Pá 29.9.17 18:15 HANSP R.I.P. A Power Rangers   (HL3C)
Pá 29.9.17 19:30 HANSP Pfefrs FC Homogen 1.FC B   (HL4F)
Čt 19.10.17 19:30 ZAK Městská policie Vládci Prahy   (HL3C)
Čt 19.10.17 20:45 ZAK Kluci z Vršovic Lucián FC B   (HL5F)
St 6.12.17 18:45 ARIT Viktorčin smích Buchmeister team   (HL7E)
St 6.12.17 20:00 ARIT Pod parou SK Elet   (HL8G)

7. 12. 17 19:00 P1 Napoleoni Tutto bene B 11. 2:3 (1:1)
První poločas byl naprosto vyrovnanou partií jak předvedenou hrou, tak výsledkem. Domácí skórovali z brejku a vydařené střele zprava, hosté vyrovnali po pěkně zahraném přímém kopu. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu. Domácí vedli, hosté po krásné akci skórovali. Poté domácím docházely síly, protože neměli střídání, a hosté dali v poslední minutě vítězný gól. Plucar
Napoleoni Tutto bene B
Milan Vojtěch – Tomáš Juritka, Jiří Kohout, Daniel Koubek, Denis Maizner, Milan Šimek, Jakub Stejskal vs Jakub Šimovček – Igor Brázda, Jiří Číp, Zdeňka Kabeláčová, Jan Krejčí, Jiří Küfner, Jiří Marek, Jiří Novák, David Pham, Jiří Ruprecht, Matej Sekel, Marek Surovčík
8., 39. Daniel Koubek 17. Jan Krejčí
54., 60. Igor Brázda
23. 11. 17 18:00 MALES Lipnice Napoleoni 10. 3:5 (2:2)
Rychlé bojovné utkání s řadou šancí na obou stranách. Boubín
Lipnice Napoleoni
Juraj Nožár – Dalibor Bláha, Marek Frýdl, Jakub Jágl, Richard Kubát, Hynek Kunstmüller, Filip Žák vs Milan Vojtěch – Jiří Fuciman, Tomáš Juritka, Jiří Kohout, Daniel Koubek, Denis Maizner, David Schleif, Milan Šimek, Jan Utěšený
1., 22., 53. Jakub Jágl 25., 27. David Schleif
43. Jiří Kohout
49. Jiří Fuciman
59. Denis Maizner
8. 11. 17 17:30 ARIT Napoleoni Lazareth 9. 2:2 (1:1)
Zápas probíhal bez problémů. Petr Sochůrek, David Vobořil
Napoleoni Lazareth
Milan Vojtěch – Jiří Fuciman, Tomáš Juritka, Jiří Kohout, Daniel Koubek, Denis Maizner, David Schleif, Jakub Stejskal vs Marian Holub – Zbyněk Brada, Zdeněk Douda, Tomáš Hobza, Vít Jankovský, Ondřej Matějka, Martin Ořešník, Juraj Vrla
5. Jiří Kohout
32. David Schleif
20. Zbyněk Brada
49. Tomáš Hobza
1. 11. 17 17:30 ARIT Kopanda team FC Napoleoni 8. 3:3 (1:3)
Domácí byli fotbalovější, naneštěstí ale dostali rychlý gól a do desáté minuty ještě druhý po krásném centru přes celé hřiště zakončeném hlavičkou Maiznera. Do konce zápasu už ztrátu nedohnali a pouze remizovali. Hosty podržel brankář. Luděk Šístek, Jan Koháry
Kopanda team FC Napoleoni
Alois Sečkár – Martin Bošiak, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Ondřej Halouzka, Martin Hložek, Vojtěch Miler, Jan Togner vs Milan VojtěchJiří Fuciman, Tomáš Juritka, Jiří Kohout, Daniel Koubek, Denis Maizner, David Schleif, Milan Šimek, Jan Utěšený
30. Martin Bošiak
50. Tomáš Gorol
56. Jan Togner
4. OG
9. Denis Maizner
20. Milan Šimek
26. 10. 17 20:45 HOSTI Napoleoni Houbařův Ráj 7. 3:1 (2:1)
Velmi vyrovnané utkání, kdy hosté doplatili na neproměňování šancí.
Napoleoni Houbařův Ráj
Milan Vojtěch – Jiří Fuciman, Tomáš Juritka, Jiří Kohout, Daniel Koubek, David Schleif, Milan Šimek, Jan Utěšený vs Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Aleš Čornanič, Tomáš Kapusta, Tomáš Komárek, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Lukáš Snopek, Matěj Urban, Jakub Vejnar, Jakub Zais
23. Tomáš Juritka
27. Milan Šimek
39. Jiří Fuciman
17. Jakub Vejnar
18. 10. 17 17:30 ARIT Švárni šuhaji Napoleoni 6. 2:1 (1:0)
Utkání průměrné úrovně vyhrál šťastnější tým. Remíza by zápasu slušela více.
Švárni šuhaji Napoleoni
Milan Mikuš – Matej Demčík, Jaroslav Fibichr, Filip Halm, Milan Kurilla, Štefan Lipták, Marián Revay vs Milan Vojtěch – Jiří Fuciman, Tomáš Juritka, Jiří Kohout, Daniel Koubek, Denis Maizner, David Schleif, Milan Šimek, Jan Utěšený
21. Štefan Lipták
32. OG
33. Tomáš Juritka
12. 10. 17 20:45 BECH Napoleoni Šejk Peterka 5. 5:2 (4:1)
Pohledný zápas v klidném duchu. Napoleoni byli jasně lepší a po zásluze vyhráli.
Napoleoni Šejk Peterka
Milan Vojtěch – Jiří Fuciman, Tomáš Juritka, Jiří Kohout, Daniel Koubek, Milan Šimek vs Michal Srnec – David Čermák, David Chmelař, Petr Chmelař, Karel Ejem, Filip Krejča, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík, Lukáš Vais, Michal Žůrek
8., 23., 23., 59. Jiří Fuciman
14. Tomáš Juritka
14. Lukáš Šalamoun
33. Filip Krejča
5. 10. 17 17:00 ARIT S nadhledem Napoleoni 4. 1:1 (1:1)
Velmi vyrovnané utkání, které skončilo remízou. Ani jeden tým nezvládl rozhodnout a obrany byly základem pro dělbu bodů.
S nadhledem Napoleoni
Lukáš Braunsperger – Jaroslav Malenovský, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák, Vojtěch Vinklárek, Lukáš Zelený vs Milan Vojtěch – Jiří Fuciman, Jiří Kohout, Daniel Koubek, Denis Maizner, David Schleif, Milan Šimek, Jan Utěšený
10. Ladislav Sedlák 6. Milan Šimek
21. 9. 17 19:30 MIKU4 Napoleoni CFG Suchdol 3. 2:4 (0:2)
Vyrovnaný zápas plný nákopů na bránu, v němž nad všemi čněl Novák ze Suchdolu.
Napoleoni CFG Suchdol
Milan Vojtěch – Jiří Fuciman, Daniel Koubek, Denis Maizner, David Schleif, Milan Šimek, Jan Utěšený vs Vojtěch Doležal – Petr Coka, Jiří Fejfar, Lukáš Hofman, David Murár, Bohumír Nepožítek, Michal Novák, Jaroslav Novotný, Jiří Pavlíček, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma
50., 57. David Schleif 21., 23., 54. Michal Novák
49. Lukáš Hofman
13. 9. 17 20:30 STER2 Rošambo Napoleoni 2. 6:1 (3:0)
Martin Štolba, Michal Kettner
Rošambo Napoleoni
Michal Papež – Martin Černý, Petr Hoffmann, Šimon Kozák, Martin Šamalík, Jan Židlický vs Milan Vojtěch – Jiří Fuciman, Jiří Kohout, Daniel Koubek, David Schleif, Milan Šimek, Jakub Stejskal, Jan Utěšený
16., 30., 33. Jan Židlický
23. Martin Černý
43. Šimon Kozák
50. Petr Hoffmann
41. Jiří Fuciman
7. 9. 17 19:30 HANSP Napoleoni Ravens FC 1. 6:0 k.