30 PRKOP Suchá dáseň AC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Vedoucí trio se se soutěží rozloučilo vítězně a do výtahu směr šestá liga tak nastupuje v pozitivním duchu. Bohemia zvýšenou aktivitou v druhém poločase udolala houževnatý Traktor a zajistila si tak vavříny za prvenství ve skupině. Druhá Dukla má sice stejně bodů, ale horší vzájemný zápas. New Jersey mohlo sice ještě o třetí příčku přijít, neponechalo ale nic náhodě a Guláš povečeřelo hned se sedmi knedlíky. Legendy zkolabovaly proti Suché dásni a prohrály 1:6. O čtvrté místo sice nepřišly, ale s 15 body by měly velkou naději na dodatečný postup, takhle na něj mohou asi zapomenout. Fugas udolal gólem v závěru Red Leads a na poslední chvíli se zachránil na úkor Amatérů, kteří nestačili na Duklu. Spolu s nimi padají Kulva s Limitou, jejich vzájemný souboj skončil výhrou "matematiků".

25. 6. 18 20:45 HANSP Traktor Praha A Bohemia AFK 11. 1:5 (1:1)
Traktor hrál na hranici svých možností a dlouho sahal po bodu. Bohemia ale nakonec zužitkovala možnost střídání a soupeře zlomila. Miroslav Korbel, Tomáš Petr
Traktor Praha A Bohemia AFK
Vojtěch Bulíček – Jan Brož, Pavel Rybář, Marek Seidel, Michal Veverka, Jan Zajíček vs Petr Vítek – Miloslav Adámek, Pavel Bělík, Martin Budinský, Michal Ekrt, Jan Hudák, Aleš Krupička, Marek Stránský
29. Michal Veverka 24., 60. Jan Hudák
39. Aleš Krupička
54. Pavel Bělík
59. Michal Ekrt
52. Pavel Bělík
25. 6. 18 20:45 LITVI New Jersey Devils B Guláš FC 11. 7:2 (3:1)
Jednoznačné utkání v režii domácích, kteří soupeře přehráli ve všech ohledech. Rosenberger
New Jersey Devils B Guláš FC
Petr Mecera – Jan Bleha, Ladislav Korn, Tomáš Korn, Jan Kovářík, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Václav Perlík vs Lukáš Paulů – Jan Jiráň, Miroslav Korecký, Tomáš Korecký, David Petr, Mirko Vasič