Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 7.12.17 | 19:00 | P2 | Ravens FC Lipnice | 11. | 5:4 |
Čt 7.12.17 | 19:00 | METE1 | CFG Suchdol Kopanda team FC | 11. | 2:3 |
Čt 7.12.17 | 19:00 | P3 | Rošambo Lazareth | 11. | 0:2 |
Čt 7.12.17 | 19:00 | P1 | Napoleoni Tutto bene B | 11. | 2:3 |
Čt 7.12.17 | 19:00 | METE2 | S nadhledem Houbařův Ráj | 11. | 0:4 |
Čt 7.12.17 | 18:15 | BECH | Šejk Peterka Švárni šuhaji | 11. | 0:6 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švárni šuhaji | 11 | 9 | 0 | 2 | 41:19 | 18 |
2. | Tutto bene B | 11 | 8 | 1 | 2 | 56:21 | 17 |
3. | Rošambo | 11 | 6 | 1 | 4 | 46:34 | 13 |
4. | Napoleoni | 11 | 4 | 3 | 4 | 31:27 | 11 |
5. | Houbařův Ráj | 11 | 5 | 1 | 5 | 23:34 | 11 |
6. | Šejk Peterka | 11 | 4 | 2 | 5 | 36:35 | 10 |
7. | Lazareth | 11 | 4 | 2 | 5 | 25:30 | 10 |
8. | CFG Suchdol | 11 | 5 | 0 | 6 | 28:34 | 10 |
9. | Lipnice | 11 | 4 | 1 | 6 | 38:31 | 9 |
10. | Ravens FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 32:44 | 9 |
11. | Kopanda team FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 22:40 | 8 |
12. | S nadhledem | 11 | 2 | 2 | 7 | 25:54 | 6 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Pá 15.9.17 | 18:00, 19:15 | ZAK | S nadhledem |
Pá 15.9.17 | 18:15, 19:30 | PRKOP | Tutto bene B |
Út 19.9.17 | 19:00, 20:15 | P1 | Lipnice |
Čt 21.9.17 | 18:00, 19:15, 20:30 | KORAB | Kopanda team FC |
Pá 29.9.17 | 18:15, 19:30 | HANSP | Napoleoni |
St 4.10.17 | 19:00, 20:15 | P1 | S nadhledem |
St 4.10.17 | 19:30, 20:45 | DEKAN | Tutto bene B |
Pá 6.10.17 | 18:45, 20:00 | TEMPO | Ravens FC |
Út 10.10.17 | 19:00, 20:15 | METE2 | Lipnice |
Ne 15.10.17 | 11:15, 12:30 | P3 | Švárni šuhaji |
Čt 19.10.17 | 19:30, 20:45 | ZAK | Napoleoni |
Po 23.10.17 | 18:45, 20:00 | BIHOR | Tutto bene B |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Igor Brázda | Tutto bene A | 13 |
2. | Michal Novák | CFG Suchdol | 12 |
3. | Jiří Ruprecht | Tutto bene A | 11 |
4. | David Pham | Zkama FC | 11 |
5. | Jan Židlický | Rošambo | 11 |
6. | Dalibor Bláha | Lipnice | 9 |
7. | Jiří Futera | Orange Predators B | 8 |
8. | Mircea Mihai Lechaciu | Rošambo | 8 |
9. | Petr Chmelař | Šejk Peterka | 7 |
10. | Filip Žák | Lipnice | 7 |
11. | Jiří Fuciman | No fear KK | 7 |
12. | Marek Frýdl | Lipnice | 7 |
13. | Filip Krejča | Šejk Peterka | 7 |
14. | Jakub Horáček | Ravens FC | 7 |
15. | Štefan Lipták | Torpedo Cannabis | 6 |
16. | Marek Sič | Rošambo | 6 |
17. | Lukáš Šalamoun | Šejk Peterka | 6 |
18. | Tomáš Gorol | Kopanda team FC | 6 |
19. | Norbert Bartovič | Švárni šuhaji | 6 |
20. | Jakub Jágl | Lipnice | 6 |