Pá 15.9.17 18:00 ZAK Scarface AC Městská policie   (HL3C)
Pá 15.9.17 19:15 ZAK Defect Praha Homogen 1.FC B   (HL4F)
St 4.10.17 19:00 P1 Spirit bar FC B PAPE Dejvice   (HL3B)
St 4.10.17 20:15 P1 M - Bubo A Efficenza AC   (HL4D)
Pá 27.10.17 18:15 HANSP Vocasuna CA Velký klády FC   (HL8J)
Pá 27.10.17 19:30 HANSP Zde je místo ... Sculpturo FC   (HL7H)

7. 12. 17 19:00 METE2 S nadhledem Houbařův Ráj 11. 0:4 (0:2)
Domácí hrající pouze ve čtyřech v poli byli asi i herně lepší, ale rozhodla početní převaha hostů. Zasloužená výhra Houbařů. Kohout
S nadhledem Houbařův Ráj
Lukáš Braunsperger – Tomáš Kratochvíl, Jaroslav Malenovský, Michal Pilař, Ladislav Sedlák vs Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Aleš Čornanič, Tomáš Kapusta, Tomáš Komárek, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Jiří Pokorný, Lukáš Snopek, Matěj Urban, Jakub Vejnar, Jakub Zais
4. Matěj Urban
22. Jiří Pokorný
34. Jakub Zais
58. OG
23. 11. 17 20:15 P1 Švárni šuhaji S nadhledem 10. 6:2 (4:1)
Rozhodčí se nedostavil.
Švárni šuhaji S nadhledem
Milan Mikuš – Filip Halm, Martin Kováč, Milan Kurilla, Peter Lipták, Štefan Lipták, Marián Revay vs Lukáš Braunsperger – Pavel Gerschon, Tomáš Kratochvíl, Jaroslav Malenovský, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Vojtěch Vinklárek, Lukáš Zelený
2. Peter Lipták
3. Martin Kováč
22. Marián Revay
26., 48., 54. Milan Kurilla
11. Vojtěch Vinklárek
37. Lukáš Zelený
9. 11. 17 20:45 BECH S nadhledem Šejk Peterka 9. 2:7 (0:2)
Konečný výsledek je pro poražené krutý, ve hře to bylo vyrovnané utkání, ale Šejk Peterka šance proměňoval a s přehledem vyhrál. Miroslav Weiner
S nadhledem Šejk Peterka
Lukáš Braunsperger – Antonín Beránek, Pavel Gerschon, Jaroslav Malenovský, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Vojtěch Vinklárek, Lukáš Zelený vs Michal Srnec – David Čermák, David Chmelař, Petr Chmelař, Karel Ejem, Filip Krejča, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík, Michal Žůrek
51., 60. Ladislav Sedlák 1., 36., 56. Petr Chmelař
16. Michal Urbančík
52. Filip Krejča
57., 58. Lukáš Šalamoun
2. 11. 17 20:30 MOTO3 Tutto bene B S nadhledem 8. 12:3 (5:2)
Klidný zápas. Tým S nadhledem hrál se čtyřech v poli a Tutto Bene si v klidu zastřílelo.
Tutto bene B S nadhledem
Jakub Šimovček – Igor Brázda, Jiří Číp, Zdeňka Kabeláčová, Jan Krejčí, Jiří Küfner, Jiří Marek, David Pham, Jiří Ruprecht, Matej Sekel, Marek Surovčík vs Lukáš Braunsperger – Antonín Beránek, Pavel Drobílek, Tomáš Kratochvíl, Jaroslav Malenovský, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Vojtěch Vinklárek, Lukáš Zelený
32. Michal Pilař
26. 10. 17 19:30 MIKU1 CFG Suchdol S nadhledem 7. 6:2 (3:1)
Zápas v režii domácích, kteří ho od začátku do konce kontrolovali. Skokánek
CFG Suchdol S nadhledem
Vojtěch Doležal – Libor Bican, Petr Coka, Jiří Fejfar, Luděk Markvart, David Murár, Bohumír Nepožítek, Michal Novák, Jaroslav Novotný, Jiří Pavlíček, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma vs Lukáš Braunsperger – Antonín Beránek, Pavel Drobílek, Pavel Gerschon, Jaroslav Malenovský, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Vojtěch Vinklárek, Lukáš Zelený
12., 29., 59. Michal Novák
24. Jaroslav Švestka
32. Petr Coka
46. Lukáš Tůma
21., 37. Jaroslav Malenovský
17. 10. 17 20:30 KORAB S nadhledem Rošambo 6. 4:4 (2:3)
Zasloužená remíza po vyrovnaném průběhu utkání. Jiří Rédr, Šimon Vobruba
S nadhledem Rošambo
Lukáš Braunsperger – Antonín Beránek, Pavel Gerschon, Tomáš Kratochvíl, Jaroslav Malenovský, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Vojtěch Vinklárek, Lukáš Zelený vs Michal Papež – Daniel Borodáč, Jakub Hlinovský, Mircea Mihai Lechaciu, Marek Sič, Vojtěch Šusta, Jan Židlický
23., 38., 56. Tomáš Kratochvíl
30. Antonín Beránek
9., 18. Marek Sič
30. Jan Židlický
52. Mircea Mihai Lechaciu
12. 10. 17 19:30 HANSP Ravens FC S nadhledem 5. 4:5 (2:2)
Pěkné utkání. Tým S nadhledem se ujal vedení, Ravens během dvou minut otočili skóre, ale před poločasem stihl S nadhledem vyrovnat. Ve druhém poločase dali Ravens dva góly během dvou minut, ale tým S nadhledem dokázal nejen vyrovnat, ale i přidat vítězný gól. Husák
Ravens FC S nadhledem
Michal Vacek – Vojtěch Chalupa, Martin Doubek, Jiří Futera, Jakub Horáček, Tomáš Machů vs Lukáš Braunsperger – Antonín Beránek, Jaroslav Malenovský, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák, Vojtěch Vinklárek, Lukáš Zelený
18., 20. Martin Doubek
36. Jakub Horáček
37. Tomáš Machů
4., 53. Michal Pilař
24., 55. Antonín Beránek
58. Lukáš Zelený
5. 10. 17 17:00 ARIT S nadhledem Napoleoni 4. 1:1 (1:1)
Velmi vyrovnané utkání, které skončilo remízou. Ani jeden tým nezvládl rozhodnout a obrany byly základem pro dělbu bodů.
S nadhledem Napoleoni
Lukáš Braunsperger – Jaroslav Malenovský, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák, Vojtěch Vinklárek, Lukáš Zelený vs Milan Vojtěch – Jiří Fuciman, Jiří Kohout, Daniel Koubek, Denis Maizner, David Schleif, Milan Šimek, Jan Utěšený
10. Ladislav Sedlák 6. Milan Šimek
21. 9. 17 18:15 MIKU2 Lipnice S nadhledem 3. 4:2 (1:1)
Domácí dokázali otočit zápas i ve čtyřech v poli a zaslouženě vyhráli. Kohout
Lipnice S nadhledem
Juraj NožárDalibor Bláha, Marek Frýdl, Richard Kubát, Petr Kumžák vs Lukáš Braunsperger – Pavel Gerschon, Jaroslav Malenovský, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák, Vojtěch Vinklárek, Lukáš Zelený
30. Petr Kumžák
37., 43., 53. Dalibor Bláha
23. Vojtěch Vinklárek
31. Lukáš Zelený
12. 9. 17 20:45 HOSTI S nadhledem Lazareth 2. 1:0 (0:0)
Zápas rozhodla chyba obrany Lazarethu, který nechala samotného hráče soupeře 3 m před brankářem a tuto šanci týmu S Nadhledem využil. Jinak tým Lazareth více útočil, avšak vyloženou šanci si nevypracoval, obrana týmu S Nadhledem předvedla dobrý výkon.
S nadhledem Lazareth
Lukáš Braunsperger – Pavel Gerschon, Jaroslav Malenovský, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák, Vojtěch Vinklárek, Lukáš Zelený vs Marian Holub – Zbyněk Brada, Zdeněk Douda, Tomáš Hobza, Filip Lukeš, Ondřej Matějka, Martin Ořešník, Petr Strnad, Daniel Žalman
40. Lukáš Zelený
7. 9. 17 20:30 MOTO1 Kopanda team FC S nadhledem 1. 6:3 (5:0)
Hosté zaspali začátek a domácí je potrestali pěti góly z pěti střel. Celý druhý poločas hráli hosté podstatně lépe, ale náskok, který domácím darovali, se jim nepodařilo dorovnat. Pár góly jen upravil vzhled výsledku, ale plný počet bodů berou zaslouženě domácí.
Kopanda team FC S nadhledem
Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Radek Janoušek, Vojtěch Miler, Jan Togner vs Ladislav Sedlák – Lukáš Braunsperger, Pavel Gerschon, Jaroslav Malenovský, Michal Pilař, Michal Sedlák, Vojtěch Vinklárek, Lukáš Zelený