Čt 12.10.17 18:15 MIKU4 Lipnice Švárni šuhaji   (HL7G)
Čt 12.10.17 19:30 MIKU4 Sokol Picasso A Power Rangers   (HL3C)
Čt 12.10.17 20:45 MIKU4 Vlci Praha Nejasná identita 1.HK   (HL8I)
Po 30.10.17 18:15 CESMI Lemplíci FC Airconquest F.F.C.   (HL8C)
Po 30.10.17 19:30 CESMI Bohemia AFK Farkáň 92 1.FC   (HL6B)
Po 30.10.17 20:45 CESMI BongoBongo AC Orange Predators A   (HL3A)

29. 11. 17 20:45 BECH Sedm zbabělých A Primeira Equipe 11. 4:2 (3:2)
Primeira šla hned do vedení 2:0, ale před koncem prvního poločasu Mužík rozehrál svojí partii a třemi góly rozhodl o osudu zápasu.
Sedm zbabělých A Primeira Equipe
Pavel Kříž – Vojtěch Ježek, Petr Mansfeld, Zdeněk Maršík, Jakub Mužík, Jiří Rohlík, Roman Strejček vs Michal Říha – Jan Doseděl, Ondřej Kadeřábek, Eduard Kohout, Václav Kužílek, Petr Vejr, Tomáš Vejr, Petr Zimola
20., 21., 29. Jakub Mužík
54. OG
2., 5. Jan Doseděl
20. 11. 17 20:15 P3 Sedm zbabělých A VSK MFF UK Praha A 7. 4:2 (1:1)
Hosté ještě čtyři minuty před koncem vedli o jednu branku. Poté však domácí vzali utkání do svých rukou a třemi rychlými góly rozhodli o svém vítězství.
Sedm zbabělých A VSK MFF UK Praha A
Martin Janda – Jindřich Adolf, Vojtěch Ježek, Pavel Kříž, Jakub Mužík, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan, Roman Strejček vs Šimon Srp – Tiago Manuel De Oliveira Marques, Vratislav Fabián, Jakub Kandra, Milan Krtička, Matěj Ryston, Vladimír Šišma
17., 59. Jindřich Adolf
57., 58. Vojtěch Ježek
2. Vladimír Šišma
39. Šimon Srp
16. Šimon Srp
15. 11. 17 17:00 HANSP Bulánci Sedm zbabělých A 10. 7:3 (5:0)
Bulánci rozhodli zápas už v prvním poločase, kdy si vytvořili pětigólový náskok. Druhý poločas Sedm zbabělých zabralo, ale jen zkorigovalo skóre. Husák
Bulánci Sedm zbabělých A
Martin Bašta – Lukáš Kalenda, Josef Marc, Kryštof Petr, Michal Petráš, Petr Všetečka, David Žampach vs Martin Janda – Jindřich Adolf, Jan Brožek, Vojtěch Ježek, Pavel Kříž, Zdeněk Maršík, Jakub Mužík, Jiří Rohlík, Roman Strejček
4., 13., 36. Lukáš Kalenda
9., 24., 57. Josef Marc
17. David Žampach
36. Vojtěch Ježek
41. Zdeněk Maršík
46. Jan Brožek
8. 11. 17 20:00 ARIT Sedm zbabělých A Atletico Dělo SFC B 9. 2:5 (1:3)
Zápas probíhal bez problémů. Petr Sochůrek, David Vobořil
Sedm zbabělých A Atletico Dělo SFC B
Martin Janda – Jindřich Adolf, Vojtěch Ježek, Pavel Kříž, Petr Mansfeld, Jiří Rohlík vs Šimon Skála – Matyáš Hrčka, Marek Jablonski, Pavel Jonák, Ivo Konderla, Štěpán Lamich, Libor Marek, Adam Varyš
17. Jiří Rohlík
32. Jindřich Adolf
7. Pavel Jonák
26. Ivo Konderla
30., 48., 48. Libor Marek
1. 11. 17 20:30 ZAK Hlavonožci na niti FC Sedm zbabělých A 8. 2:5 (2:1)
Rychlý, útočný fotbal s množstvím šancí na obou stranách. Pohledné utkání. Trnka
Hlavonožci na niti FC Sedm zbabělých A
Petr Komárek – Tomáš Bohuslávek, Jakub Ferjenčík, Filip Horáček, Miroslav Joch, Viktor Komárek, Miroslav Šafránek, Marek Školud vs Martin Janda – Jindřich Adolf, Jan Brožek, Vojtěch Ježek, Pavel Kříž, Zdeněk Maršík, Jakub Mužík, Jiří Rohlík
17. Jakub Ferjenčík
18. Filip Horáček
15., 52., 57. Jindřich Adolf
41. Jan Brožek
50. Pavel Kříž
18. 10. 17 20:45 DEKAN Uličníci FC Sedm zbabělých A 6. 4:7 (1:2)
Pohledné a klidné utkání, zasloužená výhra hostů.
Uličníci FC Sedm zbabělých A
Tomáš Kresl – Antonín Ambrož, Jan Grafnetter, Michal Koc, Jiří Mašek, Petr Nipl, Petr Pecivál, Petr Pospíšil vs Jakub Mužík – Jindřich Adolf, Martin Janda, Vojtěch Ježek, Pavel Kříž, Petr Mansfeld, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan, Roman Strejček
16. Antonín Ambrož
45., 46., 56. Petr Pospíšil
3., 45., 52. Pavel Kříž
26., 32., 35. Jindřich Adolf
51. Martin Janda
11. 10. 17 18:15 HANSP Sedm zbabělých A 64! FC Kobylisy A 5. 2:0 (0:0)
Zápas dobré úrovně vyhráli hráči Zbabělých díky výborné obraně a kvalitnímu výkonu brankáře. Růžička
Sedm zbabělých A 64! FC Kobylisy A
Martin Janda – Jindřich Adolf, Jan Brožek, Vojtěch Ježek, Pavel Kříž, Zdeněk Maršík, Jakub Mužík, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan vs Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Michal Knapp, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal, Tomáš Tumpach, Jiří Vaněk, Michal Zbořil
50. Jindřich Adolf
58. Vojtěch Ježek
4. 10. 17 19:00 METE1 Shooters Morava FC Sedm zbabělých A 4. 1:5 (0:1)
Hosté byli herně mnohem lepší, ale na vyložené šance to bylo dlouho vyrovnané. Zbabělí se prosadili gólem do šatny a ve druhém poločase stvrdili svou převahu i góly. Jedlička
Shooters Morava FC Sedm zbabělých A
Bohumil StodolaTomáš Čelůstka, Tomáš Kukla, Martin Kuttler, Richard Netopil, Roman Skála, Lukáš Špaček, Pavel Střelecký, Lukáš Uher, Lukáš Valeš vs Vojtěch Ježek – Jindřich Adolf, Martin Janda, Pavel Kříž, Petr Mansfeld, Zdeněk Maršík, Jakub Mužík, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan, Roman Strejček
49. Tomáš Čelůstka 38 Lukáš Valeš 30., 42., 51. Martin Janda
41. Jindřich Adolf
57. Jakub Mužík
27. 9. 17 19:30 HANSP Sedm zbabělých A Sipral Stars 3. 4:1 (2:1)
Zápas pohledný, rychlý a fotbalový. Domácí byli fotbalovější a zaslouženě vyhráli.
Sedm zbabělých A Sipral Stars
Jan Brožek – Vojtěch Ježek, Zdeněk Maršík, Jakub Mužík, Aleš Skřivan vs Pavel Knob – Josef Juráš, Stanislav Kroužel, Robert Ročkai, Zoltán Schneider, Pavel Starý, Lukáš Týle
12., 19., 36. Vojtěch Ježek
41. Jakub Mužík
13. Zoltán Schneider
20. 9. 17 20:15 METE1 Sparta Pivaři AC Sedm zbabělých A 2. 4:3 (2:3)
Vyrovnané utkání, ve kterém hosté třikrát vedli a nakonec nezískali ani bod. Domácí posledních deset minut hosty zatlačili a zápas otočili gólem v poslední minutě.
Sparta Pivaři AC Sedm zbabělých A
Bohumil Říčař – Jakub David, Jan David, Michal Dvořák, Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Václav Král, Petr Lochman, Josef Pelikán, Jaroslav Stehlík vs Martin Janda – Jan Brožek, Vojtěch Ježek, Pavel Kříž, Petr Mansfeld, Zdeněk Maršík, Jakub Mužík, Jiří Rohlík
12., 17. Jakub David
50., 60. Lukáš Klinka
60 Petr Lochman 2. Pavel Kříž
14. Jakub Mužík
25. OG
13. 9. 17 17:00 DEKAN Red Leads Sedm zbabělých A 1. 4:6 (3:0)
V první půli vyrovnaný zápas s lepší koncovkou domácích. kteří zaslouženě po půli vedli. Hosté ve druhé půli zlepšili střelbu a zápas otočili.
Red Leads Sedm zbabělých A
Kryštof Černovský – Oliver Cuadra, Vojtěch Martínek, Petr Pachovský, David Stránský, Jonathan Ton, Jiří Vorel vs Jakub Mužík – Jindřich Adolf, Jan Brožek, Martin Janda, Vojtěch Ježek, Pavel Kříž, Petr Mansfeld, Zdeněk Maršík, Jiří Rohlík