8. New Jersey Devils B 11 5 0 6 26:29 10

Pá 29.9.17 18:00 SCBEC Sculpturo FC Nebeský bastardi   (HL7H)
Pá 29.9.17 19:15 SCBEC Co je? Notor Střešovice FC   (HL5G)
St 18.10.17 19:30 TEMPO Budvarka B Czech line   (HL8G)
St 18.10.17 20:45 TEMPO Alibi Dirty Bastards   (HL5D)
Út 7.11.17 19:15 MOTO3 Rošťáci Strahovská 10 B   (HL8F)
Út 7.11.17 20:30 MOTO3 Inter Letná Junior Motol   (HL8B)

27. 11. 17 19:00 MALES Prague St. Gentlemen Limita 11. 8:2 (0:2)
První poločas patřil hostům, kteří se díky dvěma gólům dostali do vedení. Domácí po spálených šancích z prvního poločasu otočili průběh utkání a díky osmi brankám, které vstřelili ve druhém poločase, vyhráli. Velmi vyrovnané utkání. Jaroslav Falat, Jozef Aštary
Prague St. Gentlemen Limita
Erik Kahle – Tomáš Brunclík, Pavel Chalupa, Jakub Karfilát, Vladimír Koucký, Hoang Dung Nguyen, Lukáš Rieger, Tomáš Šimůnek, Pavel Sojka, Filip Tvrzický, František Vomáčka, Ondřej Wallesch, Štěpán Zajíček vs Radek Matoušek – Filip Matoušek, Martin Prokop, Michal Šťastný, Tomáš Zderadička, Vojtěch Zderadička
32., 48. Pavel Sojka
37., 41., 42., 51., 53. Filip Tvrzický
58. Erik Kahle
5. Filip Matoušek
13. Martin Prokop
13. 11. 17 19:15 MOTO3 Hubertův Tuřín Prague St. Gentlemen 10. 1:3 (1:1)
Utkání plné nepřesností a nakopávaných míčů rozhodlo štěstí v brankovém prostoru.
Hubertův Tuřín Prague St. Gentlemen
Karel Musil – Jan Grebík, Matěj Klíma, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Lukáš Macek, Alexandr Suchánek, Filip Vymyslický vs Erik Kahle – Tomáš Brunclík, Pavel Chalupa, Jakub Karfilát, Vladimír Koucký, Hoang Dung Nguyen, Lukáš Rieger, Tomáš Šimůnek, Pavel Sojka, Filip Tvrzický, František Vomáčka, Ondřej Wallesch, Štěpán Zajíček
12. Matěj Klíma 4. Filip Tvrzický
32. Štěpán Zajíček
56. Pavel Chalupa
6. 11. 17 20:15 P3 Prague St. Gentlemen Fugas CF B 9. 5:2 (3:1)
Bojovné utkání. Rozhodl lepší střelecký potenciál domácího mužstva.
Prague St. Gentlemen Fugas CF B
Erik Kahle – Tomáš Brunclík, Pavel Chalupa, Jakub Karfilát, Vladimír Koucký, Hoang Dung Nguyen, Lukáš Rieger, Tomáš Šimůnek, Pavel Sojka, František Vomáčka, Ondřej Wallesch, Štěpán Zajíček vs Štěpán Honzík – Ján Bučko, Lukáš Burian, Zdeněk Drozd, Boris Kaliský, Jan Klozar, Jan Kron, Petr Sova
8. Štěpán Zajíček
15., 16. Vladimír Koucký
51. Pavel Chalupa
56. Hoang Dung Nguyen
4. Jan Klozar
44. Jan Kron
30. 10. 17 19:30 ARIT Dukla Praha FK Prague St. Gentlemen 8. 1:4 (0:2)
Utkání hrané ve velkém tempu. Oba týmy si vytvářely mnoho šancí, ale hosté byli produktivnější a po zásluze berou body oni.
Dukla Praha FK Prague St. Gentlemen
Tibor Szenczi – Radek Dvořák, Martin Michálek, Jiří Němec, Linda Nguyenová, Filip Obermajer, Tomáš Plavec, Martin Rothe, Adam Stoklasa vs Erik Kahle – Tomáš Brunclík, Pavel Chalupa, Jakub Karfilát, Hoang Dung Nguyen, Lukáš Rieger, Tomáš Šimůnek, Pavel Sojka, Filip Tvrzický, František Vomáčka, Štěpán Zajíček
60. Linda Nguyenová 27., 60. Filip Tvrzický
28. Lukáš Rieger
54. Hoang Dung Nguyen
53. Lukáš Rieger
16. 10. 17 20:15 METE2 Torpédo Hulín FC Prague St. Gentlemen 6. 2:2 (0:0)
Pěkné, rychlé utkání přesahující úroveň sedmé ligy. Krásné okamžiky s hezkými kombinacemi. Opravdu pěkný fotbal. Oba brankáři skvěle zachytali a remíza je spravedlivá.
Torpédo Hulín FC Prague St. Gentlemen
Milan Víšek – František David, Jan Fujáček, Petr Jahn, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek vs Erik Kahle – Tomáš Brunclík, Pavel Chalupa, Jakub Karfilát, Vladimír Koucký, Hoang Dung Nguyen, Lukáš Rieger, Tomáš Šimůnek, Pavel Sojka, Filip Tvrzický, František Vomáčka, Ondřej Wallesch, Štěpán Zajíček
41. Michal Kodr
51. Petr Valenta
39. Vladimír Koucký
56. Filip Tvrzický
9. 10. 17 19:00 DABLI Prague St. Gentlemen Slovan Amatéři 5. 6:0 (2:0)
Slovan neměl hráče na střídání, ale v prvním poločase ještě zvládl vzdorovat. Po přestávce ale kvůli zranění jeden hráč odstoupil a byla jen otázka, kolik gólů zvládnou PSG nastřílet. Filip Buriánek, Tomáš Randl
Prague St. Gentlemen Slovan Amatéři
Erik Kahle – Tomáš Brunclík, Pavel Chalupa, Jakub Karfilát, Vladimír Koucký, Hoang Dung Nguyen, Lukáš Rieger, Tomáš Šimůnek, Pavel Sojka, Filip Tvrzický, František Vomáčka, Ondřej Wallesch, Štěpán Zajíček vs Leoš Navrátil – Jiří Fousek, Vojtěch Haninger, Jan Hořejší, Tomáš Konečný, Jiří Navrátil
5., 25., 60. Filip Tvrzický
35. OG
50. Vladimír Koucký
58. Hoang Dung Nguyen
2. 10. 17 20:30 MOTO3 Zelení študáci Prague St. Gentlemen 4. 0:7 (0:3)
Jednoznačné a zasloužené vítězství pro tým Prague St.Gentlemen. Herně tomu pomohl hráč Tvrzický svými pěti góly.
Zelení študáci Prague St. Gentlemen
Jan Mařík – Michal Brož, Pavel Fiala, Michal Gertner, Pavel Janeček, Kamil Molnár, Lubomír Šticha, Zbyněk Svoboda vs Erik Kahle – Tomáš Brunclík, Pavel Chalupa, Jakub Karfilát, Vladimír Koucký, Hoang Dung Nguyen, Lukáš Rieger, Tomáš Šimůnek, Pavel Sojka, Filip Tvrzický, František Vomáčka, Ondřej Wallesch, Štěpán Zajíček
9., 9., 32., 49., 51. Filip Tvrzický
12. Hoang Dung Nguyen
47. Lukáš Rieger
25. 9. 17 18:00 KORAB Praetorians FC B Prague St. Gentlemen 3. 2:3 (0:3)
Hosté vstoupili do utkání lépe a patřila jim celá první půle. Domácí se po pauze herně zvedli a celou druhou půli tlačili, ale víc než dva góly nevytěžili, a tak hosté berou s velkým kusem štěstí dva body.
Praetorians FC B Prague St. Gentlemen
Martin Provazník – Martin Chaloupecký, Václav Eis, Lukáš Houška, Petr Provazník, Jiří Sander, Michal Šefr, Jiří Wiesner vs Erik Kahle – Tomáš Brunclík, Pavel Chalupa, Jakub Karfilát, Vladimír Koucký, Hoang Dung Nguyen, Lukáš Rieger, Tomáš Šimůnek, Pavel Sojka, Filip Tvrzický, František Vomáčka, Ondřej Wallesch, Štěpán Zajíček
31. Martin Chaloupecký
55. Václav Eis
18., 25., 28. Filip Tvrzický
18. 9. 17 19:30 zzNOVOB Prague St. Gentlemen New Jersey Devils B 2. 4:1 (2:0)
Bojovné a vcelku vyrovnané utkání plné šancí nakonec vyhrál lepší a početnější tým. Hra probíhala v duchu fair-play a hrál se pohledný fotbal.